Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alaçatı

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında muratcolakoglu tarafından paylaşıldı.

1. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Yarın Alaçatı'ya gideceğim. Bisikletimi yanıma alsam civarlarında sürebilir miyim? Yol bisikletim var. Hava sıcaklıkları bunaltır mı?

2. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    ılıca-alaçatı-çeşme'de mesafeler kısa ve rampa yok... şahsen toplu taşım araçlarını kullanmayı da gerçekten hiç sevmiyorum...
    özellikle bu gidişimde, bisikletsiz olmak hiç hoşuma gitmedi... bi dahaki sefere bisikletimi mutlaka götürücem ve tüm ulaşımımı bisikletle yapıcam... ha sıcak mı ?? sıcak da, dolmuşlar da sıcak, arabalar da sıcak, klima açınca klima çarpıyo falan... çekilmez dertler bunlar : )))
    (hatta şöyle söyliyim, bi katlanır bisiklet almayı düşünüyorum. böylece nereye gidersem gideyim bisikletimi rahatça yanımda taşımayı planlıyorum...)

3. muratcolakoglu

muratcolakoglu Onursal Üye

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Bindim, yollar çok güzelmiş.

4. cenktamay

cenktamay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    2 hafta kadar evvel yol bisikletimle Cesmedeydim. Nerwledeyse tum yatim adayi dolastim. Yollar zemin cok uygun. Hava sicak ama kuvvetli esen ruzgar sicagi unutturuyor. 2 hafta sonra yine oradayim yine goturecegim. Agustos sonuna kadar o civarda olan bisikletcilerle dolasmak isterim.

5. CandanC

CandanC Onursal Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye: