Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aksesuar seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Metehan Mendi tarafından paylaşıldı.

1. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar aşağıda belirttiğim aksesuar ve ekipmanlara ihtiyacım var ... Kullanmış yada incelemiş olduğunuz marka ve model önerilerinizi bekliyorum .. Link verebilirseniz sevinirim .

Sele altı çanta
    Tamir takımı
    Pompa (basınç göstergeli tercihimdir)
    Suluk kafesi (pet şişe kullanımına uygunsa ne ala)
    Suluk (plastik olmasa iyi olur sanırım)

İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler ...

2. Cihan A.

Cihan A. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Sanırım konuyu yanlış yere açmışsın.Forumda Aranıyor adlı bir yer var.Ordan açarsan konuyu daha kılay bulursun aradıklarını...

3. Metehan Mendi

Metehan Mendi Kıdemli Üye

Seviye:
    Konuyu yanlış yere mi açtım bilmiyorum ama derdimi anlatamadığım kesin .. Ben malzeme aramıyorum , kullanıcı yorum ve önerilerini bekliyorum

4. Burak Yılmaz

Burak Yılmaz Forum Demirbaşı

Seviye:
    Sele altı çanta: lotus vb işine yarayabilecek bütçene en uygun gelen içine sinen model alabilirsiniz.

Tamir takımı: yama takımı olarak zefal olabilir.(alyan takımı vs istenirse exustar modelleri bakılabilir zincir sökme aparatlı birşey)

Pompa:çift yönlü olması tercihimdir giyo markalı olabilir.

Suluk kafesi: pet şişe uyumu hemen hemen her kafeste olabilir (iman gücüyle sıkıştırılmak kaydıyla :D )

Matara: ben plastik olmasından yanayım ucuz bir şey alınıp çok kirlenip pislendiğinde için acımadan atabilirsiniz ve metale oranla düşmelerde ezilme riski de olmamış olabilir.

Aradığınız cevap bu tarz bir şey miydi ? Sabah sabah bu kadar yardımcı olabildim.Kısaca sizin zevkinize göre istediğiniz parçaları alabilirsiniz.Ufak şeyler olduğu için sıkıntı yaşamazsınız ;)

Bahsettiğim bütün ürünlerede

www.deltabisiklet.com

adresinden ulaşabilirsiniz :)

Metehan Mendi bunu beğendi.
  5. Cihan A.

Cihan A. Bisikletkolik

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Selamlar.Madem öneri istiyorsunuz...:)
    Suluk kafesi alüminyum 5tlye alabilirsiniz.Tabi profesyonel olanlara doğru fiyat 80 tlyi buluyor.
    Suluklar 10 tl il 50 tl arası Zefal markaların iyi olduğunu duydum.Alüminyum suluklarda mevcut:):)
    Pompa bende beta marka var çift taraflı şişiriyor (hem çekerken hem basarken şişiriyor 20tlye aldım:))
    Çantaya gelince 20 tl ile 80 tl arasında boyut ve markalarına göre değişiyor fiyat.Ben çantayı 15 tlye aldım.Bu linketede çantanın resmi var...http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=54176 Ayrıca içine fren ve vites teli,küçük pense ve yan keski,yedek iç lastik,küçük bir kurbağacık Bisiklet için gerekli bir takım çakı şeklinde koydum:)