Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

İptal Edildi Aksesuarlar Bi dünya Malzeme Batan geminin malları

Konu, 'MTB Bisiklet İlan Arşivi' kısmında S.Emre DURMAZ tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. S.Emre DURMAZ

S.Emre DURMAZ Forum Demirbaşı

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Selamlar herkese, bisikletimi satılığa çıkarttığımdan dolayı elimdeki kullanılmış ve hiç kullanılmamış aksesuarları uygun fiyata bırakıyorum.
    Bahsettiğim gibi, bisikletimi satılığa çıkarttığımdan ötürü herhangi bir kâr amacım yok, elden çıkartmak maksatlı her şeyi satıyorum..
    Şehir dışından alacak arkadaşlar havale yaparlarsa karşı ödemeli olarak gönderebilirim.
    1. Foss Marka patlamaz özellikli iç lastik. Schredder, yani araba sibopludur.
    Kutusunda 1.35 ile 1.75 lastikler için olduğu belirtilmekte, ancak daha geniş lastiklerde de kullanılabilmektedir.
    Hiç kullanmadım, sıfır ambalajında, yurtdışından getirtmiştim, aldığım fiyatın da altına veriyorum; Fiyatı 40 TL (50 TL gibi bir fiyata satın almıştım)
    2. Fsa 31.6mm 350mm siyah sele borusu. Sıkma yerindeki çok küçük birkaç iz dışında kozmetik açıdan temiz.
    En azından birinin işine yarasın diye; Fiyatı 20TL
    3. Uzun mesafeli, zoomlu, 3 modlu Led ön aydınlatma.
    Yüksek, düşük ve çakarlı modları mevcut. Ön kısmı çevrilerek zoom yapabilme özelliği var. Gidon aparatı ve aparatının içerisinde lastik keçesiyle birlikte. Fiyatı 25TL
    4. Icetoolz Zincir temizleme makinesi. İçerisine wd40 sıkıp zincire monte edilip pedal çevrildiğinde zinciriniz ilk günkü gibi pırıl pırıl oluyor :in: Fiyatı 15TL
    5. Windstopper özellikli, baş ve işaret parmaklarında touch screen özelliği bulunan, hiç kullanılmamış, yurtdışından aldığım kışlık M size bisiklet eldiveni Fiyatı 25TL
    6. Merida Logolu, az kullanılmış, kadro-zincir koruması, cırtlı Fiyatı 10TL
    7. Giant Marka, orijinal bisiklet kilidi. Giant bayisinden alınmıştır. Alabileceğiniz en kaliteli bisiklet kilitlerindendir. Mult-Lock marka göbekli ve 3 anahtarıyla birlikte.
    Sele borusuna monte edilen aparatı mevcut olup, ince sele boruları için küçültücü aparatı da var. kilit üzerindeki sabit aparat sayesinde sele borusundaki aparata takılıp çıkartılır.
    Resimlerde görülen sarı düğmeye basarak çıkartılır. Yani kullanmadığınızda bisiklete dolamak yerine cırtıyla kilidi toplayıp bu aparata takabilirsiniz.
    Ayrıca kilit girişinde, pislik-çamur girip paslanmasını önlemek maksadıyla kapağı da vardır. Bugüne kadar kullandığım en kullanışlı ve en sağlam bisiklet kilidi. Fiyatı 40TL
    8. SSC P7 model 1200 Lumen şarjlı bisiklet farı. Far diyorum, çünkü tıpkı bir araba, bir motorsiklet farı kadar önünü aydınlatabilme özelliğine sahiptir. Aydınlatmasına hayran kalacaksınız.
    Yurtdışından getirttim. Sadece denemek amaçlı 1-2 kere kullanıldı. Kutusu ve tüm kutu içeriğiyle birlikte. (Gidona sabitlemek için 2 boy lastik kelepçeleri, şarj adaptörü, TR priz çeviricisi, pili, pil kılıfı, kaska takma aparatı)
    SSC P7 1200 Lumen yazarak internetten araştırabilirsiniz. Ebay fiyatı 60-70 usd civarı. Ben de öyle bir fiyata aldım. Zararına veriyorum; Fiyatı 85TL
    9. Arka flaşör. 9 ledli, reflektörlü, sayamadığım kadar çok çakar modu ve sabit yanma modu var. Kullandıklarımın arasında en çok bundan memnun kaldım.
    Elimde 2 tane var ancak bir tanesinin kelepçesi kayıp olduğundan ikisini bir veriyorum. Bir tanesi yedek olsun. Fiyatı 20TL
    10. Giro marka kaliteli kask. Herhangi bir darbe almamış ve sağlamdır. Arkasında çevrilerek ayarlanan genişlik ayarı ve önünde takıp çıkarılabilen güneşlik aparatı mevcut. Fiyatı 30TL
    11. Schwalbe Kojak 26x1.35 tam slick katlanabilir lastik. (2 adet) 500 km kadar kullandım, Lastiklerde herhangi bir problem erime, aşınma, vs.. bulunmamaktadır. Çiftinin Fiyatı 35TL
    Ayrıca resimde görülen beto marka tire leverleri de (lastik değiştirmek için) kojakları alana Hediye olarak vereceğim.
    12. Bontrager RL Mtb Krampon. (Trek' in aksesuar markası) Kızıltoprak' taki Trek bayisinden 150 Euro fiyata Kredi kartına çok taksitle alınmıştır :D
    Karbon fiber alaşımlı, çok hafif, çok rahat, özel dizayn bir ayakkabıdır. Cırt cırtlı kolay çıkarılıp giyilebilen, nefes alabilen bir ayakkabı. Kalleri üzerinde monte halde, Temiz kullanılmıştır.
    Arazide kullanılmak için Ön alt tarafına takılmak üzere 2şer adet çivisi mevcut olup çivileri hiç monte edilmemiş olarak yanında verilecektir.
    Ayakkabılar 45 numara. Ancak ayaklarım 45 değil :) kundurada 43, spor ayakkabıda 44 giyiyorum. Çorapla giyebilmek ve rahat olması için bu numara aldım. Fiyatı 90TL
    13. Merida logolu, çok gözlü, küçük, kullanışlı bisiklet çantası. Kadronun üst demirine gidona yakın olarak ve gidona cırt-cırtlar ile bağlanıyor.
    Sağ ve sol yan cepleri açılarak içinden aşağıya doğru sarkarak büyüyen cepleri çıkıyor. Üst kısmı cırt-cırtla açılıp kapanıyor. İçerisinde de küçük fermuarlı cepleri mevcut. Fiyatı 20TL
    14. Merida logolu heybe. Yurtdışından getirttim ancak hiç kullanmadım. Elde taşımak için üzerinde taşıma sapı, yine üst kısımda fileli içecek vs.. koymak için bir bölüm mevcut.
    Yanlarında, önünde ve arkasında fosforlu, ışık vurunca parlayan şeritleri mevcut. Yan cepler açılarak sağdan ve soldan aşağıya doğru büyüyebiliyor, içi geniş.
    Ayrıca ön alt tarafında çanta gövdesine lastikle bağlı yağmurluk-kılıfı var. İhtiyacı olan için süper.. Fiyatı 40 TL
    15. Sele borusuna monte edilen heybe selesi. Hiç kullanmadım. Çok kaliteli bir şeye benzemiyor.
    Öncelikle heybe ile birlikte, heybe tek satılırsa da diğer aksesuarlardan alan bir arkadaşa lazımsa Hediye olarak verebilirim.
    16. Merida Jersey 2 takım. Uzun ve kısa (yazlık-kışlık) XL size. Benim bedenim L, ancak bunları XL aldım üzerime tam oluyor. Eğer gerçekten XL iseniz dar gelebilir :)
    Taytları pedlidir. Çok fazla kullanılmamış olup yepyeni durmaktadır. Uzun olan takımın Fiyatı 50 TL, Kısa takımın Fiyatı 40TL'dir.
    İki takımı birden almanız halinde Fiyat 75 TL ayrıca iki takımı birden alana yanında resimde görülen Merida arm warmers (kola giyilen) Hediye edilecektir.
    Arm warmeri tek isterseniz Fiyatı 20TL'dir. Ayrıca resimde gördüğünüz biraz yıpranmış, ancak sağlam ve kullanılabilir durumdaki Merida pedli ve reflektörlü parmaksız bisiklet eldivenleri de Hediyedir.
    Eldivenler tek olarak 15 TL' dir

