Alibeyköy - Küçükköy(GOP) Bisiklet yolu(fotoğraflı)

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında aeneskral tarafından paylaşıldı.

1. aeneskral

aeneskral Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!

Adı:
    Abdulkadir Enes KIRAL
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    evet dostlar. geçen gün vialand güzergahından geçerken bisiklet yolu yapımını görmüştüm ve çok sevinmiştim. daha çok yeniydi o sebepten foruma yazma ihtiyacı duymadım. fakat bugün dükkanıma açmaya geldiğimde çok güzel bir manzara ile karşılaştım. küçükköy'ümüze bisiklet yolu yapıyorlar. vallahi helal olsun dedim. adamlar koca caddeyi-yolu bisiklet yoluna göre tekrardan düzenlediler. hele birkaç gündür yol düzenleme çalışmaları vardı, belediye harıl harıl çalışıyordu nedeni belli oldu. şimdiden gaziosmanpaşa belediyesine teşekkürlerimi sunuyorum. ayrıca bir teşekkür mail'i de yazacağım makamlarına. hatalarda, yanlışlarda nasıl şikayet ediyorsak güzellikleri gördüğümüzü, farkında olduğumuzu anlasınlar. inanıyorum ki bu tutum daha bir güç ve azim verecektir onlara.

bisiklet yolu alibeyköy başak oto sanayi bölgesinden yani gaziosmanpaşa caddesinden başlıyor ta ki küçükköy merkeze kadar. çok bir mesafe değil tahminen 2 km civarı. ama olsun. böyle böyle başlıyor bilinçlenme. bir söz vardı "yavaş yavaş acele etmemiz lazım" diye. devamı da gelir inşallah diye umuyorum.
    hayırlı uğurlu olsun diyorum.

BetitoXXY, soneryen, Strelok ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  2. 0geday

0geday Aktif Üye

Adı:
    Ögeday Bener
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Ordan başlayıp kagithaneyede gelse iyi olur

aycan turan bunu beğendi.
  3. gmfaruk

gmfaruk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Kucukko yapiliyorsa her yere yapilmali;)

4. Uğur S.

Uğur S. Onursal Üye

Bisiklet:
    Beldesan
    Seviye:
    Yok artık! Bizim buralarda hiç beklemezdim böyle bir şeyi. İnşallah devamı gelir

5. Reha Oğuz Altuğ

Reha Oğuz Altuğ Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    O yolu bir engelle ayırmayıp sadece çizgi çizerek bırakırlarsa araç sürücüleri hiç takmazlar, işgal ederler :snzdglsn:
    Hatta bisikletçiler burası bisiklet yolu diye daha az dikkatli olacaklarından aha riskli hale bile gelebilir o yol :krktm:

6. Strelok

Strelok Kıdemli Üye

Adı:
    Tuncay
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    hayırlı olsun dostum darısı Esenyurt Avcılar arasının başına Metro getirmiyorlar bari Bisiklet yolu yapsınlar ben şimdiden talibim o yolu kullanmaya :)

7. Emre Yazıcı

Emre Yazıcı Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Az önce ordan geçtim koruma bantları boyası falan bitmiş durumda amma velakin özelliklemi yapılmış anlayamadım bol miktarda cam kırığı mevcuttu ayrılan bölümde(temizlenmesi lazım) küçükköy içindede bidiğin otopark olarak kullanıyor millet ama buda birşeydir dilerim devamını getirir i.b.b.

8. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Helal olsun emeği geçenlere. Bugün Küçükköy'de yapılır. Yarın başka belediyelerde yapar. Taktir ettim ve imrendim. Paylaşım için teşekkür ederim.

9. n0mad34

n0mad34 Yeni Üye

Adı:
    AKIN
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Haftanın 6 günü o yoldan alibeyköy'e işime bisikletle gidip gelmekteyim ama inanın artık pes etmek üzereyim bir haftada iki defa lastiğim patladı bisiklet yolundaki cam kırıklarından oraya bisiklet yolu demeye bin şahit lazım ve o bisiklet yolunda gittikçe artan bira şişeleri kırıkları araç cam kırıkları daha bir sürü madde acaba diyorum orasının durumu bir 5-6 ay sonra ne hale döner çok merak ediyorum belediye hiç temizlemiyor.

Ayrıca küçükköy meydan civarı yol üzerine park etmiş arabalardan artık gına geldi bir hobiye sahip oldum diye sevinirken bu yol yüzünden fobi ye dönüşecek neredeyse.