Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alemdağ - Ömerli - Riva yolu...

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında Kurtuluş E. tarafından paylaşıldı.

1. Kurtuluş E.

Kurtuluş E. Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat K. E.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Selamlar,

2014 son aylarında bu rotada bir kere gittik ancak şu sıralar bu civarda anormal bir kamyon trafiği sözkonusu, malum 3. köprü inşaat işleri son derece hızlanmış durumda.

Yakın zamanda bu şekilde veya tersten bu rotayı giden arkadaşlar, durum nasıl? Yolların durumu, aşırı çamur var mıdır, yarış yapan hafriyat kamyonları vs. nedir? Mutlaka ki her şartta gidilir ancak bunlar keyif almak için yaptığımız bir aktiviteyi eziyete dönüştürebiliyor.

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. Ozan Güneri

Ozan Güneri City cyclists

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @Kurtuluş E. Her gün gittigim yol Çekmeköy-Ömerli.Şu an bisikletle gidilecek durumda diil.Nedeni ise Yol aşırı kirli hafriyat kamyonlarından,ayrıca kamyonlar birbirleri ile yarışıyorlar.Özyegin üniversitesinin önünde köprü geçişi yaptıklarından geliş gidiş tek şeritten yapılıyor.Alemdağ Emlak konutların oradaki göbeğe trafik ışıkları koydular fasılalı yandığından orası çorba. Kısacası her gün araba ile gidip gelirken bile yoruluyorum.

Kurtuluş E. bunu beğendi.
  3. Kurtuluş E.

Kurtuluş E. Forum Bağımlısı

Adı:
    Murat K. E.
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    @Ozan Güneri Hocam bilgi için çok teşekkürler. Ben de 1-2 kere geçerken aynı manzarayı gördüm ama hep mi öyle diye merak etmiştim; sanırım şu an için hep öyle ve eziyetli yol gibi duruyor.

Bu haftaki turumuz için Riva yerine yine bildik rotalarımıza öncelik vereceğiz anlaşılan...

Ozan Güneri bunu beğendi.
  4. Semih Aydınlıoğlu

Semih Aydınlıoğlu Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cesur
    Seviye:
    Hafriyat kamyonlarından ne kadar uzakta sürülürse, o kadar iyi olur. Ozan Bey'e ben de teşekkür ediyorum güncel durumu paylaştığı için.

Ozan Güneri bunu beğendi.
  5. no haşhaş no vitamin

no haşhaş no vitamin Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    kamyonlar ve yol durumu halen berbat durumda. stravada giden yabancı bir mtbli arkadaş foto paylaşmış.

ben yağmurlu havada gittim şile yolundan 1 2 ay önce pek sorun olmadı. tabi kamyonlar her zaman var. emniyet şeridi de ya çamur yada toprak içinde oluyor. normal olarak. trafiğin olmadığı saatleri sabah saatleri. kamyonlarda sabah 10 dan sonra yoğun oluyor pazar günleri öğlene kadar daha sakin . fotolar cumartesi günü çekilmiş.

http://i.hizliresim.com/vE6Qmm.png

[​IMG] [​IMG]