Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Akdenİz turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında nazmi bilmez tarafından paylaşıldı.

1. nazmi bilmez

nazmi bilmez Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Evet arkadaşlar gelecek sene için bir planım var kısmet olursa. Önümüzde kış var artık akdeniz turu yapamayız fakat gelecek sene ramazan bayramından sonra Hatay'dan başlayarak sırasıyla ADANA-MERSİN-ANTALYA'ya bisikletle gitmek gibi bir planım var. Tek başıma gitmek biraz zor olacak o yüzden kendime yol arkadaşı arıyorum. İllaki Hatay'da olmanıza gerek yok yazdığım şehirlere yakın olmanız yeterlidir. O şehirlerden birinde buluşarak toplana toplana Antalya'ya varabiliriz diye düşünüyorum. Aklımdaki plan kamp yaparak ilerlemek çadır kurarak veya pansiyonda kalarak. Şimdiden haber veriyorum ki gelecek arkadaşlar kendini ayarlasın diye. Son 1 hafta haber versem çok sıkıntı olabilir o yüzden gelecek arkadaşlar lütfen benimle irtibata geçsin.
    KATILMA ŞARTLARI
    18 YAŞINDAN BÜYÜK OLMAK VE KASK - ELDİVEN Zorunluluğu vardır.

2. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    ben düşünüyorum tabi seneye kadar ne olur ne olmaz bilinmez ama hataydan çıkıp muğlaya kadar pedallamak isterim

3. nazmi bilmez

nazmi bilmez Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Antalya'dan sonra Muğlaya'da geçeriz tabi ki. Seneye kadar ne olur ne olmaz tabi ama eğer istersen ben varım abi