Akşam gezmesi(foto)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Dün akşam bisilete binelim dedik,hep aynı yerlere gidiyoduk,brazda evimizin etrafındaki olanakları değerlendirelim dedik ve bunlar çıktı ortaya,iyi seyirler.
Abubaca
(link)
(link)
(link)
(link)
Frenleriniz iyi değilse abubaca çok tehlikeli bi harekettir,ucuz yırttım:rolleyes:
(link)
(link)
Güzel bi yer bulduk,birazcık rötuşla bikç hareket çıkartırız burdan:)
(link)
(link)
Selim abubaca deniyor,ilk defa yapan biri için gayet başarılı
(link)
(link)
ve Fufanu
(link)
(link)
(link)
(link)
İyi seyirler

Scudo

mac-bmxtreme

Daimi Üye
Tepki
196
atilla fotolar güzel de . .ya son üç fotoda o rampada uçmak yerine gidip abubaca yapmışınız ya olmadı şimdi...:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D neyse ya amaç eğlenmek..... fotoların ve videoalrın devamını bekliyoz

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
Forum Kuralı 19-) Dininizle ilgili yazılar yazmak, dininizi yazdığınız yazılarla başka kişilere aşılamaya çalışmak, başka dinler hakkında olumsuz yorum yapmak, dinler arasında karşılaştırma yapmak, msjlarınızda inancınızı örnek göstermek ve bu tür konularla kullanıcıları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

iyi forumlar..

bmx.46

Daimi Üye
Tepki
209
ayhan diek niye böyle düşündüm adam onu kasdetmemiştir BENCE :cool:y eni yerler keşfedip-farklı hareket yapmayı kasdetmiştir bence

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Teşekkür ederim yorum yazanlara,o manayı kastedmediği belli ayhan37;),ama yine de kullanmamak lazım.

Sağol Muhammed'ama rampanın arka tarafını görsen,çivi-çakıl havuzunun içine iniş yapmak hoş olmaz diye düşündük:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
frenler iyi olsun fln demişsin arkadaşım ama vidyolarda izliyorum ve genelde bmxçilerin hiçbirinde fren yok adamlar yapıyo ya :O hayret ettim.Dikkat ettim ayaklarını flnda koymuyolar tekere vay anasını :p

ayhan37

Forum Demirbaşı
Tepki
210
Forum Kuralı 19-) Dininizle ilgili yazılar yazmak, dininizi yazdığınız yazılarla başka kişilere aşılamaya çalışmak, başka dinler hakkında olumsuz yorum yapmak, dinler arasında karşılaştırma yapmak, msjlarınızda inancınızı örnek göstermek ve bu tür konularla kullanıcıları rahatsız etmek kesinlikle yasaktır.

Dikkat edelim!
İyi forumlar Erkal Aslanbas

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için:),feriss arka freni olmayıp da abubaca yapan yok,bu hareket için arka fren şart,yani pedala baskı yaparak falan yapar diycem ama baya bi imkansız yani:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
:D önl eyapıyolar ama ozaman ayakla fren yapıyolar.ama arkada yapmıyolar ya deli olcam :p

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Önle dediğin hareketin ismi footjam,ben de ön fren olmadığı için bende ayakla yapıyorum,şimdilik sadece düzde:),arka tekerde öyle bişey söz konusu değil malesef:)

• Beğen
Tepkiler: bmxserdar

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
başarılar diliyorum ab nediyim.Alayım bende şu bmxide banada öğret footjam vs. :)