alanya yarışları iptal mi?

victor

Üye
Tepki
31
dün aldığım bir habere göre bugün federasyonu aradım ve alanyadaki yol-mtb yarışlarının yapılmayacağını söyledi.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Yazman
Scudo

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
İyi ozmn g.antepede gitmiyordum sezon kapandı ! kışa göbek yapayımda üşümekten kurtulurum

E.GURCAN

Daimi Üye
Tepki
231
İsim
Erol
Bisiklet
Focus
Federasyon sitesinde böyle bi haber henüz yayınlanmadı inş iptal olmaz

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
umarım iptal olmaz alanya çok güzel geçiyordu

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Federasyon sitesinde böyle bi haber yok siz nerden duydunuz ??

federasyonu aradım

Allah aşkına insanı çileden çıkartıyorsunuz akşam akşam adam kısacık üç kelime bir yazı yazmış okumuyorsunuz anlamadan mesaj yazıyorsunuz adam Federasyonu aradım demiş siz nerden duydunuz diyorsunuz allah aşkına biraz daha mantıklı yorumlar yazın ya sonra ben ve benim gibi arkadaşlarda sinirlenip mesaj yazdığında sivri dilli oluyoruz...

Lütfen !

• Beğen
Tepkiler: matrixod ve victor

E.GURCAN

Daimi Üye
Tepki
231
İsim
Erol
Bisiklet
Focus
Arkadaşım sen neden çileden çıkıyosunki forumda yazan bi mesaj için nedir bu kadar öfke yarışa gitmek istediğim için emin olmak istedim o kadar bunun bu kadar niye büyütün.
üstelik okuma yazmam var arkadaşda orda aldığı haber üzerine federasyonu aramış ben haberin kaynağını merak etim.

• Beğen
Tepkiler: gezgin2

yasinymn

Forum Bağımlısı
Tepki
1.285
@memocy

Bacak olayına şimdiden başlamıştım :D :D canım abim biraz erkek olalım :p :p

• Beğen
Tepkiler: memocy

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Yasin abiye katılmamak elde değil,çok eskiden olduğu gibi yakında sadece Kapadokya yarışı yaparlarsa şaşmayın valla:).

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
buda artık son dakika federasyonun yaptığı süpriz artık organizasyon kalitesini bi kez daha ortaya koydular yani o kadar yapılan hazırlık boşa gidiyo ben buna yanarım

• Beğen
Tepkiler: E.GURCAN

esbike_gokay

Daimi Üye
Tepki
180
Barbara Benko ile görüştüm yarışmaya geleceğini otelini bile ayırdığını hatta yarıştan sonrada partiye düzenleyeceklermiş benide davet etti yabancı sporcuların hatrına yarışı iptal etmezler bence.

victor

Üye
Tepki
31
inşallah yazdıkların gerçekleşir ben federasyonu aradıktan sonra bunu hemen forumda yazdım ki doğal olarak bizim haklı tepkilerimizi gördüklerinde bu yanlış karardan vazgeçerler diye düşündüm ve bülent atlas kardeşimizde tel görüşmesinde en azından şuanda yarış varmış gibi hazırlıklara devam edip beklemek.Bu arada forumdaki tüm arkadaşların bayramını kutlar iyi antremanlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: emre arıkan

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
federasyondaki adamlar foruma bakmıyolar heralde baksalar bu kadar tepkiye bi cevap verirlerdi sanırım ama gerçekten de iptal edip yapmicaklarsa gerçekten çok ayıp bişey bu o yabancı sporculara da yapılan en büyük ayıp olcak bu işleri bu federasyon organize edemiyosa yazıklar olsun :boese157: :boese157: :boese157: :boese157:

• Beğen
Tepkiler: victor ve E.GURCAN

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
Federasyon bu yarışı da iptal ederse federasyon yarışları düzelene kadar ( ulaşım konaklama işaretleme vs.) yarışlara katılmayalım :boese157: