Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ağustos Fiyatları ve Carraro önerileri

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Onur Erk tarafından paylaşıldı.

1. Onur Erk

Onur Erk Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar yaklaşık 3-4 aydır sedona 711, whistle 1154D ve carraro 419 arasında birçok araştırma yaptım ve her bisikleti denedim.
    *Sedona oldukça hafif
    *whistle oldukça gösterişli
    * carraro 650 lirayla oldukça uygun fiyatlı ve parçalarıda frenleri hariç gayet güzeldi.
    Carraro 419a karar verdim ama malesef çoğu yerde kalmadı ama carraro 420den hala tek tük var. Bildiğiniz gibi 420de sadece mekanik disk fren var onun haricinde 419la birebir aynı. Fakat ağustos ayına kadar kalmaz diyorlar ve 760 liralık Carraro track 712yi öneriyor bisikletciler.

http://www.carrarobisiklet.com/urunler.aspx?urunid=8

Size sorum şu.Bu track 712 hakkında bir bilginiz var mı 419 la kıyaslarsanız nasıl bir ürün?
    Ağustos ortası gibi almayı düşünüyorum.Fiyatlar ne zaman düşüyor acaba.Yeni Sezon bisikletler hemen hemen ocak ayında çıkacağı için ellerinde kalan eski sezon bisikletler için, firmalar ne zaman indirime gidiyor?

Şimdiden çok teşekkür ederim.Sanırım bu fiyat konusu, forumdan birçok arkadaşın dikkatini çekecektir...

2. Onur Erk

Onur Erk Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    güncel....

3. Atilla.C

Atilla.C Aktif Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhabalar ben de carraro 419 yada 420 almayı düşünüyorum. Benim de gittiğim yerde 712yi tavsiye ettiler o akşam bi kafede otururken bu işten anlayan akşam gezintisine çıkmış bisikletli abilere rastladım yanlarına gittim konuştum hangisi daha iyi dedim.420nin amortisörü biraz daha iyi dediler boşuna 56 lira fark verme o parayla aksesuar alırsın dediler yani 420 yi gönül rahatlığıyla alabilirmişiz. Şimdiden hayırlı olsun bisikletin.

Onur Erk bunu beğendi.
  4. Samet Koç

Samet Koç Bisikletkolik

Seviye:
    Maşalar aynı her özellik aynı ama 712 de tourney sistem var 420 de acera. 420 al derim.

Onur Erk bunu beğendi.
  5. irachann

irachann Yeni Üye

Seviye:
    Daha bugun haşimişcandan grunge 419 aldım adamın elinde 3 tane kaldı haberiniz olsun 620 lira verdim hatta 300 peşin 320 7 taksit

6. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    419-420 aradaki fark baktigim kadarıyla sadece mekanik disk -mekanik disk icinde para verilmez.hd olsa neyse.bence 419 daha iyi.

7. Salih Eroğlu

Salih Eroğlu Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    419'u v fren olduğu icin özellikle aldım kime sorsak hidrolik alabilirsen al yoksa koy yanina gitsin disk frenin dediler :) 419 aldım memnunum hatta yarın Eyüp'den emirgan taraflarına gececeğim ufaktan ;)

8. Emre Sertkaya

Emre Sertkaya Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Ben bugun carraronun adana bayısını aradım 419 ıcın dırek 600 tl dedi buyuk ıhtımal ındırımde olur musaıt oldugum bır gun gıdıp bakmayı dusunuyorum .