Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Akdeniz - Ege || Ege - Akdeniz ?

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Eser Sevinç tarafından paylaşıldı.

1. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Rota hakkında pek bilgim yok, temmuzda antalyadan başlayacak bir tur planlıyoruz iki arkadaş, döndüğümde o rota hakkındaki tecrübelerimi aktarırım.
    Köpeklere gelince, çoban köpekleriyle göz göz gelmemeye çalışın bazen umursamıyorlar :)
    Özellikle öğlen sıcak saatlerinde dengesiz olabiliyorlar, sıcakta köpeğin ne yapacağı pek belli olmuyor. Yapabileceğiniz en iyi şey bisikletten inmek ve usul usul uzaklaşmak uzaklaşırken de göz göze gelmeyin ve kafanızı öne doğru eğin, bu onun hakimiyetini kabul ettiğinizi gösterir sadece siz uzaklaşana kadar havlar, bir çok kez çoban köpekleriyle karşılaştım, hatta birkaç tanesinde tek başımaydım, bu söylediklerimi uyguladım bir kaza çıkmadı şükür. En fenası da tek başımayken 3 çoban köpeğinin üzerime yürümesiydi, elim biber gazına gitti ama kullanmama gerek kalmadan zor da olsa sıyırdım. Köpekleri pek takmayın bence, trafik daha tehlikeli, iki ayaklıları daha tehlikeli oluyor bunların.

Selcuk ASLAN bunu beğendi.
  2. ihsan03

ihsan03 Yeni Üye

Seviye: