Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İnceleme AllToo Profesyonel Arka Işık

Konu, 'İncelemeler' kısmında PeDaLLı-YoRuM tarafından paylaşıldı.

1. PeDaLLı-YoRuM

PeDaLLı-YoRuM Forum Demirbaşı

Adı:
    Tugi
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,
    Sizler için forumda incelemesini göremediğim ve yakın zamanda sahip olduğum AllToo marka arka ışık incelemesinde bulunacağım,umarım ilginizi çeker.
    Ürün markalı kutusu içerisinde 1 adet lamba paneli ve sele borusuna monte aparati ile kutuda yer alıyor,64 adet ledli donanıma sahip olan ürün 6.5 cm yükseklik 6 cm genişlik ve 3 cm kalınlığa sahip ve 2 adet AAA pil ile birlikte 70 gr. ağırlığında. Led ışık seçeneği olarak üretici firma Kırmızı ve Mavi seçeneklerini sunmuş durumda.(Bendeki ürün mavi ledli.)
    Çalışma prensibinde tek power düğmeli 2 fonksiyon bulunmakta 1.kez basmada açılma ve animasyonlar devreye giriyor 2.kez basmada bisikletin 2 yan kısmına yansıyan lazer kırmızı ışık yanmaya başlıyor.Sürüş esnasında 7-8 farklı animasyon ile ingilizce olarak I❤BIKE yazısı geçmekte ve güzel bir özellik olarak gördüğüm içerisindeki hassas sensörler sayesinde sağa ve sola dönüşlerde kayan şekilde yön okları devreye girmekte.
    Sıra dışı olduğunu düşündüğüm bu ürün yurt dışı resmi sitesinde satış fiyatı 34.99$ dan satışa sunulmakta.Ebay-Amazon-Aliexpress gibi alışveriş sitelerinde de mevcut olduğunu gördüm.(Ben İstanbul'da bizler gibi bisiklet sevdalısı bir arkadaş satışa çıkarmış 2.el olarak daha uygun fiyata temin ettim.)
    Kendi çektiğim fotolar ve urun resmi tanıtım videosunu aşağıda paylaşıyorum,umarım ilginizi çeker ve başka sahip olan arkadaşlarda fikirlerini paylaşırlar diye düşünüyorum, umarım faydalı bir inceleme olmuştur herkese iyi forumlar.

[​IMG][/url][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][/IMG]