aldınız başınıza belayı... çekeceksiniz mecbur...

mehmetklyr

Üye
Tepki
5
Arkadaşlar merhaba.... Şu an elimde dandik ötesi bi bisan bisiklet var... Hani şu Bisan İhlaslar varya onlardan işte... Hemde kırmızı... :) Neyse işte ben yeni bir bisiklet istiyorum aslında... Ancak malum fiyatlar... Adam gibi bir bisiklet için min 500 € fiyat çekiyolar... Doğal olarak ve bir öğrenci olara benim bu fiyatı karşılamam mümkün değil... Ayırabileceğim bütçe oda taksitli olarak max 250 Lira. Şimdi diyorumki acaba bu bütçeyi bu elimdeki dandik bisikleti adam etmek içinmi kullanayım (ki bu mümkünmü... boya falanda lazım ve çizik üstüne çizik var) yoksa eli yüzü düzgün bir bisikletmi alayım....

Öle çok fazla yorcak diilim bisikleti... Canım sıkılınca falan gezerim işte... Bide ara sıra ulaşım. (orta uzunlukta mesafeler) Önerebileceğiniz modeller varmı... Boyum 1.80... Kullanmadığım zamanlar üst katalara çıkaracağım için ne kadar hafif olursa o kadar ii olur açıkcası... Bide mümkünse çin malı olmasın.... :D

Böle bir başlık koyma sebebimide belirteyim... Ben daha çook soru sorarım size....

Scudo

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197

bencede paranı biriktir ve daha sonra daha ii birşeylere bak..
bende de bir bisan var..(ama görünüş ve modeline göre bakımı çok iyi..) bende yeni bir velespit istemiştim ama önce evdekiler yok mok..şimdi de para and vakit yok..
ben de önümüzdeki yaza kadar böyle idare etcem..
bence o bisikletine idare edecek kadar bakım yap(-tır)..sonra yeterli miktarda para biriktirene kadar onun ile idare et derim..zaten bisikleti pek zorlamayacağını da söylemişin..biraz bakım yeterli miktar birikene kadar da biraz sabır..inşaalah beni idare ettiği gibi güzel bir şey alana kadar seni de idare eder..

Kazasız-Keyifli ve Bol Pedallı Günler

Said Ergöktaş

• Beğen
Tepkiler: ThePoorWanderer

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
bence 250 yi 300 felan yapabilirsen kendine bir salcano ng600 alabilirsin...