Akşama alıyorum sizde fikrinizi söyleyin lütfen

steqpage

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Ghost
Epeydir ha aldım ha alacağım derken bazen şehir dışına çıkmamdan bazen de kararsızlığımdan dolayı ertelemek zorunda kaldığım bisiklet alma eylemini bu akşam yine bir aksik çıkmaz ise gerçekleştireceğim.

Kısaca;

Limit yaklaşık 1000 tl ancak 100-200 tl aşağı da olabilir yukarıda olabilir.

Benim dikkatimi çeken iki model var;

1)Sedonna 741

2)Whistle miwok 1161 d

Siz hangisini önerirsiniz veya bunların dışında öneriniz var mı?

Scudo

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
1000 TL aşağısı için 711D'yi öneririm. Geleneksel fren yanlısı olarak bir alt modeli olan 711V de olabilir...

Eğer yaklaşık bütçeyi aşacağım derseniz o zaman ikinci seçenek sanki ön plana çıkmakta.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
merida tfs 100-D önerebilirim sana.Ben kullanıyorum ve çok memnunum zaten kadro olarak sedona ve whistle ile kıyaslanamaz bile, çok iyidir kadroları meridanın.Fakat içine en çok hangi model siniyorsa onu al ;)

Not:Sedona ve whistlede kötü markalar değil.Abimdede sedona var gayet memnunuz ama sedona ile meridayı yanyana görme imkanın olursa görünüleri çok fark ediyor.merida tank gibi iri duruyor :D

steqpage

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Ghost
Sevgili salih Dinçer ve Batuha Keleş;

Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.

Akşam bu işi sonlandırmak için İzmirde bir bisikletciye gittim.İstediğim modeller den sedona 741d malesef yoktu.Ellerinde whistle miwok 1161d vardı.

Ben daha dükkanın içine girer girmmez 751 i görmüştüm onu sordum ve biraz incelemenin ardından 751 aldık.Genel olarak eski bisikletimle kıyaslanamaz derecede bir ilerleme var.Bu akşam kısa bir turun ardından eve geldik.Eski bisikletime göre gerek vites geçişleri olsun gerek ataklığı olsun kesinlikle önde bir bisiklet.

Cevaplarınız için tekrar teşekkür ederim.

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@steqpage

Hayırlı olsun resimleri en kısa sürede bekliyoruz :)

steqpage

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Ghost
Onur ALKAÇIR>>>Niyetim 741 idi ama dediğim gibi ellerinde olmayınca bende 751 e yöneldim.

Hasan Kılınç>>>Aslında fotoğraf yüklemeyi düşünmüyorum ancak sizi kırmak istemem uygun bir vakitte yüklemeye çalışacağım.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hayırlı olsun :) 751 de güzel bir bisiklet.kazasız ve belasız iyi sürüşler ;)

steqpage

Üye
Tepki
30
Bisiklet
Ghost
Arkadaşlar sizin isteğiniz üzere fotoğrafları ekledim aşağıdaki link den görebilirsiniz.

(link)

ali bayrak

Daimi Üye
Tepki
162
Bisiklet
Whistle
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler kaskı unutma:in: