Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aliğa - Çandarlı 12 Temmuz 2014 Bisiklet Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında okan demirkaya tarafından paylaşıldı.

1. okan demirkaya

okan demirkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar,

Velespit.net'in çizmiş olduğu rotayı takip ederek çandarlıya doğru pedallamayı düşünüyorum. İZBAN inkilap istasyonunda 9:30 trenine binip 11 gibi aliağa'da olup tura başlamayı planlıyorum. Dönüşümde çandarlıda gezip zaman bol olacağından karagöl'e doğruda pedallamayı düşünebilirim. Eşlik etmek isteyen dostlar mesaj atabilirler.

Rota için : http://www.velespit.net/rotalar/14-bisiklet-rotalar/67-candarli.html

İzban Seferleri için : http://www.velespit.net/component/content/article/2-uncategorised/23-metro-bisiklet-saatleri.html

Not : Performans değil gezi turudur.

2. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    okan selam, rota güzel ve hafif gibi duruyor. yarın (17 temmuz) bisikletimi ilk ücretsiz bakımına vermeyi planlıyorum, uygunsa cuma günü gidebiliriz

okan demirkaya

okan demirkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bu turu geçtiğimiz cumartesi yaptım hatta izbana binmeyip direk bucadan bastım dönüşü izbanla yaptım. Bu hafta sonundaki sığacık turuna beklerim

4. Hamit E.

Hamit E. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    dostum ben gidiş dönüşte izban kullanmayı düşünüyorum. cuma günü gideceğim nasipse. yol durumu nasıldır tahmini kaç km yokuş vb. biraz bilgilendirirsen beni cesaretlendirmiş olurusun. cteside sığacık turuna katılmayı planlıyorum

okan demirkaya

okan demirkaya Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Cumartesi sığacık turuna geleceksen bu turu ertele hocam. Rüzgar çok yoruyor aliağada çünkü