airbrush

Scudo

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
GERÇEKTEN çok pahalıya mal olacağına emin olabilirsin. Çok süper ve sağlam bir kadro olmadıkca bu işlemin bir manası yok.

Kamil

Daimi Üye
Tepki
63
Selam motorsikletçilerede sorabilirsin bikaç arkadaş uygulama yaptırmış eğer çok ince işçilik istersen fiyat da ona göre artar.

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
izmirde yapan bir bayan var.
fiyat 100 ytl
inanılmaz desenler veriyor.

Serkan TELYAKAR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.492
Bu işinizi görür sanırım. Bilgi arşivim içine geçen zaman içinde kaydetmiştim.

Reklam saymayın alıntıdır ve yardım amaçlıdır. :D

Mesajlarınıza teşekkürler. Atölyeme herzaman gelip çalışmaları yakından görebilirsiniz. Yerim Kadıköy Anadolu Lisesi'ne yakın. Anadolu Lisesi'nden 50 m aşağıda solda Horasan Diş Kliniği'nin bitişiğindeyim. No:135/1(En alt zil)Tam karşıda ALİ'S sport bisikletçisi var.

Daha önceki mesajdan alıntı olarak:
Yapım süresi işlenecek desenin özellikleri ile üzerine atılan koruyucu vernik katmanlarının kuruma sürelerine bağlı olarak 1 hafta hatta bu soğuk günlerde 10 gün civarındadır. Ancak parlak boyalı ve yeterince temiz ve düzgün olmayan yüzeylerde zımparalama işleminden sonra priming filler kullanılarak kusurlar düzeltilir, sonra da desen çalışmasına başlanır. Kullanılan boyalar akrilik oto boyası olduğundan ve yeterli koruyucu uygulandığından işlem kalıcıdır, zamanla dökülme olmaz. İşlem gereği son kat ciladan sonra pasta cila ve polisaj yapılır.

Gelmeden önce telefon ederseniz garanti olur. Genellikle öğlen üzeri 12.00'den akşam saat 22.00'ye kadar atölyede oluyorum.

İş tel: 0216 450 23 91
Cep: 0505 620 50 26

• Beğen
Tepkiler: nebileyimulan
Tepki
0
Herkese selam,

Cannonfire, siteyi ve mesajını tesadüfen buldum ancak öncelikle benimle ilgili doğru bilgileri sitedeki arkadaşlarla paylaştığın için sağol. Ben de burası renklensin diye bir kaç resim göndereyim, hem bilgilendirmiş hem de sizlere zevkli dakikalar yaşatmış olayım diye düşündüm. Airbrush konusunda sizlerin sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım. İlk olarak (link) adresinden her ülkenin ayrı ayrı başlıklarda airbrushçılarının linklerini içeren bir sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada tabii ki Türkiye'de var. Zevkle izleyeceğinizi umuyorum. Hepinize iyi eğlenceler.

(link) adresine de bakabilirsiniz. Ben de bu listede şu an için 5. sıradayım.

http://i15.photobucket.com/albums/a378/airbrushoptic/mavi%20bisiklet/bluebikex1.jpg
http://i15.photobucket.com/albums/a378/airbrushoptic/kirmizi%20bisiklet/redbikexk.jpg

Aklıma gelmişken bir de motor göndereyim.
http://i15.photobucket.com/albums/a378/airbrushoptic/SuzukiTL1000s/motortam1k.jpg

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
çalışmalarınıza hayran oldum atölyenizi bir gün ziyaret edebilirmiyim ?

Tepki
0
beklerim buyur. ziyaret için gelmek isteyen arkadaşlar:lütfen 0216 450 23 91 den alo desinler çünki bazen dışarda oluyorum.:)