Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Akhisarlı bisikletlilere selamlar.

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında ercndgdvrn tarafından paylaşıldı.

1. ercndgdvrn

ercndgdvrn Yeni Üye

Seviye:
    Doğma büyüme Akhidarlıyım. Suan denizlide okumaktayim. Tatilde nasip ise Akhisar'a gelmeyi planlıyorum. Akhisar'da düzenlenen turlar geziler vs oluyor mu acaba :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Atalay Mete

Atalay Mete Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba, bu yıl 2 kez geçtim Akhisar dan. İkisinde de ikişer üçer, donanımlı, hobi kullanıcısı görünümlü bisikletçiler gördüm. Yanıt alana kadar ısrar edin derim. Bu arada her iki sefer de Soma ve Kırkağaç tan da geçtim. Dünyanın en güzel coğrafyasında insanların yer üstünü bırakıp yer altında çalışıyor olmaları gerçekten garip gelmişti. Bisiklet gittiği yere özgürlük getirir. Komşu illere, ilçelere de sahip çıkın.

turk.u.az ve ercndgdvrn bunu beğendi.
  3. ercndgdvrn

ercndgdvrn Yeni Üye

Seviye:
    Akhisar'da bisiklet ile ulaşım çok fazla aslında.7den 70e herkes bisiklet ile ulaşım ı sever. Inşallah tur vs yapan da vardır. Eğer yoksa da ben bir şeyler yapmak için çabalayacağım :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. hakan çelik

hakan çelik Forum Demirbaşı

Adı:
    Hakan ÇELİK
    Seviye:
    Ben iki sefer Akhisar'a tur düzenledim Salihli'den. Birinde zincirim koptu 40. km de.. İkincisinde ise 35 km gittim dedim sonra kendime "La ben yarın yolculuga çıkcam ya hasta olursam?" Ondan 35. kmde vazgeçip Salihli'ye döndüm. Lakin bu yaz tekrar denicem şansımı. Kaç defa 90-100-120 km lik turlara çıktım geldim. Bir kere olsun şu lanet 67 km yi tamamlayamadım :D :D

ercndgdvrn bunu beğendi.
  5. Erdem E.

Erdem E. Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Atalay beyin gördüğü bisikletçilerden biri benimdir büyük ihtimalle, 4-5 kişilik küçük bir grubumuz var ama sadece hobi amaçlı değil gayet zorlu turlarda yapıyoruz :) Akhisar'ın doğu tarafında tırmanmadığımız dağ dere tepe kalmadı, gelirsen bekleriz, memnun oluruz tanışmaktan... https://www.facebook.com/groups/177539275782931/ buda grubumuzun adresi
    üye olursan takip edebilirsin.... Ayrıca yolu Akhisar'dan geçen tüm arkadaşlarımızda bize bu adresten ulaşabilirler, ağırlamaktan mutluluk duyarız....

Ayrıca bir aramızdan bir arkadaşımızda bizim desteğimizle Akhisar Perşembe Akşamı Bisikletçilerini oluşturdu, katılım gayet iyi çoluk çocuk herkes geliyor :)