ah ayvalık ahhh,ya ben seni yada sen beni.hadi bakalım..

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@derşan sezer

kardeşim ben yol bisikleti kullanma özürlüyüm :D ne yalan söyliyeyim rahat edemiyorum.iki büklüm oluyorum onu kullanırken.şimdi bu tur içinde yol canavarı almanın da anlamı yokki.bende bolca mtb var biliyorsun.evet scott scale 30 ile gidicem.carbon olması yokuşlarda iyi fakat düz yollarda ve inişlerde aliminyum kadar hız alamıyor.diğer ihtimal ise giant xtc 1.0 ile gidicem.balatalarını değiştirip bi bakıma sokup giant ilede çıkabilirim.ama muhtemelen giant ilede çıkıcam.düz yolda giant ile 35 ortalamayı rahat yakalayabiliyorum.yok dersen ki benim yol canavarını al neden olmasın.benden de bir mtb alırsın istersen yerine.specialized hard rock pro'yu al istersen.scott ile giant'ı araç ile ayvalığa gönderip orada kullanmayı düşünüyorum.oraların yolları pek iyi sayılmaz.mtb'den başkası çekemez oraları ..

Scudo

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Barış Özkan

teşekkür ederim barış kardeşim.tura hangi bisikletim ile çıkacağımı belirleyebilirsem ortalamam 30 olur rahat.giant ile tutturuyorum ana scott ile tutmuyor.sanırım kaset dişlilerin değişimine ihtiyacı var.gidip geleyim modifiyeye sokucam.eski bisikletiminde tüm parçalarını değiştirip hız canavarı yapmıştım.yapıcam bişeyler artıkın :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Enver abi bizde bu pazar gopedal grubundan 5 kişi tekirdağa günübirlik gidip geldik..Gidişimiz 5 dönüşümüz 7 saat sürdü..Sıcaklar olmasa problem olmaz da güneş fena zorluyor..235 km filan yol yaptık..Senelik iznimi kullanmamış olsaydım yolda senin canını çıkartırdım..Tam benlik yollar :) Gerçi sen zengin çocuğusun karbonunla gidiyorsundur :p:p:p

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Mehmet Akif MALKOÇ

nbr kardeşim.yok be ben senle tura falan çıkmam :D hele hele uzun tura asla çıkmam.sen ayvalıkda kahve içerken ben balıkesir sınırlarında sürünüyor olurum.hadi kendi işine bak sen :p :p işin ucunda madara olmak var.ama artık yaşlanmaya başladık.senin gibi genç değiliz o kadarda.senin yaşındayken tutabilene aşk olsun beni.zaten tek sorunum güneş.gece olmadan turu bitirme hedefim olduğu için ağırlık yapacak hiç bi ekipman almıyorum,çadır falan yok.sadece bir kaç takım taklavat iç lastik ve pompa falan.her halükarda aynı gün bitiricem turu..bu arada burdan öyle zengin çocuğu olduğumuzu belli etme herkese kardeşim yaaa :D giderken yolda paraların cebimden dökülmesi korkutuyor beni zaten :D :D acaba yanıma alacağım paralar için zırhlı bir araçmı kiralasam :p :p hadi sende be her carbonu olan zengin çocuğumu.ama sana inat giant ile gidicem.gör bak

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
enver benim specilizedlar sana köpek olsunlar ama küçük bir sorun var ben malı mülkü zaten ayvalıkda bıraktım :) oraya gitmemdeki neden ne var ne yok almak heheh ama şu an altımda çok baba bir bisiklet var dahon speed tr tur bisikleti senin o muhteşem gövede iyiy uyar :)))))))))))))))))))))
yolda dahonun üstünde fotonu çekmek isterdim valla hhahaha

• Beğen
Tepkiler: enver avcı

BF Okuru

Üye
Tepki
2
enver üstad
bu turda sana başarılar dilerim
scott scale large karbon 30 u modifiye ettik enver üstad şimdi yol canavarı oldu
ne mi yaptım fox maşayı çıkardım bisiklet 10 kilo 370 grama düştü önden müthiş hafifledi bisiklet
şimdi sıra arkayı hafifletmeye geldi orayada para sıkışmış tabi
jantlar 1 kilo 200 gram olursa benim bisiklet acaip hafifleyecek bu mavic crossride lar 1 kilo 700 gram slr mavicler 1 kilo 420 gram ben daha pahalı olan jantlara yöneliyorum hadi hayırlısı tam bir kilo 200 gram toplamında jant alarak bu da para olarak bana 2000 ytl ye mal olabilir araştırıyorum böyle 26 jant varmı tam bir kilo 200 gram olacak bisiklet tam yarım kilo oynayarak ki az değil 9 .8 e düşer istediğim ağırlık bu benim kadro large olduğu için sorunlu ağırlık açıdan midyum karbon scale 30 u , benim boyuma yakışmadığı için almadım uzun yol meraklısı olduğum için bisikletin hafiflemesi avantaj
yalnız benim için offroad ve stabilize artık bitti

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@derşan sezer

:D :D dahon mu.nedir yani bineriz onunla gideriz.eksik olma kardeşim sağol.benim kızlar ile çıkarım yola.yolda bırakmazlar inşallah.güvenim tam.ayvalıkdan dönüşde minibüs ile gelicem.araçta yer olursa almak istediğin bazı malzemeleri koyarsın araca.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@Kudret Kurtcebe

abi yarışlara mı katılıcaz da o kadar para harcayıp sağlam parçaları değiştirelim.zaten 6 bisikletime dünyanın parasını vermişim.sorun çıkarmadıkça para harcamak istemiyorum artık.benim scale 30'un size ''m'' o sebeple uzun turlarda rahatsız edici olabiliyor.hızı tatmin etmiyor şehir dışında.bu sebeple xtc 1.0 ile çıkacağım tura sanırım.hatta büyük ihtimal ile...offroad ve stabilize ile neden aran açıldı abi,hayırdır...

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@enver avcı

sorma üstad artık sıkıldım çünki offroad ve stabilize yollar he babam para yiyor yahu kompenantlar çabuk eskiyor
yok enver üstad ben yarışlara felan girmeyeceğimde ama hakket güzel oldu yahu bisiklet hafifledi

:in: :in: :in: :in:

oğuz tüm

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
Oğuz
Bisiklet
Salcano
@enver avcı

kas abi kas sonuna kadar
inşallah başarırsın 15 16 saatte

• Beğen

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
yvalıkdan dönüşde minibüs ile gelicem.araçta yer olursa almak istediğin bazı malzemeleri koyarsın araca.
Sen kesin araç destekli gidiyorsun çokmu izledin tour de france i :) birde ortalama 35 40 diyor hehe arabaya tutun git tabi ohh maşallah.Şaka bir yana dikkat et kardeşim yol ciddi kötü bisiklet için çok ufak yer kalıyor bazı yerlerde ve yanyolda kazılmış durumda bisiklet değil 30la 2 km hızl gitmez.

• Beğen

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@derşan sezer

aracım öğlen çıkacak yola.ben sabah 5 de basıyorum pedala.tour de france neymiş.yerim valla onları :D ciddi bir aksilik durumunda geriden gelecek aracımda yedekde 2 bisikletim daha olacak..halledemeyeceğim bişey olursa gölgede aracımın gelmesini beklerim.onlar yola çıkmadan ben bursayı geçiyor olmayı planlıyorum.ama kesin bişey söylemek doğru olmaz.kazasız belasız turu bitireyimde gerisi önemli değil.asfalt çalışması yapılan yollar bitmek üzeredir umarım.

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
arkadaşlar tur heybesi yada gidon çantası olan varmı.