Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Alacağım hardtail için yardım

Konu, 'Downhill / Freeride' kısmında JamesFord tarafından paylaşıldı.

1. JamesFord

JamesFord Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar alacağım hardtaile, dh fr tarzı 780-785 mm gidon ve olabildiğince kısa gidon boğazı takmayı düşünüyorum, daha fazla iniş için kullanacağım bisikleti, daha ilerde de maşayı da değiştireceğim zaten, belirttiğim özelliklerde gidon ve gidon boğazı, 160-180 mm yada 200 mm üstü maşa önerilerinizi bekliyorum, 69 derece head angle(açı) ayarlamayı planlamaktayım ama dediğim gibi öncelik gidon ve gidon boğazı, maşa daha sonrası için, maxxis dh lastik düşünüyorum ayrıca daha iyi lastik öneriniz varsa onu da öğrenmek isterim, iyi forumlar, ayrıca bunları yaptığımda aranızda yapan veya tahmin edebilen varsa bisikletin geometrisi nasıl etkilenir nelere dikkat etmeliyim uyarırsanız da sevinirim

2. mekolac

mekolac Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla

Seviye:
    Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama full süspansiyon modellere yönelseniz parça değişimi yapmazsınız ve sağlığınız için daha iyi olur

3. Halilibrahim

Halilibrahim Enduro /Freerider - Fully Lover

Adı:
    Halil ibrahim
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Çok emin olmamakla beraber hardtail kadrolara 140mm'den daha yukarı çalışma seviyesine sahip maşa kullandığınızda kadronuz alın borusu denilen (maşanın girip , gidona bağlandığı delik) yerden çatlaması ya da kırılması muhtemel.

@Murat Cömez abimize bir danış derim.

MakRo bunu beğendi.
  4. JamesFord

JamesFord Aktif Üye

Seviye:
    @mekolac sıkıntının ana kaynağı direk olarak bütçe zaten, nasıl bir ülkede yaşıyorsak, alacağımız bisiklet için dış ülkelerdeki insanlardan birim olarak 3 kat daha fazla para ödüyoruz cidden yazık günah.

@master06 tamamdır çok teşekkür ederim

5. ozansefer

ozansefer Kıdemli Üye

Seviye:
    Dartmoor hornete bir bak derim. Bike24 te çok uygun