Ak Sakallı Dede'nin Son Öğüdü :)

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Zırrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye kapı çalınca irkildim birden. Kapıyı açtığımda tüm haşmeti ile ak sakallı dede durmuyormu karşımda. Hemde elinde son model bir dağ bisileti ile. "Bisikletçiden geliyorum XT ruble taktırdım yeni, hadi bakalım Rumeli Kavağı yapıyoruz bu Pazar." demez mi bi de. Ağzım 2 karış açık kalmış. O şaşkınlıkla ben bakakalırken bir anda sır oldu gitti karşımdan. Giderken de son bir söz duyuldu "Hazır gitmişken de de de Hacı amcanın yerinde de de balık lık lık yeriz riz riz!" :D Kan ter içinde uyanmışım.

Evet ak sakallı dedenin bu son öğüdüne uyalım mı bu Pazar ne dersiniz? Evet diyenler saat 08:30'da Kadıköy Beşiktaş vapur iskelesinin önüne gelebilirler mesela. Avrupa yakasından katılacaklar da Barbaros meydanında saat 09:30 da hazır olabilirler. Kaynaşma olur, gülme olur, eğlenme olur, spor olur.:p Saat 15:10 gezi vapuru ile de Rumeli Kavağından Beşiktaş'a o saatlerde kilit olan trafiğe takılmamak için gidebiliriz.

Ne dersiniz?

Sevgiler

MFG(+)

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu
Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
valla ne diyelim fatih beyciğim..

Plan şahane....Bir aksilik olmazsa görüşmek üzere efem

whistler

Üye
Tepki
54
alacağın olsun aksakallı dede, söylesene önceden,
aynı gün başka bir tur var. ona katılacağımı belirtmiştim önceden.
kısmet degilmiş napalım, bizim içinde balık yersiniz artık ;(

iyi eglenceler şimdiden

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
"Ah dede,vah dede sen neymişsin sen" diye bir şarkı vardı 80'li yıllarda.Şarkıdaki dede bir maymunun adı idi.Buraya kadarki açıklamanın konuyla vede Fatih'in ak sakallı dedesiyle hiç bir bağlantısı yoktur.Ben gelemiyorum gene,Çanakkale'de olacağım ama ak sakallı dedenin bundan sonraki ilk vasiyetinde bulunmak istiyorum.Size iyi eğlenceler arkadaşlar...

Antares

Forum Demirbaşı
Tepki
194
Bisiklet
KTM
:D Bu ak sakallı dede de pek bi seviyormuş gezmeyi.. burada olsaydım katılırdım mutlaka (nede olsa alıştım uzun tura), umarım her zamankinden dah kalabalık olur geziniz. Benim içinde balık yersiniz :)

Görüşmek üzere, sevgiler..

Not. Gerçekten ak sakallı dede falan gelmiyor değil mi ? :) bir daha kendisiyle konuşma şansın olursa öyle ez az bir hafta önceden gelsin. :)

Atila Filmer

Forum Bağımlısı
Tepki
923
İsim
Atila F
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bu pazar uludağda olacagım, arabayla cıkıp yürüyerek zirve yaptıktan sonra otellerden bursaya bisikletle iniş planlıyorum insallah güzel gececek. sizlere iyi eglenceler,bidahakine katılırım ;)

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Bende yarın ne yazikki sizinle olamayacagım. Benim içinde balık yiyin... :(

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Bu aksakallı dedeyi sewmeye başladım ;)
Lakin bu hafta beni mazur görsün.
Sizlere iyi pedallamalar.