Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aliexpress hakkında

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Uğur Yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. Uğur Yıldırım

Uğur Yıldırım Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Arkadaşlar bu konu hakkında cok konu actıgımı biliyorum fakat emin olamıyorum burdaki ürünler çakma mı çakmaysa 2-3 kullanıp atılcak cinsten mi yoksa iyi mi
    çünkü türkiyedeki fiyatlar biraz pahalı yada başka önerebileceğiniz hesaplı siteler var mı mesela ben bu ürünü almak istiyodum
    http://www.aliexpress.com/item/2014...d-Bearing-Pedals-for-MTB-bike/1931985268.html
    mesela bu ürün aliminyum normalde oo çinden gelen plastik yada aliminyum görünümlü başka madde mi ? filan mı oluyo detaylıca açıklarmısınız forumda bulamadım aynı konudan varsa şimdidien özür diliyorum

2. Sinan Ş

Sinan Ş Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    çinden aynı ürünü 5$ 'a da alabilirsini 50$' a da ,Çin ürünleri dandik falan değildir,tüketici talebine göre her kalitede ürün üretir,kalityeye göre de fiyatı vardır.
    Dünyanın neredeyse bütün markaları,ucuz iş gücü yüzünden ürünlerini Çin'de ürettirir,buna iphone da dahil.

Neyse,istediğin ürün için ürün sayfasında zaten aluminium/alloy demiş,satıcının oylaması gayet iyi,ürün oylaması iyi,feedbacklerde olumsuz yorum yok :)

dealextreme,banggood,siteleri alternatif olabilir.

3. Uğur Yıldırım

Uğur Yıldırım Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    bide birşey sormak istiyorum ben baya bi aksesuar alıcam ama satıcıları farklı onları tek kargoda yollama imkanları var mı yoksa 1 gün biri gelicek oteki gun 1 hafta sonra digeri filan
    başka çözümü yok mu

4. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Satıcılar farklı olduğu sürece kargolar farklı günlerde elinize ulaşır. Gittigidiyordaki sistem gibi satıcılar farklı şehirlerde.

5. Yasin Yücel

Yasin Yücel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Eğer toplu gelsin istiyorsan ürünlerin buycoins, chainreactioncyles, dealextreme, melincyles, evencyles gibi sitelerden alabilirsin. Fakat aliexpresteki gibi hepsi ayrı olmasada eğer depoları farklı yerdeyse yada tedarik süreleri farklı ise yine birkaç parça halinden gelecektir.

6. Uğur Yıldırım

Uğur Yıldırım Yeni Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Aliexpresste en çok bisiklet ürünü satan satıcı ismi verebilirmisiniz bulamadım da