Aliexpress hakkında

Tepki
0
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar bu konu hakkında cok konu actıgımı biliyorum fakat emin olamıyorum burdaki ürünler çakma mı çakmaysa 2-3 kullanıp atılcak cinsten mi yoksa iyi mi
çünkü türkiyedeki fiyatlar biraz pahalı yada başka önerebileceğiniz hesaplı siteler var mı mesela ben bu ürünü almak istiyodum
(link)
mesela bu ürün aliminyum normalde oo çinden gelen plastik yada aliminyum görünümlü başka madde mi ? filan mı oluyo detaylıca açıklarmısınız forumda bulamadım aynı konudan varsa şimdidien özür diliyorum

Scudo

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
çinden aynı ürünü 5$ 'a da alabilirsini 50$' a da ,Çin ürünleri dandik falan değildir,tüketici talebine göre her kalitede ürün üretir,kalityeye göre de fiyatı vardır.
Dünyanın neredeyse bütün markaları,ucuz iş gücü yüzünden ürünlerini Çin'de ürettirir,buna iphone da dahil.

Neyse,istediğin ürün için ürün sayfasında zaten aluminium/alloy demiş,satıcının oylaması gayet iyi,ürün oylaması iyi,feedbacklerde olumsuz yorum yok :)

dealextreme,banggood,siteleri alternatif olabilir.

Tepki
0
Bisiklet
Mosso
bide birşey sormak istiyorum ben baya bi aksesuar alıcam ama satıcıları farklı onları tek kargoda yollama imkanları var mı yoksa 1 gün biri gelicek oteki gun 1 hafta sonra digeri filan
başka çözümü yok mu

Yasin Yücel

Aktif Üye
Tepki
63
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Satıcılar farklı olduğu sürece kargolar farklı günlerde elinize ulaşır. Gittigidiyordaki sistem gibi satıcılar farklı şehirlerde.

Yasin Yücel

Aktif Üye
Tepki
63
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Eğer toplu gelsin istiyorsan ürünlerin buycoins, chainreactioncyles, dealextreme, melincyles, evencyles gibi sitelerden alabilirsin. Fakat aliexpresteki gibi hepsi ayrı olmasada eğer depoları farklı yerdeyse yada tedarik süreleri farklı ise yine birkaç parça halinden gelecektir.

Tepki
82
İsim
Baran D.
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar, linkteki (link) yol bilgisayarını aldım. Alacak olanlara son sözüm; "uzak durun" derim. Kafasına göre takılıyor, durduğu yerde 50-60-80 km hız yapıyor, tarih ve saate ayar çekiyor. Kafası güzel ve pedalsız hız tutkunu çıktı. Ucuz da değil hani 11 dolares. Satıcıyla görüştüm, "video first friend" dedi. Bir "dispute" açacağız haliyle videosu ile birlikte.
Ek: Wireless model olanı. Belki de kablolusu efendidir kimbilir..