2. x-rayted

x-rayted Bisikletkolik

Adı:
    Cenk K.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hayırlı satışlar .
    3. numaradaki ön far acaba kaç adet, hangi tip pille çalışıyor.
    9 numaradaki arka reflektör hangi tip kaç pille çalışıyor.

Toplamına biraz indirim yaparsanız 3. numaradaki ön far(25 TL) 6 numaradaki zincir koruması (10 TL) ve 9 numaradaki arka fara (20 TL) talip olabilirim.

3. erdem arda

erdem arda Yeni Üye

Adı:
    Mustafa
    Bisiklet:
    Drag
    Seviye:
    14 ve 15 - heybe ve selesini beraber kargolarım derseniz ben alabilirim.

4. deniz AYLIKCI

deniz AYLIKCI Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    11. noya hesap no verirseniz talibim ayrıca özel msj gönderdim..

5. Ali Y.

Ali Y. Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Emre sabah 2 msj attım dönüş yaparsan tel numarasınıda yazdım hesabına bugun havale yaparım
    Ürünler için.
    LG-P940 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. meteakıncı

meteakıncı Yeni Üye

Seviye:
    Emre bey telefon ve hesap numaranızı alabilirmiyim?
    bir mesaj attım cevabınızı bekliyorum.

7. ercan koç

ercan koç Üye

Seviye:
    11. Schwalbe Kojak 26x1.35 tam slick katlanabilir lastikler için alıcıyım hesap bilgilerinizi pm den iletebilir misiniz?

8. S.Emre DURMAZ

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Çalıştığım için yanıt veremedim kusura bakmayın. Sanırım gerçekten batan geminin malları misali fiyatları bayağı bir aşağıda tutmuşum, özel mesaj kutum dolmuş da taşmış :D
    Buna rağmen pazarlık teklifinde bulunan arkadaşlar var.. Üzerine para mı vereyim, anlamadım.. Zaten sıfır ürünlerde bile aldığım fiyatın altına, yani zararına fiyat verdim. Maksat parçalar elimden çıksın, birilerinin işi görülsün.. Fiyatlar zaten ederlerinin çok altında olduğundan, lütfen pazarlık teklif etmeyiniz.
    Aynı parçaları birden çok isteyenler olmuş, özel mesajlara göre hangi parçayı önce kim istediyse o şekilde bir sıralama yapacağım, satılan parçaları da buradan yazacağım, saygılar

9. hakan yolaçan

hakan yolaçan Yeni Üye

Emre bey bazı sorularım var telefon numaranızı gönderir misiniz?

10. Alper Demir

Alper Demir Yeni Üye

Seviye:
    8 numaralı ürüne talibim hocam daha önce isteyen oldu mu bilmiyorum ama.

11. yalçın pak

yalçın pak Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    11 satıldı mı?

12. yaşar çevik

yaşar çevik Aktif Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    Kask ÖlÇÜsÜ nedİr.?

13. yaşar çevik

yaşar çevik Aktif Üye

Bisiklet:
    Beldeyama
    Seviye:
    26.1.50 dİŞlİ veya sİlİk lastİk varmi?

14. S.Emre DURMAZ

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    pm atabilirsiniz
    size pm attım
    evet, satıldı
    kaskın içine baktım herhangi bir ölçü yazmıyor. Ancak standart m ayarında bir ölçüye sahip. Arkasındaki aparat sayesinde de küçültülüp büyütülebiliyor. Yani kafanıza göre ayarlayabiliyorsunuz.
    Satılan Ürünler:
    2. Sele Borusu
    9. Arka Flaşör
    11. Schwalbe Kojak
    12. Bontrager krampon
    14. Heybe
    15. Heybe Selesi (Heybeyle birlikte ücretsiz gönderildi)
    16. Jersey Takımları, arm warmerler, eldivenler
    Bisiklet Farı bu akşamlık rezerve (8)
    Küçük çanta da (13) elden vereceğim süresiz rezerve
    Elimde kalan diğer ürünler ile ilgili PM atabilirsiniz, saygılar

15. hsnbykkls

hsnbykkls Dağda Asfaltta Karda Güneşte, 4 x Derrace

Adı:
    Hasan Büyükkeleş
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Pm attim...

16. S.Emre DURMAZ

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    8. Numaradaki farın rezervesi kaldırılmıştır, ürünü isteyenler pm atabilirler

17. Turker.E

Turker.E Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    ayakkabı satılmadıysa talibim tel numaranızı özelden yazın lütfen

18. S.Emre DURMAZ

Adı:
    S.Emre
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    satıldı, satılan ürünleri yukarıda belirttim, teşekkürler

19. erdem arda

erdem arda Yeni Üye

Adı:
    Mustafa
    Bisiklet:
    Drag
    Seviye:
    Cumartesi, heybe ve heybe selesi elime ulaştı. Teşekkür ederim.

20. Seyfullah

Seyfullah Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    3 labma 25
    7 kilit 40

toplam :65 Tl talibim nasıl ulaşacağım size tel yazar mısın sitede yeniyim

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.