Alexrims Dc 19 Jant Seti

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Sedona borla bisikletimin üstünde gelen jant setimi bir yıl önce daha iyisiyle değiştirince bunlarda boşa çıktı o gün bu gündür evde duruyorlar.Jantlarda hiçbir kusur yoktur.Tel sayısı 36'dır.Alan kişi memnun kalmazsa kargoyu ödemek şartıyla geri alırım.Memnuniyet garantisi veriyorum :)

Fiyat:60 TL'dir.Kargo alıcıdandır

http://a1111.hizliresim.com/r/v/sl03.jpg

http://a1111.hizliresim.com/r/v/sl4d.jpg

http://a1111.hizliresim.com/r/v/sl50.jpg

Scudo

Murat Koç

Üye
Tepki
21
Ben anlamadım. Fotoğrafta tek dişli ruble var. Yani alsam 8li ruble takamaz mıyım? Arka göbeğin fotoğrafını yakından çekip koyar mısın?

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Arkadaşlar yazmayı unuttum arka göbek single speed göbektir.Alan kişi göbeği de değiştireceği için fiyatı düşürüyorum

Fiyat:40 TL İlan Günceldir

Tepki
41
irtibata geçelim telefon numaranızı alabilirmiyim 0533 813 22 30 benimki çaldırırsanız ararım

emre0x5d

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Arka göbek nasıl değişiyor? Ne kadar ücret alıyorlar parçalar hazır bir tekerin örümü için ve hassas oluyor mu? Özel aletleri olan ince bir iş galiba? Burdan soruyorum Mehmet belki bir başkası da bilmiyordur öğrenir burdan.

tunahan beyhan

Forum Bağımlısı
Tepki
154
Bisiklet
Carraro
@Mustafa Kocabaş

Mehmet Arkadaşımıza sormuşsun ama ben cevaplıyayım.Arka göbek Jantların Arasındaki telleri özel bir Aletle açarak jantla Göbeyi ve telleri 3 parçaya ayırılması ile oluyor Göbek değişimi ücreti her ustaya göre değişir ortalama 15-20 tl dir Göbek masrafı ise Nasıl Bir göbek alıcağına bağlı en ucuz markasız 15 tl Simano tane 35 tl den başlıyor.Bildiğim kadarı ile O teller tekrar kullanılamıyor (emin değilim) Ayrıca Hassastan kastın Akord sa Göbek değiştiğinde zorunlu olarak okadord yapılıyor.Evde yapılıcak bir iş değil.İyi akşamlar. İnş işine yaramıştır...

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
@tunahan beyhan

Jant telleri tekrar kullanılabiliyor.Arkadaş geri kalanları anlatmış zaten bende bu masraflar çıkacağından dolayı 20 tl indirim yaptım.Bu arada tunahan bey 2 defadır arıyorum telefona bakmıyorsunuz

burhan çetin

Forum Demirbaşı
Tepki
970
Bisiklet
Dahon
Bende 94 model bir mtb var.Arka göbekte 5 li shimano ruble var.Bu rubleyi sizin jant setindeki arka göbeğe uydurabilirmiyim?Rublelerin hepsinin takılış şekli aynımı yoksa yeni tip eski tip ayrımı varmı.Bilmediğimden soruyorum.Eğer uyarsa jant setini alabilirim.

Mehmet_Gürsoylu

Forum Bağımlısı
Tepki
381
Bildiğim kadarıyla bir sorun çıkmaz kullanabilirsiniz doğru akord ayarı ile :)

burhan çetin

Forum Demirbaşı
Tepki
970
Bisiklet
Dahon
2 adet michelin country mud 26x2.0 lastik ile takas düşünürmüsünüz.100 km kadar kullandım.