Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aliexpress'ten aldığınız ürünler

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında 2265124 tarafından paylaşıldı.

?

Aliexpressten neler aldınız?

1. Km saati

18,8%
  2. Aydınlatma ürünleri

47,0%
  3. yedek parça

19,7%
  4. Gözlük

14,5%
  1. 2265124

2265124 Aktif Üye

Adı:
    SEDAT
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Aliexpressten aldığınız ürünleri ve memnuniyet seviyenizi paylaşır mısınız?

Elbrus bunu beğendi.
  2. obezkirpi

obezkirpi Forum Demirbaşı

Adı:
    Oytun
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @2265124
    sadece aliexpress mi yoksa diğer siteleri de kapsıyor mu

3. İzmirlioğlu

İzmirlioğlu Yeni Üye

Adı:
    Mustafa
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Aliexpres den gidon cantasi,zircir temizleme aparati, ruble sokucu, orta gobek anahtari, aynakol cektirme , wellgo pedal, zincir olcme aparati ve akort anahtari aldim. Urunlerin kalitesinden gayet memnunum. Fiyatlari ise Türkiye de ki birçok site ve yedek parca saticisina oranla cok daha uygun. Aliexpress den alisveris yaparken dikkat etmeniz gereken saticilarin aldiklari geri bildirim oranlari. Kurumsal saticilardan alisveris yaptiginiz zaman iletisim de kurabiliyorsunuz. Eger teslimat china post registered air mail ile geliyorsa hicte oyle 2 3 ay beklemiyorsunuz. Benim siparisler 15 20 gunde elime ulasti. Ornek vermek gerekirse en basitinden zincir temizleme aparati yurtiçi sitelerde 45 50TL iken aliexpres de 5.79USD. Aradaki fark ise fazladan beklediginiz 15 20gun. Buda yadsinamayacak bir alternatif maliyet bence

4. 2265124

2265124 Aktif Üye

Adı:
    SEDAT
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Yabancı sitelerin güvenli olanları e-bay fln olabilir

Alışveriş yaptığınız linkleri paylaşabilir misiniz? Satıcı da olabilir

5. tanchu

tanchu Forum Bağımlısı

Adı:
    tanju
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    gözlük , aydınlatma, buff, sırt çantası su hazneli, eldiven, gidon çantası, rüzgarlık (büyük geldi),km saati çince geldi para iade edildi. ürünlerden memnunum kullandıklarımda sıkıntı yok.
    Reflective vest, working clothes provides high visibility day & night for running, cycling, walking etc. warning safety vest -in Safety Clothing from Computer & Office on Aliexpress.com | Alibaba Group ürün yolda

FREE SHIPPING GUB G 329 Carbon Bike Bicycle Handle Bar Extender Mount Lamp Bracket Holder #gib-in Bicycle Light from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group ürün yolda

New Arrival High Quality 3 Colors Full Finger Men Nylon Winter Warm Cycling Gloves Non slip Mountain Bike Bicycle Gloves-in Cycling Gloves from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group ürün yolda

Outdoor Hiking Climbing Bicycle Backpack Hydration System Water Bag Pouch Sport Survival Cycling Rucksacks Backpack 5L Bladder-in Hiking&Climbing Backpacks from Luggage & Bags on Aliexpress.com | Alibaba Group ürün yolda

Free Shipping Outdoor Cycling seamless scarf multi functional Riding Bicycle magic bandanas sunscreen muffler unisex scarf-inScarves from Men's Clothing & Accessories on Aliexpress.com | Alibaba Group ürün yeterli

Tour de France Cycling Sports Men Riding Breathable Reflective Jersey Cycle Clothing Long Sleeve Wind Coat Jacket 7 Size,6Colors-in Sports Jerseys from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group beden denk gelmedi ürün idare eder

Best Quality China Bicycle Jawbone Cycling Eyewear Glasses Sport Sunglasses UV400 3 Lens Polarized Sporting Sun Glasses Goggles-in Cycling Eyewear from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group bence çok iyi

2 Colors Roswheel Mountain Bicycle Bike Bag Front Frame PVC Tube Triangle Bag Blue/Orange-in Bicycle Bags & Panniers from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group ürün yolda

Free shipping 2014 new fashion slim outdoor quick drying pants male quick drying UV fifth of shorts pants in half Climbing-in Hiking Pants from Sports & Entertainment on Aliexpress.com | Alibaba Group ürün yolda

new Bike Bicycle light CREE XM L2 L2 u3 2500Lumens Zoomable led Flashlight+1*4000mah 18650 battery+charger+holder free shipping-in Flashlights & Torches from Lights & Lighting on Aliexpress.com | Alibaba Group bu üründende memnunum fiyatıda iyi gibi

Son düzenleme: 8 Haziran 2015
  6. 2265124

2265124 Aktif Üye

Adı:
    SEDAT
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Siz işi baya ilerletmişsiniz helal olsun

7. kadir karakaya

kadir karakaya Kıdemli Üye

Adı:
    kadir
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Banggood diye bir site var. Ordan arka stop aldim. Kayit disi oldugu halde 14 gune geldi. Kayitli bir urun aldim gecenlerde o da 9 gune geldi. Ali expresse gore ayni urun biraz daha pahali ama tr e gore yine ucuz

2265124 bunu beğendi.
  8. 2265124

2265124 Aktif Üye

Adı:
    SEDAT
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    kart bilgilerini veriyoruz güvenlik açısından iyi mi site?

9. tanchu

tanchu Forum Bağımlısı

Adı:
    tanju
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Güvenlik olarak bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar sistem zaten girtigidiyor gibi çalışıyor parayı site çekiyor ürünü tealim alınca onaylarsanız satıcı parasını alıyor.

2265124 bunu beğendi.
  10. KRY

KRY Üye

Adı:
    Koray Veziroğlu
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    @2265124 çalışmış olduğunuz bir banka var ise sanal kart talep edebilirsiniz. alışverişe açıp kapatıldığı ve limit bilgilerini o anki alışverişe göre siz ayarladığınız için daha güvenli kartı daha sonra kapatabılıyorsunuz alışverişe

güven vermeyen siteler de ise paypal üyeliği ile alışveriş ediyorum. sorun çıktığında paypala bildiriyorsun onlar paranı iade ediyorlar. fakat bunun için mutlaka sitenin paypal ile ödeme yapma seceneğinin olması gerekiyor

2265124 bunu beğendi.
  11. tanchu

tanchu Forum Bağımlısı

Adı:
    tanju
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Site çok alışveriş yapılabilecek

kadir karakaya bunu beğendi.
  12. 2265124

2265124 Aktif Üye

Adı:
    SEDAT
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Türkiye'den almaya kalkınca aynı ürün için en az iki kat fazla para ödüyoruz . Zaten dolar uçtu her şey ateş pahası mecburen ya Aliexpress ya da onun gibi güvenilir siteler

Bildiklerinizi ve sitelerden aldıklarınızı yazar mısınız? (fiyat ve linkleri de paylaşırsanız çok faydalı olur)

@KRY dikkate alacam hepsini

13. Soner U.

Soner U. Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    gözlük hariç hemen hemen herşeyi ali den alıyorum :D

ocnby ve 2265124 bunu beğendi.
  14. 2265124

2265124 Aktif Üye

Adı:
    SEDAT
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @Soner U. sorunsuz alışveriş linklerini paylaşabilir misiniz?

15. ismail.yüksel

ismail.yüksel Forum Demirbaşı

Seviye:
    Dunyanin en buyuk alisveris sitelerinden birisi. Ama yine de sanalkart kullanilirsa iyi olur.

2265124 bunu beğendi.
  16. Bahadır Gürel

Bahadır Gürel Onursal Üye

Adı:
    Bahadır Gürel
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    3-4 yıldır yurtdışı alışverişlerimi sadece Amazon'dan yapıyordum; ürünlerim DHL ile bana geliyordu. Ancak doların fırlaması nedeniyle ürünün kargo fiyatları da çok artınca geçen ay sonu ilk kez Aliexpress'ten sipariş verdim. Ürün seçme kriterim satıcısının çok fazla sayıda değerlendirmeden geçmiş olması ve güvenilirliği, ikinci sırada fiyatı geliyor. Amazon'a çok alıştığımdan istediğim bir ürünü Aliexpress'te bulduğum zaman Amazon'da da aynı ürünü bulup yorumlarına bakıyorum. Genellikle alıp almamam konusunda doğru bilgilere ulaşıyorum.

Aliexpress'ten 5 ürünün siparişini verdim; üç tanesi China Registered Air Post'la geliyor. İki tanesi de satıcının seçtiği özel kargoyla. Ürünler:

- 5 değiştirilebilir camlı, polarize ve UV korumalı bisiklet gözlüğü (gözlük sapı çıkartılıp, paketle birlikte gelen kayış takılabiliyor): Wholesale Product Snapshot Product name is Bicycle Cycling sunglasses eyewear Glasses Driving Outdoor Sports motorcycle sports fishing climbing eyewear polarized glasses

- Wii to HDMI (Wii cihazının çıkışı HDMI değil, evdeki AV sisteminin sadece HDMI girişleri var, bu nedenle sipariş geçtim). Wholesale Product Snapshot Product name is 1 pcs Hot Sale Wii to HDMI Audio Full HD 720P 1080P Converter Adapter

- Arabanın teknik bilgilerini Bluethoot'la telefona gönderen ELS 327: Wholesale Product Snapshot Product name is Mini V2.1 ELM327 ELM 327 OBD OBD2 Bluetooth Interface Auto Car Scanner obdii obd ii Diagnostic Tool for Android Windows Symbian

- Tayt-forma: Wholesale Product Snapshot Product name is 2015 New Breathable Quick Dry Pro Bike Riding Wear Ropa Ciclismo Bicicletas Cycling Jersey BIB Short Pants Set Cycling Clothing

- Kameralı gözlük (720P çekim yapma kapasitesi var) (aslında amacım iVUE'nin 160 dolarlık üst seviye ürününü almaktı ancak Amazon'daki satıcı firma Türkiye'ye göndermiyor): Wholesale Product Snapshot Product name is New Sunglasses with Mini Camera Camcorder 720P HD Digital Video Recorder DV Eyewear Camera Sunglasses for Driving Outdoor Sports

Bir yıl içinde en fazla 5 adet ürün getirtileceği konusu vardı. Bu konuda bilginiz var mı?

mervan kızıl ve 2265124 bunu beğendi.
    Son düzenleme: 8 Haziran 2015
  17. tanchu

tanchu Forum Bağımlısı

Adı:
    tanju
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Benim 10 üründen fazla oldu galiba

mervan kızıl bunu beğendi.
  18. ss80MTB

ss80MTB Üye

Adı:
    Seçkin Ş.
    Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    ebay dan çok şey aldım , değerlendirmeleri yüksek olan ve mağazası genelde bisiklet gereçleri olanları tercih edin giant ın bir çok sarf malzemesini eldiven,suluk kafaesi suluk zil pompa xlc fiyatına aldım.

2265124 bunu beğendi.
  19. zobidik61

zobidik61 Yeni Üye

Adı:
    Berkay
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    türkiyede en ucuzu 40 tl olan şeffaf telefonluklu olan çantayı sadece 4 usd yani 10 tl ye aldım;
    arkada yanıp sönen ve yere lazer veren lambayı 6 tl ye aldım
    far tutucuyu sadece 1 usd ye yani 2.5 tl ye aldım
    fiyatlar aşırı uygun ve söylenildiği gibi 2-3 ayda gelmiyor 15-20 günde elinizde oluyor fakat bir ürünüm 40 günde elime ulaştı satıcıya bunu söylediğimde benimle gayet ilgilendi.
    kredi kartı konusuna gelirsek şu zamana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım gayet güvenli,kısacası herkese tavsiye edebilirim...

o yasa eskide kaldı istediğiniz kadar ürün getirtebiliyorsunuz fakat 70euro nun üstündeki ürünlerin vergisini alıyorlar diye biliyorum...

mariokaldato ve 2265124 bunu beğendi.