Akdeniz Sahil Turu/Gezisi (22-27 Temmuz 2015)

E.Balkan

Aktif Üye
Tepki
58
İsim
Erdinç
Bisiklet
Kron
muhteşem bir tur olmuş tebrik ederim, anlatıklarınızla resmen bende tura dahil oldum :)

• Beğen
Tepkiler: -Ertuğrul
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
geri dönüşü nasıl yaptınız acaba? bisiklet sürerek dönmediğinize göre bisikletlerle birlikte nasıl döndünüz?

hashus1099

Deprem Dede
Tepki
1.464
İsim
hashus1099
Bisiklet
Canyon
1998'de geçmiştik o yollardan, hayran kalmıştım. gelecek yılın turlarını da aşağı yukarı belirlediğim için ancak 2 yıl sonra bu rotayı kullanabileceğim gibi, sanırım geç kaldım.

Kerryn

Üye
Tepki
48
İsim
Enes
Bisiklet
Sedona
@E.Balkan

Aynen öyle hocam. Elinize sağlık, tebrikler. :harika:

• Beğen

erdemis

Daimi Üye
Tepki
244
Müthiş olmuş turunuz tebrikler. Keyifle fotoğraflarınıza baktım ve okudum :harika:

• Beğen

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
Hocam fotoğrafları görünce bütün egimleri yolları anımsadım.Biz mersinden çıktık,Şuan Antalya kalkandayiz yarın oludenizde olacağız.Akdeniz sahilleri kesinlikle pedallanmali :)

• Beğen
Tepki
3
İsim
Yusuf Ziya Doymaz
Bisiklet
b'Twin
Ben de 11 Ağustosta bu tura çıkmayı planlıyorum. İnşallah tüneller çok uzun değildir. Triban 3 le acaba yapılır mı diye düşünürken yazınız çok rahatlattı içimi.

@-Ertuğrul Facebook sayfasını merak ettim doğrusu :)

• Beğen

MertAhci35

Üye
Tepki
134
İsim
Mert Ahçı
Bisiklet
b'Twin
Çok güzel tur olmuş,merak ettiğim turun başından sonuna kadar ne kadar para harcadınız kişi başı :)

• Beğen
Tepki
45
İsim
Alpay Tatlısu
Bisiklet
Sedona
Herkese slmlar...ben adanalıyım ve bu turu seneye eşim ve şuan 2,5 yaşında olan kızımla planlıyorum ancak son nokta anamur diye düşünüyorum...ve şöle bir plan yaptım 5 gün gidiş anamura ve 5 gün geri dönüş nedeni ise malum ailece yola çıkmamız ve hergün ortalama 80 km. civarında yol hesapladım molalar uzun sürebilir...turunuza bayıldım açıkçası...heyecan verici gerçekten...seneye bende bi tur konusu açabilirim inşallah...şuan bol bol malzeme videoları seçimleri ile uğraşıyorum...ve şöyle düşündüm kızı ve malzemelerin çoğunu ben yükleneceğim geri kalan eşyaları eşim alacak...banada bu konuda fikir düşünce tavsiye verecek herkese çok minnettar olurum....tşklr....

• Beğen

-Ertuğrul

Aktif Üye
Tepki
149
@MertAhci35
Yaklaşık 150 lira harcadık hocam kişi başı [emoji106]

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MertAhci35
Tepki
3
İsim
Yusuf Ziya Doymaz
Bisiklet
b'Twin
Kardeşim bu schwalbe lastikleri ben de aldım da janta takarken baya zorlanıyorum şu anda acaba ben mi beceremedim yoksa sen jantları değiştirmiş miydin? Bende de triban 3 var

-Ertuğrul

Aktif Üye
Tepki
149
@yusufziyadoymaz
Yok jantları değiştirmedim. Ben de bir hayli zorlandım takarken her birini bir saatte taktım toplam iki saatimi aldı [emoji2] Biraz kaba kuvvet istiyor

Tepki
3
İsim
Yusuf Ziya Doymaz
Bisiklet
b'Twin
Benim de 1 saatimi aldı sonra tam taktım açık kalmış bir yer iç lastik patladı şimdi tekrar başlıyorum :D Ama sinirlerim alt üst oldu. Bisikletçi 700×35 iç lastik vermiş sıkıntı olmaz demişti de bi de sana sorayım dedim sıkıntı olur mu sence

-Ertuğrul

Aktif Üye
Tepki
149
@yusufziyadoymaz
Bence sıkıntı olacaktır çünkü marathonların jantın içine girdiği kısım çok sert ve fazla yer kaplıyor. Ben 700*23 iç lastik kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım