Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alırken nelere dikkat etmeliyim?..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında CeN'o Tr tarafından paylaşıldı.

1. CeN'o Tr

CeN'o Tr Yeni Üye

Merhabalar.

Arkadaşlar ben bu bisiklet işlerinden çok anlamam ama forumda az çok gezdim ve sanırım kron, salcano, vb. gibi markalar bayaa iyimiş. Şimdi benim bütcem 500-600 max. ve mükemmel olmasada işimi görcek, güzel bişey istiyorum. Bu fiyata nası bişey olur bilmiyorum...

Size sorum ben bisikletçiye gittiğimde olaya fransız kalmadığımı, bu işten anladığımı gösterip şusu şusu varmı usta demek istiyorum. Aksi halde 4 teker verir yollar. Alırken nelere dikkat etmem gerek bisiklet üzerinde? Satıcıya neler sormam gerek bisiklet hakkında bu konuda yardım istiyorum.
    Tabi marka-model önerilerinizide bekliyorum:D

Hazır konuda açmışım. Eskişehir'de işini güzel yapan, alıcıyı kazıklama amacı gütmeyen bildiğiniz bir bisiklet satıcısı varmı?

:D

Şimdiden teşekkürler.:D

2. Said Ergöktaş

Said Ergöktaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Öncelikle kullanım amacını belirlemen ve ona göre bir araştırma yapman çok daha iyi olacaktır.
    Ayrıca; illa ki bu işten anladığını belli etmek için soru aramana gerek yok kanımca.
    Sen ihtiyacını, bütçe vb. sınırlarını belirle insanlar sana yardımcı olur.Kolay kolay 4 teker verip seni yolyacaklarını sanmam açıkcası.
    O bütçe için de , eğer düşündüğün mtb tarzı bir bisiklet ise, sedona borla,sedona 711 vb. modellere bir bak derim.Özellikle 711 ler o fiyat aralıklarında(600 ü biraz geçer) güzel bisiklettirler.

3. BEYHAN

BEYHAN Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    sedona harıcınde o fiyata kron xc 500, salcano astro tavsiye edilir

4. Okan Bozkurt

Okan Bozkurt Kıdemli Üye

Seviye:
    istediğiniz fiyat aralığında kron xc 500, sedona borla var ben sedona borla tavsiye ederim çok az bir fark ödeyerek sedona 711 V alırsanız daha iyi olur.