Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Aksam Sefası - Hafif bir MTB kacamagi

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında suat akman tarafından paylaşıldı.

1. suat akman

suat akman Onursal Üye

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Memleketin derdi almis yurumus. Isler zaten kotu gidiyor verdiginiz emegin karsiligi yok. Carpik yapilasma ve betonlasma tam gaz devam ediyor. Yaz sicaklari canindan bezdiriyor... Yasadigin yer turistik, calistigin sektor turizm olunca herkesin tatil doneminde sen agir is yuku ile tatildekilere bakip iyice motivasyonunu kaybediyorsun...

Iyisi mi bu aksam erken cikma firsati bulunca kucuk bir kacamak yapayim dedim tekerlekli oyun arkadasimla :)
    Betonlarin arasinda kalan el degmemis toprak parcasinin, SIT ozelligini keaybederek yok olacagi gunler gelmeden tadini cikarayim, benim gibi haftalardir evden ise - isten eve giden MTB min gonlunu alayim :D

Hepi topu 12 km yol yaptim ama haritada isaretledigim git gel 4 km yetti artti bile keyfimizi yerine getirmeye!

Ne kadar stres ve toksin varsa ter olarak fiskirip gitti biriktigi vucudumdan... Taslar yuvarlandi, frenler gacirdadi, oradan sektik suraya konduk, yolu kacirip minik calilara daldik, uzerimizde onemsiz cizikler, ruble ve zincire yapisan tozlar, pedal donuyor, tekerler yuvarlaniyor... Bisikletim keyifle olmayan patikalari ariyor, ben ise kocaman bir gulumseme gozlerimi yakan tere ragmen ona ayak uydurmaya calisiyorum :D

Gun batiyor diye alelacele bir kacta foto cekmeye calistim ama pek beceremedim :)

Sehrin dibinde ama; sehirden, insanlardan, dengede kalmaya ve durup ayak koymadan ilerlemeye calisirken her dert ve dusunceden uzak olmak paha bicilemez!
    Sanirim arayi uzatmadan eve giden yoldan ayrilip, kucuk aksam rutinlerine cevirecegim bu rotayi :)

NOT: Her nedense buyuk boy yukleyemedim resimleri :( Incelemek isterseniz uzerlerine tiklayinca buyuk boy gorebilirsiniz...