Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Allah korudu. Sahil yolu ve yayalar, cocuklar ve kediler

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Alper Uğur tarafından paylaşıldı.

1. Alper Uğur

Alper Uğur Aktif Üye

Adı:
    Alper Uğur.
    Bisiklet:
    Fuji
    Seviye:
    Bugun sahil yolunda varmak uzere oldugum Kartal merkeze dogru son mesafeyi hizli bir sekilde asmaya calisirken gorus alanima aniden scooter'i ile giren kucuk bir kizi gorup direksiyon kirdim ve frenlere asildim. Allah'tan sadace ayak bilegim scooter'a carpti. Ondan sonra aniden durup geri baktim. Allah'tan kiza birsey olmamisti. Ben ayak bilegim uzerinde hafif yaralandim. Bir yakiniyla atistik. Ama bu korku yetti. Bisiklet yoluna bi daha cikacagimi sanmiyorum.

Yasadigim korku ve aldigim dersin boyutunu anlatamam. Trafikte araclardan sakinirken kendimi boyle bir kaza icerisinde bulmam yayalar arasinda iken ayni hatta daha buyuk sorumluluk ve dikkatle surmem gerektigini bana hatirlatti.:(

Cok uzgunum.

2. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:

Bisiklet yolunda trafikte olduğumdan çok daha fazla korkarım. Yaya ve özellikle çocuğa çarpmak, yaralamak istemem.
    Geçmiş olsun ucuz atlatmışsın.

3. Ekrem Yılmaztürk

Ekrem Yılmaztürk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Gecmis olsun yayalar da arabalardan daha bir ozguvenli yolda ilginctir , tekrardan gecmis olsun

4. mustafa tanrıverdi

mustafa tanrıverdi Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Geçmiş olsun, hepimizin dikkat etmesi gereken bir konu. Bazen kendimizi kaptırıp çok hızlanıyoruz orası bisiklet yoluda olsa aniden çıkanlara dikkat etmek lazım.

5. Elif Gökalp

Elif Gökalp Aktif Üye

Seviye:
    bisiklet yollarını zaten bisikletliler değil, ebeveyninin elinden tutmadığı çocuklar, köpeğini gezdiren insanlar, yolun tamamını kaplayan yol istediğinde laf söyleyen yayalar kullanıyor.

6. Berk Mercancı

Berk Mercancı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Raleigh-USA
    Seviye:
    Özellikle Göztepe sahili... Kim bilir kaç kere o banklardan fırlayan çocuklara çarpmaktan son anda kurtuldum