Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alınık Ucuza Set Halinde Tüm Bisiklet Parçaları

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Gündüz Gece tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Gündüz Gece

Gündüz Gece Yeni Üye

bu spora yeni başlamaya karar verdim. öncelikle bisiklet gerekti haliyle ve biraz araştırma yaptım. sayenizde bu siteden çok şey öğrendim. harika bir yer yaratmışsınız. fakat bir yandan da şevkim kaçtı. bu iş için bu kadar muazzam meblağların döndüğünü bilmiyordum.
    param olmadığı için ve bu işe yeni başlayacağım için ucuz yollu şeyler aradı hep gözüm. fakat ağırlıklı olarak profesyonel şeyler ve muazzam fiyatlarla karşılaştım. onun için de bu ilanı açmaya karak verdim.
    çocukken güzel bir bisikletim vardı castello marka. şu an kadro harici kullanabilecek tek bir parçası yok. ben de yeni bir bisiklet almakla parça almak arasında kararsız kaldım. bu işten biraz anlayan arkadaşlarım (ki beni onlar sevk ettiler bu spora) kadronun hafif olduğunu söylediler. parçaları alıp toplarsak makul bir fiyata bu işi çözebiliriz dediler. ama gel gör ki parçalar da ucuz değilmiş yani.
    alalade bir bisikletçide çoğunun markası olmayan ürünlerden bir fiyat çıkardık. yaklaşık olarak 150 lira tuttu. tabi bu parçalarla ne kadar yol alabilirim, çok ağırlık yaparlar mı bilemiyorum.
    çok uzatmadan demek istediğim şu ki profosyonel parçalara geçmek isteyip bisikletindeki tüm parçaları topyekün satan veya zamanla elinde bir çok parça birikip bunları değerlendirmek isteyen arkadaşlar bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim. toplu halde olması tercih sebebidir zira bir parçasını bir yerden, başka parçasını başka bir yerden toplamaya kalkarsam kargo masrafı parça masrafını bulur.
    düşük ayarda komple bir bisiklet de olabilir illa ki kadroyu kullanmam şart değil ki buradaki çoğu arkadaşın yüzüne bile bakmayacağı bir kadrodur mütemadiyen :)
    şimdiden teşekkür ederim yardımınızı bekliyorum...

Not: Aradığım MTB'dir

2. Ferhat Köse

Ferhat Köse Onursal Üye

Bisiklet:
    Bisan
    Seviye:
    öm attım okuyup ıncelıyebılırsın bılgılerımıde yolladım dostum

3. soner kulak

soner kulak Forum Demirbaşı

Seviye:
    elimde fcm 442 aynakol seri dışı deore ayarında sanırım aynakol, ruble ,zincir vites fren kolları var yaklaşık 300 km kullandığım parçalar oldukça temiz kullandım.ayrıca sadece bir kere kullandığım maxis tomahawk 1.95lik yaklaşık 530 gr (teki) lastik ve iç lastikler(iki lastiğin iç lastiklerle beraber sıfırı 60 euro(120 tl civarında) bu parçaları 150 liraya verebilirim kargo sizden olmak şartıyla

4. Ali Osman ALPARSLAN

Ali Osman ALPARSLAN Forum Demirbaşı

Seviye:
    Acera fren vites kolları , Alivio v-fren bacakları ve pabuçları var. acera arka aktarıcı var. düşünür müsnüz?

5. Akif Bozkurt

Akif Bozkurt Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    istersen yeni almıştım kadroma kelepçesi biraz bol geldi ön vites var elımde 40 tlye verrıım sıfırdır slx ozelden ulaş

6. Akif Bozkurt

Akif Bozkurt Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    birde maşa var rakşak tora gidondan kilitlemeli lakaut ayarı ve sertlık ayarı var sıfırdır en ufak çzııgı yok sadece disk uyumlu kargosu dahıl 150 tl

7. MTB_power

MTB_power Üye

Seviye:
  8. mustybulut

mustybulut Üye

Seviye:
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.