Aksiyon Kamerası - Action Cam

Scudo

OmerKilit

Üye
Tepki
2
İsim
Ömer
Bisiklet
Salcano
Merhabalar;

Allexpres den aldığım Eken HR9 Aksiyon Kamerası 10 Dakika Çekim Yapıyor 10 Dakika Sonra Kaydı Durduruyor Ve Tekrar Başlatıyor. Bu Bütün Aksiyon Kameralarında Mı Var ? Yoksa Ayarlardan Düzeltiliyor Mu ?

Özet 10DK Kayıt Alıyor 9:59 Da Kaydı Durduruyor Ve Anında Tekrar Yeni Bir Kayıt Alıyor

Çağdaş78

Forum Bağımlısı
Tepki
4.571
İsim
Çağdaş
@OmerKilit Midland H5 de 30. dakikada kayıt biter (HD003).Başka bir dosya ismi ile(HD004) kayıt yapmaya devam eder.

tanchu

Forum Demirbaşı
Tepki
235
İsim
tanju
Bisiklet
Cube
@OmerKilit kamerada kayıt süreleri değiştirilebiliyor. menülerinde var.

ekranci

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Kemal
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Canyon
Aracımda "Mobius Actioncam" kullanıyorum, ekranı yok... Daha önce de drone üzerinde kullanıyordum. 2013'te ihtiyaçtan (o zamanlar GoPro dışında kaliteli kamera yoktu) çıkmış, birebir geliştiricisi ile konuşularak hazırlanmış (rcgroups forumlarında) bir kamera. Halen daha 70 dolara satılıyor. Belki bisiklette de kullanılabilir, ama pil ömrü dışarıdan desteklenmediği sürece iyi olmayacaktır.

Az önce baktım ki aradan geçen yıllarda Mobius 2 ve Mobius Mini piyasaya çıkmış. M1'e göre M2'nin renk performansı daha iyi, keskinliği daha kötüymüş.

Soldan sağa: Hero3, 2 adet mobius actioncam (ikisi de ilk versiyon, soldaki geniş açı lensli), ve "808#16 keychain camera"

Mobius 1, 2 ve mini'nin yanyana fotoğrafını aradım ama bulamadım. Mini en sağdaki keychain camera kadar yaklaşık, pil kapasitesi de çok azmış, ama zaten dışarıdan harici olarak beslenecekse çok da önemi yok.

semih_07

Aktif Üye
Tepki
52
Bisiklet
Sedona
Ben xiaomi yi almıştım 1080/60p de 12 dakikalık video 10 gb yer kaplıyordu.bir saatlik turda 50 gb video oluyordu.bir yere atamıyorsun birşey yapamıyorsun.bir heves aldım 1 ay sonra sattım.güvenlik kaydı için kullanılabilir onun haricinde gereksiz.kamera kaydı vs çok güzeldi tavsiye ederim.hatta bu forumdan İzmirli bir arkadaş vardı ondan almıştım ben kamerayı.youtube'da kamera karşılaştırma videoları var onlara bak bence sjcam önerenler var bence renkler konusunda sıkıntılı bir kamera sjcam.son 1 yıl içinde Yeni model çıkarmışsa bilemem.

Gixxer

Forum Demirbaşı
Tepki
400
İsim
Yiğit Tabas
Bisiklet
Focus
@semih_07
Kayıt formatından kaynaklı o sanırım. avi kaydediyorsa o kadar yer kaplaması normal. Ayarlardan düzelir gibi geliyor. Ayrıca Yi'ler artık 2k video da çekebiliyor :)

• Beğen
Tepkiler: semih_07

Motorola

Daimi Üye
Tepki
271
İsim
Abdullah
Bisiklet
Cube
Konuyu hortlatacağım ama arkadaşlar, bisiklet sürerken arkadan gelen tehditlerde önemli, hatta emniyet şeridinde olan kazaların çoğu arkadan, yandan çarpma ile oluyor. Bu durumda çok geniş açılı hem önümüzdeki hem arkamızdaki trafik akışını aynı anda kayıt edecek ürünler var mıdır?