Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aliexpresste indirimli matara ve aksesuarlar!-sıcakfırsat-

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında Ahmet A. Atalay tarafından paylaşıldı.

1. Ahmet A. Atalay

Ahmet A. Atalay b,Twin

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Sayın Forum Kullanıcıları :) Aliexpresste Beyaz Ve Mavi Bisikletler İle Renk Uyumu Yapabilecek Giant Matara Deli Şekilde İndirime Girdi Normalde 4.95 Dolar Olan Matara Şuanda 1.93 Dolar Yani Şuanki mevcut kur ile 4.99 Türk Lirasına Denk Geliyor. Almak İsteyen olursa linki buraya iliştirdim :) Ben Kaptım 1 Tane. Ayrıca Satıcının yıldızıda gayet yüksek.

Edit 1:Satıcıdaki bisiklet ürünleri genel olarak indirimde İşe yarayacak 1-2 Ürünün Linkinide ekliyorum.

Giant Matara:

2015 HOT Not Applicable kettle bicycle sports bottle for mountain bike Water bottles & White with Blue-inWater Bottles from Home & Garden on Aliexpress.com | Alibaba Group

Giant Matara 2 Eco-Friendly:
    Aliexpress.com : Buy 2015 HOT Bicycle Water Bottles for Giant Mountain Bike Sports Bottles & White with Blue from Reliable bottle drop suppliers on YIWU wholesale market Shining. | Alibaba Group

Giant Zincir Kadro Koruyucusu:
    Aliexpress.com : Buy 2015 HOT 21*11 CM Bicycle Chain Attached Care Crankset Cloth for Mountain Bike Chain Protector Sticker & Logo Random from Reliable chain bracelet suppliers on YIWU wholesale market Shining. | Alibaba Group

MultiFonksiyonel Alet Dalaveresi:
    Aliexpress.com : Buy 2015 HOT SALES 11 in 1 Muti Fuction Bicycle tools mountain bike Repair Tools with Chain Cutter & Color random from Reliable tool height suppliers on YIWU wholesale market Shining. | Alibaba Group

Dipnotçuk:Satıcıyla Hiçbir Şekilde bağlantım yoktur.(Zaten Nasıl Olacaksa Elin Çekik Gözlüsüyle) Ucuz Gördüğüm İçin Ekledim. Mataralar Özellikle Sıcak Fırsat.

onurdemir bunu beğendi.
  2. Onur İlker Gündoğdu

Onur İlker Gündoğdu Forum Bağımlısı

Adı:
    Onur
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Bana da suluk ve kafes lazim kardesim ama bu Cin irkina mensup insanlardan böyle kisisel ürünler almiyorum.

Sen de alma, zaten plastik .

3. Emre Asilar

Emre Asilar Aktif Üye

Adı:
    EmreAŞLR
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Vallaha zehirlenirsin allah korusun bnde eldiven aldim pek guvenmiyorum insallah yara yapmaz elleri :D

4. Arda Oral

Arda Oral Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Paylaşımın için teşekkürler ama bence yukarıda arkadasin da dediği gbi buralardan kişisel şeyler alınmaz ben forma aldık daha hic giymedim yorumları okuduktan sonra

5. Mr. Potato

Mr. Potato Giggity

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    Suluğun kokusunu şimdiden alabiliyorum :D

taner07 ve Fatih Çetin bunu beğendi.