Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Akdeniz Kent Parkı - Bisiklet Cafe Projesi

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında Özgür Ka tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Ka

Özgür Ka Yeni Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sayın üyelerimiz
    Ben Özgür Kahraman, geçtiğimiz yıl mayıs ayında satın aldığım Merida Crossway 40V ile uzun süredir ayrı kaldığım bisiklet sevdama kaldığım yerden devam etmekteyim. Bununla birlikte geçirdiğim 11 aylık işsizlik süresince çok istememe rağmen, kişisel nedenlerden dolayı bir türlü sizlerle tanışıp, pedallayamadım maalesef.

Şimdi çok sevdiğim bisiklet sporuna ve tutkunlarına faydalı olabileceğim bir işe başlıyorum. Bildiğiniz üzere bu hafta çarşamba günü Akdeniz Kent Parkı açıldı.(Konyaaltı Dumlupınar Bulvarı üzerinde - Akvaryum ve MiniCity arasında) Park içerisinde 2 restaurant ve 5 ayrı konseptte kafeler olacak. Bisiklet kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından biri; bisikletlerini güvenle bırakıp arkadaşları ile keyifli vakit geçirebilecekleri mekanların az sayıda olması.
    Yöneticim ile görüştüm bu parkı ve içindeki mekanları değerli bisiklet tutkunları için bir buluşma noktası haline getirmek istiyorum elimden geldiğince. Bu amaçla sizlerin değerli görüşlerinize ihtiyacım var.
    İsteklerinizi, önerilerinizi bu posta yorum şeklinde belirtirseniz sizlere buradan geri dönüş yapacağım. Park seçimlerden sonra tam anlamı ile faaliyete girecek. Sevgi ile selamlıyorum hepinizi..

MehmetAliB. bunu beğendi.
  2. MehmetAliB.

MehmetAliB. VivaVelo

Seviye:
    Özür bey belirtmiş oluğunuz yer Antalya şehrinin merkezi ve güzide yerlerinden biri.
    Eğer burada bisikletle ilgili bir cafe yapılacaksa tabiiki memnun oluruz. Fakat şunlara dikkat etmek gerekiyor:
    Eğer cafe sadece bisiklet parkı yaparak müşteri çekmek istiyorsa düşüncesi havada kalır.
    Peki neler yapılabilir?
    Öncelikle, eğer yapılabilirse, tasarımda bisiklete doğaya ve spora uygun bir tema seçilmeli. Bu konsepte uygun olarakta bisikletli posterler, resimler yapılabilir.
    Sandalye ayakları amortisörlü olamaz belki ama masa örtüleri bisiklet resimli olabilir.
    Yapılabilecek daha bir sürü şey var. Yeterki samimiyetle yaklaşılsın.
    Bunların akabinde şehirdeki bir çok bisikletli ve bisiklet topluluğunun yeri olacaktır emin olun. En azından iki müşteriniz garanti olacaktır;)
    Bisiklet posterleri ile ilgili şu başlığa bakabilirsiniz:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=130668

Bilal K. ve attila k. bunu beğendi.
  3. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Bu tür seyler olabilir mesela.

MehmetAliB., Bilal K. ve attila k. bunu beğendi.
  4. Ecehan KURNAZ

Ecehan KURNAZ Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Özgür Bey öncelikle işiniz hayırlı olsun.
    Gerçekten çok güzel bir park oldu ben de eşime ve kendime bisiklet almayı düşünüyorum. Eğer dediğiniz şekilde cafeler projeler olursa çok güzel olur benim o parktan umudum çok :) bisikletlerimizi aldıktan sonra tanışmak ümidiyle kolay gelsin.
    Bende Konyaaltı 24. caddede oturuyorum.