Akşam yeni bisikletimi alıyorum. [ACİL CEVAP İstiyorum] !!

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
Ghost 1100 alacağım büyük ihtimal ama fren: Shimano 375 mekanik disk

mekanik diskler hakkında arıza veriyor onun yerine V olsun daha iyi diyenler var. Sizce nasıl ? ona göre alcam

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Nakit alicaksaniz azcik daha artirip salcano insomnia 26 bakin liste fiyatindan cok indirim yapiyorlar

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
"Bakarsan bağ olur, bakmazsan dağ olur."

Eğer bakarsanız ikisi de güzel. Disk Fren mi V Fren mi sorusu forumda çokça tartışıldı zamanında. Biraz vakit ayırırsanız arama böümünü kullanrak bu konuda farklı açılmış konuları inceleyebilirsiniz.

Eğer evhamlı biri iseniz naçizane tavsiyem bakmadan almanız. Zamanla kullanım ve bakımı konusunda ustalaşırsınız.

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
@Tahir Keskin

teşekkürler. genellikle asfalt ama nadiren de olsa hafif arazide kullanmak için dağ bisikleti doğru seçim mi yoksa cross bisikletler de iş görür mü teker olarak ?

@Hakan Can Onrat

nakit almıyorum :)

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
Cross iyidir.

kbatuu

Üye
Tepki
21
İsim
Batuhan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben sabah alacagim mesela ghost cross 1100 allah izin verirse tabiki :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
@Murat Cömez

evet aldım. aklımdakilerden bambaşka bir şey Merida Big Nine 40 aldım :) fotoğraflar yeni konuda gelecek :D

kbatuu

Üye
Tepki
21
İsim
Batuhan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ghosta niyet sedona 720 e kismet :)
http://img.tapatalk.com/d/14/04/04/upujenaq.jpg

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
@kbatuu

sedona 720 modeli de güzel ama 26 jant olduğu için tercih etmemiştim

kbatuu

Üye
Tepki
21
İsim
Batuhan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@suat06

Ben 26 jant dusundugum icin sikinti olmadi .:))

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
Bisiklet falan alindigi icin konuyu sabote etmek gibi olmayacagindan yazabilirim artik.
Yahu bu nasil baslik? İnsanlar forumdaki kisileri her ay para verdikleri ozel danismanlari falan mi zannediyor? Aksama bisiklet aliyorum acil cevap istiyorum!!! Nasil bir uslup, nasil bir tavir?? Babanizin usagi mi var?
Bisikletinizi aldiktan sonra adana dürüm de soyleyelim mi?
Forum dediginiz seyin de bir adabi olmali.

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
@Mert E.

zaman az olduğu için başlığın dikkat çekici ve hızlı öneri alabilmek adına yaptığım bir olay. ben iyi niyetli yazdım sizin nasıl değerlendireceğiniz de size kalmış artık

kbatuu

Üye
Tepki
21
İsim
Batuhan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ya arkadasim mert e simdi burada bu kadar ters konusarak eline ne gecti ...burada bu kadr insan bole bise anlamadi sen neden anlamak istyorsun bisikleti ilk almaya kalkistiginda ki heyecanini ne zaman unuttun . Arkadasimiz da heyecanla yazmis iste heycanina isik tutacagina bu sekilde tepki veriyorsan bizde sadece k.bakma demekle yetinebiliriz ...

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@suat06

Zamaniniz az ise buraya sorup "ACIL CEVAP ISTIYORUM!!!!" diye cevap beklemeyeceksiniz, bir zahmet arama butonuna yazip cevabinizi bulacaksiniz. Mekanik, hidrolik, V fren hakkinda bin tane konu var, yuzbin tane falan da heralde mesaj vardir.

Burada kimsenin sizin icin acele etmesine gerek yok. Ve inanin bu sekilde bir uslupla ne daha fazla dikkat cekiyorsunuz, ne de insanlar ay hemen yardimci olalim diye acele ediyorlar. Size cevap yazanlar, adam gibi baslik acsaydi da cevaplardi yazdiginizi hic merak etmeyin.

@kbatuu

Elime birsey gecmiyor, ama en azindan su forum kullanma adabini birileri ogrenebilirse ne mutlu bana. Bisikletim ile bu kadar heyecanlanacaksam, foruma sorup gelebilecek 3-5 cevapla son kararimi verip kostura kostura aksam bisiklet alacak kadar acele etmezdim.

Insanlarin birbirine saygi duymasiyla ilgili bence herkesin biraz isik tutmasinda fayda var.

suat06

Aktif Üye
Tepki
67
@Mert E.

tamamdır bilginiz sizde kalsın zaten. 1 haftadır gerekli konuları açarak soruları sorup cevap veren arkadaşlarla bilgi paylaşımı sonrası KOŞTURA KOŞTURA bisikleti aldım. O arkadaşlara teşekkürler var olsunlar