Akfırat Necminin yeri.. 10 Ocak 2010

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Resimleri buraya ekleyelim arkadaşlar...;)

Sabah 09:00 da yola çıkacaktık ama avrupa yakasından gelenleri bekledik 09:30 da çıkış yaptık.. Görkemin aramızda olmayacağını duyunca üzüldük biraz..
(link)(link)

Yola koyulduğumuzda birbirimizi beklerken ufak tekek aksilikler kendini göstermeye başladı..
(link)(link)

Ama kime ne sorunlar her yerde.. çözülür çözülür..
(link)(link)

Aydosa çıkmadan önce kahvaltı vakti..
(link)(link)

Aydosa tırmandığımızda tepede dinleniyoruz.. İyi iş çıkardık ve günün en büyük rampasının geride kalmasının veridiği mutluluk var yüzlerde..
(link)(link)

İniş iniş iniş iniş upuzun inişler.. Cillop bigi asfaltta lastiklerin asfaltta çıkarttığı ses..:)
(link)(link)

Hedefimize artık 2-3- km kaldı..
(link)(link)

İşte geldiiiik.. İçeri giren soyunuyo üzerini değişiyo..
(link)(link)

Önce bisikletlerimiz sonra biz..:)
(link)(link)

Ama daha neler neler yaşadık.. İşte bunlardan bir resim..
(link)(link)

Scudo

krankmili

Forum Bağımlısı
Tepki
2.445
Vay anasını sayın seyirciler, tahterevalli , üstelik bensizzz!

Ah orda olacaktım kiiiii ...

Gelemediğim için çok özür diliyorum fakat bunun için geçerli sebebim vardı, sabah gerçekten çok kötü oldum.

1 dakika içinde, bisiklet üstündeyken 1 saatte attığım teri attım. Gözlerim karardı bayılacaktım.

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Bir çaya hasret bıraktırır yorgunluğuyla..
(link)(link)

Acıktırır..
(link)(link)

Üşütür..
(link)(link)

Merak uyandırır..
(link)(link)

Ama ne kadar zor olursa olsun insan gibi paylaşmayı, insan olduğumuzu hatırlamamızı, zorluklara beraber katlanmamızın verdiği eşsiz hazzın kırıntılarıyla uzun süre hatıralarda kalmamızı sağlar..
(link)(link)

Vesselam..

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
Bende eve geldim şimdi.arkadaşa uğradım bırakmadı yaa.terliyim hasta olcam deyip kactım günümüzz arkadaşlarımın sayesinde cok keyifli eylenceli gecti...bazen gün hiç bitmesin dedim.gittiğimiz mekan muhteşem bir yer.yok yok valla.yok bile var bu arada görkem arkadaşımız sabah gönderdigi bir mesajla üzdü hepimizi.COK GECMİŞ OLSUNN.rahatsızmış gelemedi tura.biz onun yerinede eylendik ama,dostluğumuz bozulmasın inşallah.beraber olduktan sonra hep beraber nice turlara gezilere keşiflere cıkarızz...

NoT:Resimleri birazdan yüklüyeceğim bende.birtanede video var.cok güzel olmuş.
Facebook'a yüklücem,benim cogunuzda feyste arkadaşlıgım var ama.eklemek isteyenler icin.mc emre yazmanız yeterlii ordan ekliyebilirsinizz..

emre güven

Daimi Üye
Tepki
749
(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

bendeki resimler bu kadar arkadaşlar..makinaın acizliğine ugradım.pili bitii yemek yiyeceğimizde.cok güzel bir gün gecirdik gercekten,daha nice gezileree arkadaşlar.Lütfen son resime dikkat ;)

Gökhan makinanda bürsürü resim var.bekliyoruz bak hepsiniii ;)