Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aksesuar alacağım?????

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında farukbas77 tarafından paylaşıldı.

1. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar bayramda biriktirdiğim harçlıklarla ve kenarda olan paramla aksesuar almayı planlıyorum.Normalde benim planım bu:
    1 adet zefal patlak önleyici şerit
    1 adet bpa free özellikli suluk
    1 adet cannondale marka arka flaşör

Bunlar toplam en fazla 80 tl olacak şekilde almayı planlıyorum.Zaten patlak önleyici şerit 40 tl,suluk en fazla 20 tl olacak,arka flaşör de 20 tl.
    Toplam 80 tl ediyor ama acaba diyorum ki suluk ve flaşör yerine başka güzel bir şey alabilir miyim?
    Yardımlarınızı bekliyorum

Saygılarımla...

Not:Toplam bütçe 80 tl'yi geçmemeli.İndirim yaptırıp 70-75 tl vermek istiyorum.

2. Atilla.C

Atilla.C Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Zefal patlak önleyici şerit 40 tl çok pahalı kardeşim geçen hafta arkadaşım 25 tl'ye satın aldı. Suluklar dediğin fiyatlarda zaten. Ayrıca illaki marka bir flaşör alıcam demiyorsan 7.5 tlye ben aldım :D tabi 40 tlye de var. Biraz daha araştır fiyatları öyle satın al aksesuarlarını istersen.

Mesut C. bunu beğendi.
  3. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Dediğinizi anlıyorum ama şerit ve diğer aksesuarları internetten almam mümkün değil.Ne yapmalıyım sizce???

4. Atilla.C

Atilla.C Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Bu saydıklarım mağaza fiyatları zaten internet değil. Bir kaç tane bisikletçi daha dolaş uygun fiyata bulamazsan bana özelden mesaj at nereden satın aldığımı söyleyeyim sana kardeşim elimden geldiğince yardımcı olurum sana.

Mesut C. bunu beğendi.
  5. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Yalova'da alabileceğim tek bir yer var onun dışında teferruatlı malzemeler satan bir yer yok yalova'da malesef:( Yada ben bilmiyorum:(

6. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Faruk kardeşim hoşgeldin. Gözümüz yollarda kalmıştı. :)

Zefal patlak önleyicisini internetten alıp (uygun fiyatlı var) bisikletçiye taktırırsın sorun olacağını zannetmiyorum.

Ben bir kere suluk almak istiyorum dersen; Coolgear suluklarına bakman gerekli. Özelliklerine bakınca anlarsın demek istediğimi...

Arka far konusunu gelirsek; Atilla kardeşimin dediği gibi 7,5 TL aldık. Çokta memnunuz.

Sormak istediğin başka soru olursa cevaplarız. :)

Atilla.C bunu beğendi.
  7. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    bence elenmesi gereken zefal patlak önleyici,bu kadar tedirgin olmamak lazım :)

Yerine ön arka çamurluk düşünebilirsiniz,şayet mtb ise çok havalı çamurluklar var :)

8. Atilla.C

Atilla.C Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Okullar açılmadan atla vapura gel Pendik'e. Gelmeden de haber ver ben senin için tam anlamıyla araştırayım sana istediklerini.Hem tanışmış oluruz hem daha ucuza hallederiz alacaklarını. Artan parayla başka aksesuar da alabilirsin.

9. Selami53

Selami53 O PARAYA BİSİKLET ALIRIM !

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hocam bende Kartal'dayım, pedallıyorsanız bu akşam 18:15'de kartal-adalar vapur iskelesine beklerim.

10. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Cevaplarınız için teşekürler:)
    Patlak önleyici şeriti almam gerekiyor benim oturduğum yerde deve dikeni(demir dikeni de deniyor) var çok kötü bir diken hiç affetmiyor.
    Bunun dışında pendiğe gelip aksesuar almak zor açıkçası çok maliyetli olur gidiş-dönüş bayağı tutar ben bu aksesuar alma işini rahatça yapmak istiyorum aldığımda patlak önleyici şerit ve diğer aksesuarların hepsini birlikte almak istiyorum ki indirim yaptırabileyim başka bir fikriniz varsa lütfen paylaşın:)

11. Atilla.C

Atilla.C Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Açtığın başlığı gördüm Selami birazdan cevap yazacağım sana.Oradan haberleşelim gelmeyi ben de istiyorum.

Selami53 bunu beğendi.
  12. Atilla.C

Atilla.C Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Pendik'e gezme amaçlı gel :D o zaman verdiğin yol parasına acımazsın :D. Kardeşim sen de haklısın aslında ama yine de karlı olacağına inanıyorum. Sen gene iyice düşün kararını ver. Baktın işin içinden çıkamıyorsun ben gene buradayım elimden geldiğince yardımcı olurum sana.

13. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ne yapayım yardımcı olun normalde bugün alıp işi bitirmek istiyordum:(

14. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar kaçkar bisiklette böyle bir suluk buldum flaşör hariç suluk ve zefal patlak önleyici bandı buradan almak istiyorum herhangi bir tanıdığımın kredi kartıyla alacağım acaba kargo ücreti ve bu ikisi toplam ne kadara gelir?
    http://www.kackarbisiklet.com/tr/pr...&CID=73&PID=310&probrand=&prosize=&procolour=
    http://www.kackarbisiklet.com/tr/pr...&CID=93&PID=833&probrand=&prosize=&procolour=

Suluk hakkında fikirlerinizi paylaşmayı unutmayın lütfen:) Yani bu suluk istediğim gibi özelliklere sahip mi diye.Bpa free özellikli galiba veya içi metaldir diye düşünüyorum.Nasıl olsa metal koku yapmaz.

15. farukbas77

farukbas77 Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu?