AKÇAY-ASSOS 4 MAYIS 2010 120 Km

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
Sevgili forum dostları:Bu gezimizi sizlerle paylaşmak istiyorum.Anca gezi dönüşü yolda aldığım bir telefon ile çok sevdiğim PEKİNES köpeğime araba çarpmış haberini aldım ve kurtaramadık.O yüzden yorum yapamıcam hepinizden özür diliyorum.Sadece yeni tanıştığım ve ilk gezimizde beraber pedal bastığım arkadaşım Gürsel PANCAROĞLU na teşekkür ederim.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Yine yollara dokunmuş soluğunuz, harika bir gezi olmuş. Çok güzel fotoğraflar çekip paylaşmışsınız.

Diğer yandan nasıl da acı verici bir durum. Aileden birisi bir trafik kazasında kaybediliyor. Acınızı yürekten paylaşıyorum.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Köpeğinizi kaybetmenize üzüldüm.Sürücüler hiç dikkat etmiyorlar sonuçda bir can meselesi bu dikkatli kullansalar bu durumlar olmaz.Fotoğraflar çok güzel paylaşım için teşekkür ederim.Kısmet olursa haziranda ailemle altınolukdaki yazlığımıza geleceğiz.Sizinle tanışmak isterim.Nisanın son haftası eşimle altınolukda idim eve ufak tefek eşya vs getirdik.İstanbulda yol ve mtb bisikletim var çıkıyorum.Altınolukda bıanchi mtb var biraz ağır ama idare ediyorum.Bol pedallar dileği ile semih turlarınızı hep izliyorum.

• Beğen
Tepkiler: kizak
Tepki
142
çok güzel manzaralar eşliğinde harika bir gezi olmuş, sanırım gezinin tek kötü tarafı köpeğinize araba çarpmış olması. çok üzüldüğümü ifade etmek isterim.

• Beğen

marule

Daimi Üye
Tepki
406
çok güzel bir gezi, köpeğinize de üzüldüm ama bazı durumlarda elden bir şey gelmiyor.

• Beğen

Serbay Akar

Forum Demirbaşı
Tepki
209
Bisiklet
KTM
akçay güzel yedir :) ege sahili nede olsa, fotoğraflarını çok beğendim ama köpeğinizin öldüğüne çok üzüldüm ...

• Beğen

semdekor

Daimi Üye
Tepki
312
Muammer abi köpeğine çok üzüldüm.
Gezi için söyleyebileceğim tek şey ise: BEN DE EMEKLİ OLMAK İSTİYORUM ARTIK:) HARİKASINIZ.

• Beğen

cedrick41

Forum Bağımlısı
Tepki
1.390
Ufaklık için çok üzüldüm :( her canlı özeldir ve de değerlidir; bazılarımız bunun farkında bazılarımız değildir siz bunu farkedenler arasındasınız ve çok özelsiniz bu yüzdendir ki değerlisiniz(değerlere sahip olan)! Değerli insan kıymetli insandır!
Bu duygusal anınızda bizlerle gezinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim!

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@Recep PEKCAN

Hayvan sevgisi bamabşka bir şey.Yıllarca baktığınız bir hayvan evden birisi gibi evlat gibi oluyor.Ayrılmak çok zor.:in:

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@Hakan Eşme

Hakancım o benim yavrumdu evladım gibiydi.Yorumun ve teselli için teşekkür ederim.

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@semih59

Semih kardeşim yorumların ve ilgin için çok teşekkür ederim.Neticede hayvanalarımızda can taşıyor.Allahın verdiği canı Allah alır ama dediğin gibi yola çıkan sürücüler canavar oluyorlar.Rabbim evlatlarımızın acısını yaşatmasın.Seninle tanışıp geziler yapmayı bende çok isterim .Burada birkaç aileyle tanıştık elit insanlar.bisikletleri var.İnşallah güzel grup oluşturacaz.Bisiklet nekadar ağır olursa olsun önemli olan o bisiklet aşkını taşıya:in: bilmektir.Saygılar selamlar.

• Beğen
Tepkiler: semih59

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@mücahit sönmez

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Allah sevdiğini daha çabuk yanına alır derler.Sağlıklı bol pedallar dilerim.

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@cedrick41

Sevgili Hemşerim diyorum.Çünki bende gölcükte 29 yılımı geçirdim.Karamürselde oturdum.Evet hayvan sevgisi bambaşka birşey anlatılamaz yaşanır.Acımı benimle ve ailemle paylaştığınız için teşekkür ederim.Asıl değerli olan insani ve duygularınız ve sizlersiniz.Sağlıklı bol paedallar dilerim.:in: :in: :in:

• Beğen
Tepkiler: cedrick41

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
@semdekor

Senem kardeşim yorumların için çok teşekkür ederim.Allah herkese emekliliğini ve sağlıklı yaşamayı nasip etsin.:in: :in:

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Ayaklarınıza sağlık abi. Çok güzel olmuş turunuz. Paylaşımınız için teşekkürler.

• Beğen

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Sayın "kizak", öncelikle acınızı paylaştığımı bilmenizi isterim. Güzel bir gezi yapmışsınız Gürsel bey ile. Bu harika manzaraları bizlerle paylaştığınız için teşekkürler. Yolunuz açık olsun. :in:

• Beğen

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
Sevgili abim köpeğine çok üzüldüm senin canın sağ olsun turunu bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

• Beğen