Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aliexpressten alışveriş yapacağım T6,gözlük,çamurluk vs..

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında mehmet ulaş tarafından paylaşıldı.

1. mehmet ulaş

mehmet ulaş Bisikletkolik

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    arkadaşlar aliexpresten alışveriş yapacağım linkleri aşağıya veriyorum

gözlük olarak
    2014 Cycling Glasses Five Lenses Sunglasses For Men Women Sport Driving Mirror Racing Bike Bicycle Cycling Eyewear Glasses-in Eyewear from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

çamurluk olarak

Free shipping 2014 new Cycling mountain Bicycle Bike Front / Rear Mud Guards Mudguard Fenders Set Black-in Other Sports & Entertainment Products from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

gidon çantası olarak

Waterproof Roswheel 1.8L Cycling Bike Bicycle Front Frame Bag Tube Pannier Double Pouch for 5in Cellphone 12813-in Bicycle Basket from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

ışık olarak T6 almayı düşünüyorum videolarını izlerim gayet kaliteli bir ürün olduğunu düşünüyorum

1800LM CREE XML XM L T6 LED Bicycle Bike Light Lamp cycling Free Shipping-in Bicycle Light from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

High Quality Waterproof Shoulder Outdoor Cycling Bike Ride Backpack Mountain Bicycle Travel Hiking Camping Running 2L Water Bag-in Bicycle Basket from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

ve çanta olarak bunu almayı düşünüyorum

sizce bu ürünler iyimidir daha önce kullanan arkadaşlar varsa değerlendirmelerini söylerlerse çok mutlu olurum

bu arada merak ettiğim bir konu var ayrı ayrı satıcılardan alıcam bunlar türkiyeye geldiğinde hepsine ayrı kargo parasımı verilicek yoksa hepsi aynı anda mı gelicek ?

2. Eren Can Güldalı

Eren Can Güldalı Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    güzel ürünler gidon çantasından bende alıcağım benzeri decathlonda 80 tl civarıydı

3. mehmet ulaş

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    türkiyede pahalı ürünler orda 10 dolar burda 80 tl özelliklede T6 burda tam 100 tlye satılyolar

4. Ahmet SARI

Ahmet SARI Kıdemli Üye

Seviye:
    Mehmet Ulaş, belki biliyorsundur Çin den gelen kargolar 40-45 günü bulsa da, yılbaşı durumundan dolayı Şubat sonu bile gelmesi muhtemel.

Haberin olsun yani..

5. avanak_abdi

avanak_abdi Bisikletkolik

Adı:
    Cemali Avcı
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Gözlük için birşey diyemem. Uv korumalı ve polarize olarak gözüküyor ama Çin'den gelecek. Ne kadar güvenilir birşey diyemem.

Çamurlukları beğenmedim. Zaten mtb için çamurlukları gereksiz bir aksesuar olarak görüyorum. Boşuna ağırlık.

Gidon çantası olarak şunu önerebilirim:

Bicycle Front Tube Bag,5.3inch Waterproof Cycling Bike Bicycle Front Phone Bag Feer Shipping-in Bicycle Basket from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group

Aynı ilandan aldım. Kardeşime de aynısından başka satıcıdan aldım ucuz diye, farklı çıktı.

Far olarak şunu önerebilirim:

D17 Cree XM L2 2000 Lumens Bicycle Front HeadLamp Cycling Flashlight + 4*18650 pack+ charger-in Portable Lighting from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group

Kendim kullanıyorum. Fazlasıyla yeterli. Led tipi L2>U2>T6>Q5 diye gider. En iyisi L2 leddir. Bizzat deneyerek bunu gördüm. Ancak daha iyi birşey istiyorum derseniz:

http://www.aliexpress.com/store/pro...ing-Bike-Bicycle-Light/711140_829842122.html4

Bundan sattım. T6 led olmasına rağmen yüksek aydınlatması sayesinde açtığınız anda ortalık panayır alanına dönüyor :)

6. M. Mert Babayiğit

M. Mert Babayiğit Aktif Üye

Bisiklet:
    Claud Butler
    Seviye:
    Gidon çantası yaklaşık bir yıldır kullandığım ürün, bunun yandaki cepleri olmayan modeli var onu alma, mutlaka gösterdiğini al.
    Bir cebine yedek iç lastik, yapıştırıcı, ufak aletler vs koyuyorum ikinci bölüme cüzdan koyuyorum boş yerim de kalıyor.
    General mobile discovery kullanıyorum uyuyor , yağmurlu havada çokça gezdim ama su geçirmez diye garanti veremem
    yukarıda kulaklık girişi var belki oradan su alır.Yazın uzun süre güneşte kalınca ekran doğal olarak ısınıyor,
    bazen ekranın üzerine karton gibi bir şey koyuyorum.

Gözlük şuan 32 dolar diye gözüküyor bu model 10 dolar civarına düşebilir takip etmen lazım, decahtlonda da güzel alternatifleri var.

7. Cuneyt Erkman

Cuneyt Erkman Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aralık ve ocak ayları çin için işkence fakat hong kongta durum neden farklı onu anlayamadım 20 sinde ebayden aldığım ürünü yarın şubeden teslim alıcam

8. Ömer Fatin

Ömer Fatin Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
  9. mehmet ulaş

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    arkadaşlar siparişlere ayrı ayı mı kargo geliyor yoksa hepsi aynı andamı ayrı ayrı kargo parası çok olur

10. Bahadır Aktaş

Bahadır Aktaş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    lamba haric diger urunlerde ben kargo parası göremedim hepsi free shipping aynı satıcınıın urunlerı aynı kargoyla gelır farklı satıcıların urunlerı farklı farklı gelır

11. mehmet ulaş

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    sihppingi 0 olanlardan alırsam kargo parası yok yani ayrı satıcılardan alsam bile doğru mu anladım ?

12. Bahadır Aktaş

Bahadır Aktaş Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    evet genelde aliexpress free shipping tir zaten

13. Hakan Boz

Hakan Boz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Şu sıralar Çin'den kargo gelmesi işkenci, öncelikle bunu göz önünde bulundur.50 gün oldu hala ürünüm gelmedi :)

14. Reahax

Reahax Forum Demirbaşı

Adı:
    Recep
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sadece aynı satıcıdan 75 euro üzeri bir anda alma. Adam aynı kutuya koyar hepsini sonra gümrükle uğraşırsın.

Bahadır Aktaş bunu beğendi.
  15. avanak_abdi

avanak_abdi Bisikletkolik

Adı:
    Cemali Avcı
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    satıcıya ürün kutusuna düşük yaz dersen birşey olmaz. ben üç tane far almıştım. 80 küsur $ idi fiyat. Söyledim 30-40$ yaz diye tamam dedi. 10$ yazmış :D