Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

akıllı telefonu kurcalarken dışardan çirkin görünmek

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Erdem Musab tarafından paylaşıldı.

1. Erdem Musab

Erdem Musab Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    yav maalesef böyle bir şey fark ettim. kız erkek önemi yok elinde telefon bi şeylerle uğraşırken insan cidden çok kötü görünüyor. bilgisayar ve laptopun karşısında yine biraz geometrik mi desem bir estetik var fakat elinde tuğla gibi telefona başını öne eğmiş put gibi bakanlar maalesef biraz komik görünüyor.

kendi fotoğrafımı eşime habersiz iken çektirdim. dedim şu zıkkımla uğraşırken bi ara beni fotoğrafla. sağolsun çekmiş o da. geldi gösterdi. allahım yok böyle bir şey. maalesef itici duruyor. tıpkı otobüste, herhangi bir bekleme kuyruğunda elinde dokunmatik telefon put gibi bekleyenler gibi.

yanlış anlamayın teknolojinin göbeğinde bir işte öalışıyorum teknoloji düşmanı da değilim ancak her değişim iyi olacak diye bi şey de yok.

ismail eren bunu beğendi.
  2. ismail eren

ismail eren Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    maalesef teknoloji insanların üzerinde uyuşturucu etkisi yapıyor ve onları çevrelerinden soyutluyor.
    paralel evrene geçer gibi oluyoruz bir bakıma

3. A.Aşkar

A.Aşkar Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Otobüste çok varr.Adım atacak yer yok millet ilerleyemiyor , bi bakıyorsun ütü gibi telefonu çıkarmış başı eğik otobüsün ortasında oynuyor.Baktığım zaman çoğu facebook , twitter'da.

Şunu söyleyim ;

Otobüste ve metroda kitap okuduğum zaman çok garip karşılanıyorum.Elimde telefon ile bu kadar kötü bakışlara hiç maruz kalmadım.Kitap okumanın bile anormal bakıldığı bir ülkede yaşıyoruz artık.Kitap okurken de merak edip ön kapağını ve okuduğum sayfaları merak eden tipleride unutmayalım :)