Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alanya gezimiz ve fotolar......!

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Bülent Onutkan tarafından paylaşıldı.

1. Bülent Onutkan

Bülent Onutkan Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaslar ıznımın cok kısa olması nedenıyle(2 gun)fotolar bıraz az oldu kusura bakmayın!
    Bısıkletten ınıp cantadan foto mak cıkarmak zorumuza gıdıyor bazen bıde hava yagıslı olunca malum:eek: mola verdıgımız yerlerın fotolarını sızlerle paylasıyorum!
    Oncelıkle benı evınde mısafır eden agırlayan hemserım,dostum dahada onemlısı sılah arkadasım Mustafa ARDA'ya ve Hakan YAZMAN'a cok tesekkur ederım:in:
    Sabah gelır gelmez kahvaltımızı yapıoruz ve ben mustafanın bısıkletın bakımını yapıp kontrol edıyorum:)
    Hava gusel olunca hemen atıyoruz kendımızı dısarı ve hakan ıle bulusmaya gıdıyoruz beklerken bos durmuyoruz tabı;)

Hakan gelıor ve hıc zaman kaybetmeden bıraz ısınıyoruz ve seyır teras'a cıkıyoruz ama yolda durup fotograf cekmek zor gelıor:cool:

Mustafa gece ıse gıdecegı ıcın bız ordan gerı donuyoruz ama hakan yola devam edıyor ıstıkamet kızıl alan:in:

Bıraz carsıda turluyoruz acıkıoyoruz sokagın basındakı agactan turunc toplamayıda ıhmal etmıyoruz:in: vıtamın sarttttt!

Farkındaysanız agacın alttakı kısmı bombos:D Mustafa saolsun:D

2. Bülent Onutkan

Seviye:
    Tadı oldukca ekşi ama full c vıtamını :in:

Takdırı sıze bırakıyorum:D :D :D :D

Ertesı sabah kalkar kalkmaz zıncırlerı temızlıyorum bu arada hava bozmaya baslıyor.Ne olursa olsun bugun kaleye tırmanıcam dıyorum cunku son gunum.Saolsun dostum uykusuz ve yorgun olmasına ragmen bende senınle gelıyorum dıyor hazırlanıyoruz!

Iyıkıde yagmurlukları goturmusum yoksa halımız haraptı!

İlk ısımız benım donus bıletımı almaktı ve otogardayız sonrasında hemen kaleye tırmanıyoruz.Inanılmaz bır yagmur var ve fotograf cekemıyoruz cıkana kadar:(

Kalede adaçayımızı ıcıyoruz ısınıyoruz ama yagıs butun hızıyla devam:eek:

Kendım fazla yokum fotolarda barı bısıkletım tertemızken onu cekeyım :in:

Keyıf çayı :in:

Veeeeeee mustafanın evde en cok uzerıne tıtredıgı emektar çaydanlıgı :D :D :D :D :D :D :D :D

3. Bülent Onutkan

Seviye:
    Umarım bırdahakı gıdısımde daha fazla fotograf olur (yagıslı olmazsa tabı) alanya'ya kucak dolusu sevgıler,saygılar! Hoscakalın...

emre güven ve ardadeniz bunu beğendi.
  4. RECEP İŞLEK

RECEP İŞLEK Forum Bağımlısı

Seviye:
    Merhaba.
    ArkadaŞlar Zorlu Hava KoŞullarina RaĞmen GerÇekten GÜzel Bİr Tur OlmuŞ.ayaklariniza SaĞlik.

5. jemboy

jemboy Kıdemli Üye

Seviye:
    Bi dahaki sefer bizede haber ver abide bizde gelelim...

6. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Harika bir Akdeniz havasını, güneşiyle, yağışıyla paylaştığınız için teşekkürler.
    Akdeniz'de bisikletçiler galiba "Turunç Canavarı" da oluyorlar:)
    Afiyet şeker olsun...

Bülent Onutkan ve ardadeniz bunu beğendi.
  7. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Özledim Alanya'yı vallahi.. Ekim'deki yarışa bir hafta erken gidip tadını çıkartmaya çalışmıştık Alanya'nın ama ne mümkün.. İnsanın tekrar tekrar gidip oralarda olası geliyor.. Fotoğraflar az olsa da çoğu şeyi anlatıyor gerçekten..

