Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alışveriş

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Uğur Yeşilyurt tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Yeşilyurt

Uğur Yeşilyurt Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba değerli forum üyeleri,sizlerin bir konuda fikrinizi alacaktım aslında adres dersem daha doğru olur.Kısaca belirtmek gerekirse,yol bisikleti alacağım ancak türkiyede bisiklete verdiğim fiyatlara yurt dışında daha kaliteli bisikletler almam mümkün.Bunu yapan birçok kişi var sanırım forumda,özellikle fabriklardan sipariş verdiklerini okudum.Benimde yurt dışına çıkma durumum olabiliyor,özellikle avrupaya(italya,almanya..),bu arkadaşlar acaba nerelerden alışveriş yaptıklarını belirtebilirler mi,veya internetten gümrüğe takılmadan alışveriş yapabileceğimiz siteler var mı?Özellikle bir önceki veya daha önceki senelerin stok ürünlerini gerçekten çok uygun fiyatlara satılıyor bazı sitelerde böyle satışlar yapıyor yurtdışında da bu tip yerlerin hizmet verdiğine inanıyorum .Buradan cevaplamayı uygun görmeyen arkadaşlar özel mesajla yada maille ulaşabilirler.Cevaplarsanız çok memnun olurum teşekkürler.

2. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    ebay var.ama bisikleti çok zor geçirirsiniz;)

Uğur Yeşilyurt bunu beğendi.
  3. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    ebaydan 99 €luk alışverişlerinizi sorunsuz geçirebilirsiniz.fakat kaliteli bir yol bisiletinin 99€dan fazla olacağını düşünürsek baya zorlanabilirsiniz.aslında ülkemizdeki bisiklet fiyatları bi yönden bakınca çok uygun aslında.bi bisikleti türkiyeden aldığızda mağazaya gider bisikleti görür dener alırsınız.fakat yurtdışından sipariş verdiğinizde yüksek kargo ücreti alınız.ayrıca bisikleti görmeden denemeden aldığınız için kendinize göre bir bisiklet olcağının garantisi yoktur.bunlarla uğraşmak yerine biraz daha fazla para verip türkiyeden alırım.parayı mezara mı götürcez ??....

Uğur Yeşilyurt bunu beğendi.
  4. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Parça getirmen daha iyi olur heralde.Benim de ablam Amerika'da.O da dönüşte parça getiricek.Bende Amerikan siteleri araştırıyorum.
    http://www.bikestore.cc şöyle bir Alman sitesi biliyorum.Umarım işine yarar.

5. Uğur Yeşilyurt

Uğur Yeşilyurt Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Ben kendim yurtdışında alacağım,aynı buradaki gibi bir bisikletciye gidip,internet 2.planda şu an.Ancak nereden alışveriş yapmam konusunda kararsızım.Dediğim gibi bazı forum üyeleri direk fabrikalardan alışveriş yapıyor,buna benzer veya gittiğimde çeşit bulabilceğim biryerden bahsediyorum.geçtiğimiz senelerden kalmış stok mallar gibi.Tabi bu sadece bir seçenek