Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Alexrims 100 D DİSK UYUMLU JANT SETİ NOVATEC GÖBEKLİ '' AVİD 3 HİDROLİK FRENLERR !!!!

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında SerkanNamazcı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. SerkanNamazcı

SerkanNamazcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Selam arkadaşlar ...
    Aldığım Manutio Skareb 80mm maşanın şaft borusu kısa geldiğinden Epicon maşaya yönelmiştim , satan kişide Mavic Crosride jant setinin olduğunu söyleyince bende 2sini almaya kadar verdim ama bükcem yetersizdi hatta iflaslardaydım jant setini yeni modifiye etmiştim. jant'a göre yüklü bir miktarda para ödemiştim kargo ve havalesi dahil olmak üzere 300 tl vermiştim.

1. Olarak Jant seti pırıl pırıl ve 1 tane bile cizigi olmayan bir alexrims 100 d dir!
    2. Olarak Jant setinin bakımı 06 mayıs tarihi ilen delta bisiklette yapılmış olup gresleri yenilenmiş iç kısmı temizlenmiştir ÇOK İYİ DERECE AKICILIGI VARDIR ''NOVATEC DEN BAHSEDİYORUZ..
    Göbekler bilyalıdır..
    3.Sadece disk uyumlu olup , tel başları GR diye bir markanın ''Çok sağlam'' teller taiwan üst kalitedir.!!!
    4.Rotorlu almak isteyen arkadaşlar alligatör unex 160mm mavi rotorda gönderebilirim.
    5.olarak Avid 3 hidrolik frenlerim var onlarda 0 a yakın olmakla beraber delta bisiklette bakımı yapıldı 100 tlye veriyorum elimde magura 180 mm de adaptör var hepsini 140 tlye veririm. balataları 1 tanesinin 0 2.cinin %50 dir. ilk aldıgımda bisikletle cok yavaşken düşmüştüm sol frende hafif yamukluk var bua da fark edilmiyor ve çalışmasına hic bir mani engel tanımıyor..

Fiyat bu fark bu !
    Forumda beni tanıyabilir yamuk yumsuk işlerle uğraşmam allah herkezden razı olsun.
    İlginize
    JANT SETİM 200 TL ROTORLAR 40 TL AVİD 3 HİDROLİK FRENLERİM 100 TL
    -----------------------------------------------------------------------------------------------
    Not Bisikleti bilinçsizce yıkadıgım için Özellikle tazikli su kullandım arka göbekten iceri su girmiş buda greslerin camurlanmasına yol acmış en ufak bir süpede götürdüm delta bisiklete icini actılar güzelce temizlediler sonra gresleyip geri taktılar ne bilyalaarda dagılma nede başka bir şey hic bir sorunu yoktur..
    ÇOK iyi derece akıyorlar :) http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=81506&highlight=novatec bu başlık altında soruları sordum pek akıllıca yanıtlayan olmadı ..
    Sadece su kacırdı diye cöpe at diyen bile oldu ''Tazikli suyu sıkınca ki büyük ihtimal girdi içine çünkü yagmurlu havalarda zaten fazla cıkmıyorum buda göbegi etkilemez zaten arazı yada yarış görmedi '' bu kadar acıklama yapıyorumki aklınızda fikrinizde bir soru işareti kalmasın içiniz rahatca alışveriş yapabilesiniz diye bütün her şey nakletmeye çalışıyorum.

RESİMLER..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.