ali rıza gündoğdu dan zühtü

Scudo

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@Kamil BULUT

Ben arkadaşın ne yapmaya çalıştığını anlamadım.. Ne anlamsız bir konu açmadır bu yaa..

A.Kadir Ünal

Forum Demirbaşı
Tepki
187
Arkadaşlar buranın hangi bölümde olduğunu unuttunuz galiba Forum Cafe forumda ana başlığı olmuyan Her bişi veya bilgi veyahut haber burada paylaşılabilir.

• Beğen
Tepkiler: Göktuğ ÖZEL

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
@Onur ALKAÇIR
Hiç birşeyle yada hiç kimseyle dalga geçmeye çalışmıyorum. Neşeliyim neşelendirmek istiyorum bu türküyü de çok severim olay bu. Bu kadar takılmanıza gerek yok relax olun abi biraz eğer paylaşımlardan rahatsızsanız yorum da yazmayın

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@mesut emin yarıcı

Doğru söylüyorsun.. Bak bende bunu buldum.. Rahatlıyorum izledikçe, relax oluyorum. Paylaşım için teşekküler..

(link)

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
Yaşım sizden küçük olabilir ama şimdiye kadar öğrendiğim en önemli şey hayatta hiç bir şeye takılmamak gerektiği. Kendi hayatımızı istediğimiz gibi şekillendirebiliriz ama kimseye karışamayız ve insanları yaptıkları için yargılayamayız netice de özgür bir toplumun bireyleriyiz hepimiz ve eğer diğer insanların yaptıklarından rahatsız oluyorsak onları görmezden gelmeyiz yoksa kendi kendimizi yiyip bitiririz.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@mesut emin yarıcı

Yok be arkadaşım sen yanlış anladın.. Madem konu açıldı devam ettireyim dedim.. Ne var ki bunda?

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
yok birşeyi yanlış anlamadım merak etmeyin insanları çok iyi anlarım buna emin olabilirsiniz

Göktuğ ÖZEL

Aktif Üye
Tepki
48
@A.Kadir Ünal

Kesinlikle doğru... Arkadaşlar pek bakmıyor galiba paylaşım yerlerine... Ben arkadaşın paylaşımını ilk gördüğümde yüzümde bir tebessüm oldu :) buna ihtiyacımız var. ki bence uzun yollarda dinlemek için de müzik en güzel şey ;) özellikle neşeli ve sizi mutlu eden müzikler :)

mesut emin yarıcı

Daimi Üye
Tepki
113
Bisiklet
Kron
Walla uzun yol hele bir de rampaysa müziksiz olmuyor. Rampalarda moral verici müzikler insana güç katıyor.

chari

Üye
Tepki
86
Paylaşım tabi önemli şey. Ama forum cafe de olsa bisikletle doğrudan yada dolaylı hiç alakası yok bu konunun. Türkü çok tatlı ayrı mesele ama, bisiklet forumu açan bir kişinin bulabileceği bisikletle ilgisi olmayan bir konu. Yani ne bileyim tabi herkes özgür ama 'bisiklet forum' olunca forum tabi bi şaşırıyor:)