Alexrims DC 19 (36 delik) Çembere Hangi Ölçü Tel Almalıyım?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Merhaba arkadaşlar . Başıktaki model çemberlerime tel alıcam ama hangi ölçü alıcağımı bilmiyorum şuanda bir ürün buldum özelliklerinde ``255mm uzunluğunda 2mm kalınlığında ``yazıyor bu teller bu model çembere uyarmı ? Bilgisi olan ya da kendi kullanmış olanlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

http://www.erdoganlarbisiklet.com/media/catalog/product/cache/2/thumbnail/5e06319eda06f020e43594a9c230972d/f/i/file_15_11.png

Scudo

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Yokmu arkadaşlar yardım edecek birisi? Biran önce bisikleti toplayıp gezmek istiyorum.:)

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Konu günceldir. Arkadaşlar sorumu cevaplayacak arkadaş aranıyor. :)

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Kullanacağınız göbekleri yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen
Tepkiler: Emre G.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Telin uzunlugu göbeklrele ilgilidir cemberle degil. Cemberde kulanacaginiz göbegi, mahalle bisikletcisine degilde tam üst kaliteli bir bisikletciye götüreceksiniz ve orada ölcüm tablosu vardir ve ölcülür, böylecede telin uzunlugu bulunur.

Yada

Almanca anliyorsan burada ölcümü kendin yapabilirsin, gerekli ölcüleri mm olarak dogru yerlere yaz ve altda hesaplamaya bas, sana otomatik olarak gereken ölcüyü verecektir. Eger dogru ölcüleri verirsen, hesapladigi ölcüye %100 güvene bilirsin.

(link)

Almancada yardim gerekirse bana özelden yazabilirsin, ben sana yardimci olabilirim

• Beğen
Tepkiler: Emre G.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Göbeklerin standart olduğunu sanıyordum. Kullanıcağım göbek Shımano RM35. Bu arada tel için satıcıya danışmıştım bana çemberin bilgilerini öğrenmelisin demişti.Birde montaj için tanıdık bir usta var onda yaptırmayı düşünüyorum.Ben ona uyumlu parçaları götürürsem sorunsuz yapar.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bilgisi olan yardım edecek birisi aranıyor.

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Size daha nasil yardim edebilirizki, ben size tam ölcme islemini gönderdim ve Sertac Ekici bey'de yardimini size sunmus. Birazda kendiniz ugrasirsaniz bilgilere sahip ola bilirsiniz. Benim size gönderdigim sistemden daha kolayi yok birde anlamadiginiz yer olursa bana danisin demistm. Hersey baskalarindan beklenmez biraz'da insan kendisi ugras göstermesi gerekir hele hele süper bir kolaylik saglaniyorsa. Neyse Insallah ölcü olmadan aramizda bir medyum vardirda size yardim edebilir. Biraz istekli olsaydiniz coktan bir üst seviye bisikletciye girderk ücret vermeden ölcüleri alirdiniz. Neyse size basarilar arastirmada.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Göbekleri daha almadım nasıl ölçülerini bilebilirim yazdıklarınızı gördüm teşekkürde ettim gördüyseniz . Sertaç Bey marka model yazarsanız yardımcı olurum demişti mesaj attım ama geri dönmedi. Lütfen yargısız infaz yapmayın. Konu çözülmüştür kapatılabilir bu arada bazı medyumlar varmış aramızda :)

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Ben yargisiz infaz yapmadim yanlis anlasildiysa kusura bakmayin. Göbekleri almadiginizida bilemezdim ve bazi medyumlarin ölcüsüuz öneridikleri teli alin belki uyar.

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Medyumlar tel önermedi murat bey, çemberle göbekte uyum sorunu olmayacağını teli montaj yapacağım yerden almamın daha garanti olacağını öğrendim.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.