Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aksesuarlar satis bolumu

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Bora tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Bora

Bora N/A

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Merhaba,

Ozellikle forum yoneticileriyle, ikinci el satis bolumuyle ilgili bazi tespit ve onerilerimi paylasmak istiyorum..
    Ikinci el ilanlar bolumundeki 'aksesuar ve giyim' ilanlarindan 'giyim' kisminin ayrilmasinin isleyis acisindan daha uygun olacagini dusunuyorum..Bu baslik altinda satilan urunlerin buyuk cogunlugu forma-gozluk.Daha da onemlisi bu satilan urunler genelde sifir urunler ve adetler birden fazla ancak ana baslik 'ikinci el pazari' ve belirttigim bu durum, online satis siteleri,online magazicilik formatina daha uygun..
    Ustelik bizim forumda da maalesef baska forumlarda da oldugu gibi, forumu sadece satis araci olarak kullanan ve baska hicbir paylasim yapmayan uyeler var.
    Bu tip satislar icin hizmet veren bircok site mevcut..
    Teselli edici olan ise en azindan diger 'ikinci el' konulari altinda benzer durumlarin pek olmamasi:)

Bu bahsettigim ayirma ile gercekten elindeki malzemeleri satmak isteyen uyeler ilanlarini hergun guncellemek durumunda kalmayacak,malzeme ihtiyaci olan uyeler de sayfalarca dolasmadan ihitiyaci olan urunlere rahatlikla ulasabilecek..

Ilgililere duyrulur...

fatih gul bunu beğendi.
  2. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    Değerlendirelim.

Bora bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.