Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ak Sakallı Dede'den Sarıyer-R.Kavağı Turu Önerisi

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Fatih - MFG(+) tarafından paylaşıldı.

1. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Efendim yaz aylarında istişarelerin ardı arkası kesilmiyor. Geçen gece yine rüyama giren Ak sakallı dedemiz; "Evladım Tuzla'ya gidin dedim 3 kere gittiniz, doymadınız, e artık birazda karşı tarafa geçip pedallayın, temiz boğaz havası alırken eşsiz manzaranın da tadına varın." dedi. E o zaman ben de hazır grupta karşı tarafta tur isteği varken 20 Temmuz Pazar günü Sarıyer-Rumeli kavağı turu mu yapsak diye içimden geçirdim. Ne dersiniz? Yine Bostancı D. Otobüslerinin önünde saat 09:00'da buluşup hareket etsek olur mu? Hadi bakalım elleri göreyim. :)

Sevgiler...

MFG(+)

2. esoser

esoser Yeni Üye

Seviye:
    Maden deki sert ve yakıcı yokuştan deği de Tellibaba yolundan Rumeli Fenerine oradan orman içinden yukarıya tavsiyemdir.

Fatih - MFG(+) bunu beğendi.
  3. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Arkadaşlar aynı gün bizimde o istikamette turumuz var.Katılmak isterseniz sizleride bekleriz.Tur duyuruları başlığından bulabilirsiniz.

Sevgiler.

Fatih - MFG(+) bunu beğendi.
  4. Fatih - MFG(+)

Seviye:
    Sevgili Taner;

Bizler çoğumuz Cadde Bostan Sahil Grubu üyesi olarak Anadolu yakasından geldiğimiz ve aramızda bisiklet sporuna yeni gönül veren dostlar olabileceği için hem saat konusunda sizleri zorda bırakmak istemeyiz hem de hızınızı kesmek istemeyiz. Ama baktık yolda karşılaştık, kaynaşırız neden olmasın. :) Teklifin için çok teşekkürler tekrardan.

Bu arada sizin turu yaklaşık 3 hafta önce biz tersten yaptık. Şahsım adına Maltepe-Üsküdar-Beykoz-A.Kavağı-Sarıyer-R.Kavağı-Beşiktaş-Kadıköy-Maltepe güzergahını izleyerek turu tamamladım. A. Kavağından çok dik bir yokuş var, Allah pedalınıza kuvvet versin diyorum. :) Fakat enfes bir tur gerçekten, sana ve grubuna mutlu ve zevkli bir tur dilerim.

Sevgiler Saygılar

MFG(+)

Taner Yavuz bunu beğendi.
  5. fezapilotu

fezapilotu Üye

Seviye:
    Fatih bey tur nereden başlayacak. Beşiktaş'tan olursa ben de gelmeyi düşünüyorum. Pazar günü için bir tur olsa da gitsek modundayız zaten.

6. Fatih - MFG(+)

Seviye:
    Merhabalar,

Evet Avrupa yakasından da tura katılmak isteyen dostların olduğu anlaşılıyor. Pazar sabah niyetimiz 09:00 gibi Bostancı da buluşup 09:45'deki Kadıköy-Beşiktaş vapuruna yetişmek. 10:15 gibi Beşiktaş iskelesinde olacağımızı düşünüyorum. 10:15-10:30 arası Beşiktaş Barbaros meydanında tura katılmak isteyen dostları bekleyebiliriz. 10:30'da da hareket ederiz. Görüşmek üzere diyorum.

Sevgiler

MFG(+)