Aliexpress Kadans ve Nabız Sensörlü Km Saati

alperr125

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
Alper
Bisiklet
Merida
@Bahadır Ulusoy evet Aliexpresten aldim uygulamadan bu linke ulastim.umarim acilir.

Büyük Ekran Bisiklet Bilgisayar Çok Fonksiyonlu Kablosuz Bisiklet Cadence Arka Aydınlatmalı Kilometre MTB Bisiklet Aksesuar
(link)
(from AliExpress Android)

Scudo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
@alperr125 Tamam bende linki eklemiştim kenara zaten ayın 11 inde almak üzere. Dediğiniz satıcıymış.

• Beğen
Tepkiler: alperr125

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
769
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
benim aliexpressten aldığım ürünlerin hiçbirinde sıkıntı yaşamadım bu zamana kadar.1500 kmdir sunding kablosuz kullanıyorum çokta memnunum. sizde memnun kalacaksınız büyük ihtimalle

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
@melih20 nabız sensörünüde kullanıyor musunuz? Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

melih20

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Salcano
nabız kadans falan bi sürü fonksiyonu var kurulumu kullanışı kolay memnunum fiyatına göre iyi baya tek kötü yanı gece için ışığı sürekli yanmıyo tuşuna basınca 5 sn yanıyo

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
@melih20 Çok teşekkür ederim artık kesinleşti siparişi geçiyorum. Nabız ve kadans sensörlerinden korkuyorum açıkçası eğer siz iyi çalışıyor derseniz gönül rahatlığıyla alacağım.

• Beğen
Tepkiler: mustafa ç

Yusuf_AZE

Üye
Tepki
221
Bisiklet
KTM
merhaba.
ben de siparis vermeyi dusunuyorum. ama anlamadigim bir konu var. bunu ayin 11'ne kadar mi siparisi gecmemiz gerekli indirimden yararlanmamiz icin? yoksa sadece 11/11-de mi siparis gecmemiz lazim?
aydinlatirsaniz sevinirim :)
onceden tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: gokean

alperr125

Daimi Üye
Tepki
266
İsim
Alper
Bisiklet
Merida
@Yusuf_AZE ayin 11 de vermek gerekiyor dikkat ettiysen kosede 4 gun kaldi satisa vs diyor

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Bu ürünü haftalardır takip ediyor, 11'inde almak üzere bekliyordum. Son zamanlarda olumlu yorum yapan kullanıcılar ilave yorumlar eklemeye başladı. Birden çalışmaz oldu, kullanamıyorum diyen çok sayıda insan var. Bir ay kadar ömrü var gibi görünüyor. Birkaç tane de nabız bandının çok hantal olduğuna ve doğru ölçmediğine dair yoruma rastladım. O nedenle vaz geçmiştim ki siz yazdınız. Bakalım forum yorumları nasıl çıkacak.

melih20

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Salcano
nabız kadans sensörü sıkıntısız güzel çalışıyo (link)

bu linkten almıştım baya oldu galiba daha ucuzları var şimdi

Iboil

Üye
Tepki
164
İsim
İbrahim
Bisiklet
Lapierre
(link)

burada daha ucuz

Yusuf_AZE

Üye
Tepki
221
Bisiklet
KTM
@Iboil

Ayni ürün. ama burda parcalar ayri ayri satiliyor. ve belirtilen fiyat sadece bike computer icin. isterseniz nabiz sensoru ekliyorsunuz. isterseniz kadans sensoru de ekliyorsunuz. ve bu durumda 1,5 dolar daha pahaliya geliyor. ama kargo ucreti yok. yaklasik olarak ayni fiyat geliyor.

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@Bahadır Ulusoy ben 6 ay kullandım o saati pek memnun kalmadım 5 üzerinden 3.8 veririm anca.km saati iyi çalışıyor ancak yanına telefon takarsan çalışmıyor.kadans sensörü 5 üzrinden 2.5 anca berbat sürekli bağlantı kesiliyor.nabız bandını kullanmadım onun için saatim var.kısaca cihaz kırsal alandan iyi ama sinyalin cok oldugu yerde insanı kanser ediyor.nihayetinde bir gece e5 üzerinde giderken düştü ve kayboldu aramadım bile :) şuan xlc 25 fonksiyon kullanıyorum daha stabil ancak buda yetersiz geldi.

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Ulusoy

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
Tüh yahu, @melih20 iyi çalışıyor deyip tavsiye edince ben de sipariş ettim. :eek:

Bahadır Ulusoy

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
BAHADIR ULUSOY
Bisiklet
Salcano
@Özcan. hayırlı olsun. Bende sipariş edeceğim. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Genelde olumlu yorumlar var. Arada bir kaç sorunlu olanda var tabii ki.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
12'sinde siparişi tamamlamıştım, ürün dün elime geçti. 12 gün çok iyi bir süre bence. Beraberinde sipariş ettiğim diğer şeyler hâlâ uçakta görünüyor.
Henüz monte etmedim ama kadans ve hız sensözleri bilgi gönderiyor. Kalp sensörünü giysilerimin üzerinden denedim ve bilgi göstermedi, sanırım direk cilde temas gerekiyor. Bileğimden bir şey ölçmedi.
Ürün şimdilik iyi görünüyor. Ha, bir de sinyalleri cep telefonu yakalayabiliyor mu diye strava ve ipbike uygulamalarını denedim, yakalamadı. O da çalışsaydı fevkalade olacaktı. :)

• Beğen
Tepkiler: Bahadır Ulusoy

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@Özcan. ceptelefonu ile yanyana koyarsan hiç çalışmayacaktır.sensör ile cihaz arasındakı baglantı cok zayıf.

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.862
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@nuruasakir denerken cep telefonuyla cihazı yan yana koyup çalıştırdım sensörleri, düzgün çalıştı gibi.
Belki de geliştirmişler midir acaba keşke mesela :confused:

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@Özcan. akşam karanlık yolda telefonun ısıgını ac sinyal kesilecektir.defalarca tecrube ettim fener ısıgı bile kesılmesı ıcın yetıyor