Bülent Onutkan bunu beğendi.
  8. ardadeniz

ardadeniz Yeni Üye

Seviye:
    FREERİDER Dostum senin sayende bende o kadar çok eğlendim ki anlatamam.En başta uzun süre ara verdiğim,sanki evin içinde dekor gibi duran,tekerleklerin havası inmiş bisikletimi bana tekrar sevdirttiğin-ısındırdığın için sana ne kadar teşekkür edersem edeyim inan ki az olur.Sonra yapmış olduğun bakım;Alanya'da kimselere bu kadar itinalı yaptıramayacağım altı aylık mı desem yıllık mı desem bilemiyorum onun için de çok teşekkürederim.Eyvallah dostum.
    Memleket hasretimi de biraz olsun Meşhur KARAKEDİ bozasıyla,Kalabak Suyuyla ve bisikletinin kadrosunda ki Eskişehir çamuruyla da giderdiğin için de çok teşekkürederim.
    Seninle birlikte gezimiz çok eğlenceliydi.İlk defa öyle bir yağmurda bisiklete bindim.O yağmurda kaleden inmesi benim çok hoşuma gitmişdi.Bizden başka yollarda kimse yoktu.Görenler bize deli bunlar,turist herhalde bunlar diyerek bakmaları yokmuydu...Meğer ne kadar keyifliymiş.Böyle yağmur keyfindeki geziyi inşallah Eskişehir'de de yaparız.Alanya gezisini ise,İnşallah en kısa zamanda tekrar gelir bu sefer keyfini doya doya diğer bisiklet müptelası arkadaşlarımızla hep beraber çıkartırız.Keşke zamanın olsaydı da Hakan YAZMAN'dan başka diğer arkadaşlarla da tanışabilseydin.Hepsi pedal çevirme sevdalısı....
    Fotoğraflara gelince yağışlardan her ne kadar çok çekinemesek de hiç de fena çıkmamış.Burada da paylaştığın için sağol dostum ellerin dert görmesin.Hakan Yazman'a da gezimize eşlik ettiği için,beraber fotoğraflarımızı çektiği için ayrıca teşekkürederim.
    Bu son olmayacak dostum önümüz yaz devamı mutlaka gelecek.Burası,benim ev senin ikinci evin moruk ne zaman istersen atla otobüse gel.Kapım her zaman sana açık.Eskişehirdeki tüm arkadaşalara benden çok selam söyle.Bu arada söylemeden geçemiyeceğim o getirdiğin yağmurluğu bisikletçi arkadaşlardan çok balıkçı arkadaşlar talep ediyor.Kaan'a da söyleyiver.Kendine çok iyi bak dostum.Allaha'a emanet ol.

Hakan Yazman ve Bülent Onutkan bunu beğendi.
  9. İsmail ŞEN

İsmail ŞEN Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Keşke son günde hava, ilk günkü gibi olsaydı.Kim bilir bizlerle nasıl resimler paylaşırdınız.Ama yine de o yağışta bisikletlerle turlamak cesaret işi ;) Turlarınızın devamını bekleriz.Sağlıklı günlerde pedallamanız dileğiyle...

Bülent Onutkan ve ardadeniz bunu beğendi.
  10. m.varolfb

m.varolfb Forum Bağımlısı

Seviye:
    az ama öz olmuş fotolar, ayaklarınıza sağlık...

ardadeniz ve Bülent Onutkan bunu beğendi.
  11. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Fotoğraflar için teşekkürler Freerider, ertesi günü de sizi güzel arazide gezdirecektim ama kısmet olmadı, bir dahaki sefere beklerim tekrar

ardadeniz ve Bülent Onutkan bunu beğendi.
  12. Bülent Onutkan

Seviye:
    Tekrar tekrar gelecem gezımız yarım kaldı hakan,tanıstıgımıza cok memnun oldum !

Hakan Yazman bunu beğendi.
  13. Soner Sarihan

Soner Sarihan Onursal Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Teşekkür ederiz.:in:
    Alanya'ya gitmek için çok sebep var.
    Başta Hakan Hocam,:in:
    Kale,:in:
    Güzel , güneşli havası,:in:
    ve elbette turunçlar.:)

Selamlar

14. ugurcuum

ugurcuum Aktif Üye

Seviye:
    Harika bir gezi ve fotoğraflar.. Ayaklarınıza sağlık

15. Kamil Yıldız

Kamil Yıldız Kıdemli Üye

Seviye:
    Harika bir gezi olmuş Bülent abi, keşke hava şartları daha müsait olsaymış da biz de birkaç fotoğraf daha görebilseydik! Ama bunlar bile yetiyor az çok anlamaya.

Ayrıca Alanya' nın manzarasına hasta oldum, o ne güzel bir şehir öyle! Memleketimin her köşesi cennet, inşallah gelip oralarda pedallama fırsatımız olur! Sağlıcakla kal..!