Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alarmli asma kİlİt kullanan var mi?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında serge mersin tarafından paylaşıldı.

1. serge mersin

serge mersin Üye

Seviye:
    http://www.youtube.com/watch?v=0llE3TqBPMY

Yukarıda videosu olan ürün ilgimi çekti.MAlum bugün bisikleti çaldırdıktan sonra güvenlik sistemlerini araştırıyorum.Kilitler 5 para etmez diyorlar ama alarmlı olunca iş büyük ölçüde değişir caydırıcı da olur.Kullananlar var mı?Sizce iş görür mü?

Zinciri keserler derseniz 80-100 grade 8-10mm kalınlığı zincirler varmış.Yani zincir kırılmaz makas kırılır diyorlar gemi mühendisi bir arkadaş tavsiye ediyor forumlarda.

2. Caner Kartalgöz

Caner Kartalgöz Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Zinciri kesen veya kilidi kıran veya başka zor bir güç kullanan bir kişi zaten ses çıkardıgı için etrafta dikkat çekecek olsa o şekilde çeker ama maalesef polis ekibinin yanında bisikleti(kilidi veya zinciri değil) kesip çalarken kimsenin takmadıgı sormadıgı bir ülkede yaşıyorsanız bu kilit işinize yaramaz size önerim T-one olacaktır yakın mesafede wireless anlık uyarı verecektir.

3. serge mersin

serge mersin Üye

Seviye:
    Ben bisikleti zaten biraksam dahi cok uzaga birakmiyorum.mesela bi dukkana giriorum yada bi eve giriyorum onune kitliyorum.Dediginiz kilit cok guzel belki ama wireless cekim alanindan alarm sesini de duyariz sonucta.ben alarmi kendim duymam icin dusunmustum sonucta duyarli vatandastan yoksun bir dunyadayiz