Akdeniz Ege Turu (7.Kesit) Yanan Günışıgı

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@Serkan Taşdelen

Canımsın,güzel kardeşim.Bilesin seni hala inanılmaz kıskanıyorum.Bir bisikletci daha ne ister ki allah aşkına.Günlerce yolda olacaksın.İnanılmaz bir seyir,ilginç kesişmeler.vs. vs.Buna argoda ne denir.ah ulen ahh.Sana kazasız bir seyir diliyorum.
Po ya gelince.Sana katılıyorum lakin şiket politikası böyle olmamalı.Klişe bir laf olacak belki ama bunu tekrar söylemekte sakınca bulmuyorum.Seçmek insanı özel kılar.Adamlar sanki önüne gelene istasyon bayiliği vermiş.Ne denetim var ne birşey.Hernerde olursa olsun,orada bir etiketin altında olduğunu unutmamalılar.

'''Dolu dolu solmayan yüzlerle hayata gülümseyenlere...'''

@M.Ergun GÖZET

Benim değerli büyüğüm umarım iyisindir.Yüreklerimizin güzeliği ile etrafımıza daha nice güzellikler yansıtacağımız muhakkak.
İçtenliğin için teşekkür ediyorum.

@nirvana

Yüreğine saglık.Bu güzel sözlerin ardından ben daha ne konuşabilirim ki.Tek kelime ile yüreğine saglık.Zaman yollarda kesişmenin,yolları renkli kılmanın zamanı.

Scudo

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
Can Dede
Yine yapmışssın yapacağını.
Gezmiş, görmüş, gelmişsin:) Harikasın ya.. üstelik yolculuğun büyük kısmını tekbaşına gidiyorsun bu büyük bir cesarettir.
Fotoğraflar ve anlatımların için teşekkür ederim.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili Can merhaba.

Muğla'ya tekrar hoşgeldin...

Gezinin bu bölümünde sağanak yağmura yakalanmana ve mahsur kalmana rağmen inadına yola devam etmen çok isabetli olmuş.Ayrıca PO da yaşadığın olumsuzluk beni son derece üzdü.Anlaşılan insanlık dağıtılırken arkadaşlar başlarını kuma gömmüşler.Paylaşımın ve güzel resimlerin,sıcak anlatımın için sana sonsuz teşekkürler...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@abrean

Sevgili Aydın daha nice güzel günler biz güzel insanları bekliyor.Biliyorum ki hep beraber yaşadığımız kentte güzel işlere imza atacagız.Kapadokyamızı bir dünya kentine yakışır eylemlerimizle güzelleştirecegiz.Kapadokyayı Türkiyede bisiklete verilen değerle ön plana daha çok çıkarmanın telaşını yaşayacağız.Bunları burada pırlanta misali yüreklere sahip bizler başaracağız.Gerçekleştirdiğimiz tüm eylemlerimizi forumdaki dostlarımızla paylaşarak bu şiarı türkiyeye yayacağız.Ve gün gelecek bu ülkede bisiklete binmeyeni ayıplayacaklar.Düşler gerçekleştiği zaman güzeldir.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@H.Can DEMİREL

Sıcak yüreğine meraba canım abim.Güzel temennilerin için içten teşekkür ediyorum.Bütün insanları herşeye rağmen sevmekten vazgecmeyeceğim.Onlar bu tombul dünyanın tarlasınaki en nadide ekinler.Bu bereketli ekinlerin arasında olduğum için kendimi şanslı sayıyorum.

'''Düşler gerçekleştiği vakit güzeldir.'''

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@H.Can DEMİREL

Sıcak yüreğine meraba canım abim.Güzel temennilerin için içten teşekkür ediyorum.Bütün insanları herşeye rağmen sevmekten vazgecmeyeceğim.Onlar bu tombul dünyanın tarlasınaki en nadide ekinler.Bu bereketli ekinlerin arasında olduğum için kendimi şanslı sayıyorum.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@H.Can DEMİREL

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
bana dogru yaklastigini hissediyordum o gunlerde. ve sonunda yanilmadigimii anladiim...

• Beğen
Tepkiler: candede
Tepki
36
Bende senin gibi bisikletle her yeri gezmeyi çooook istiyorum. Babamla
en son 40 km (KUMLUCA-FİNİKE) yol gittik.Yolun Kumlucaya düşerse mutlaka gel.Beraber tur atalımm.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@Muharrem karadağ

Sevgili Bilge,canım kardeşim sana kucaklar dolusu meraba.

Senin gibi kıymetli hayata sıcacık gülümseyen ve yüreğindeki serçelerin kanat çırpıntılarını tüm insanlara duyurmaya çalışan bir yürekle nasıl pedal çevirmem ki.Bu hafta sonu gezimi senin kadar kıymet verdiğim ve ortak dostlarımız olan Antalya bisiklet ailesinin güzel fertleri ile verimli bir şekilde değerlendirdim.
Hatta sen ve güzel ailenni de orda yad etme şansı yakaladık.

Benim orada siz güzel insanlarle pedal basacağım muhakkak da,seni ve güzel aileni bu güzel peri diyarında ağırlama şerefine ben ne zaman nail olacağım bakalım.

Muharrem abime ve gülsüm ablama ve tabi ablana benden sıcak selamlar iletmeyi unutma.

Sizleri çok seven CAN dostunuz...

'''Biz Hayatı Seviyoruz,Çünkü Düşlerimiz Var.'''

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@SECO 34

Teşekkürler sevgili kardeşim.

'''Biz hayatı seviyoruz,çünkü düşlerimiz var.'''