Adrenalin Dolu Gece Sürüşü 09.05.2008 Cuma Akşamı

Scudo

umicek

Forum Bağımlısı
Tepki
246
haşim bey;

vurmayın yüzümüze pedal basmıcaz diye kendimizi kandırıp avutmaya çaılşıyoruz...:04:

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Vaaaaaaaaayy bea ! Ne akşamdı ama :D Katılan bütün arkadaşlarıma ve abilerime teşekkürler. Bora Tirki abimize de bizi bu gece de yalnız bırakmadığı için ve rehberlik ettiği için ayrıca teşekkürler. Ayağınızdan pedal eksik olmasın...

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Ormanda süper adrenalin yaşadık :) Bora abiye ve katılan diğer arkadaşlara çok teşekkürler ;)

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
Resimler nerde? Nerede resimler? Resimler ne oldu? Resim çekilmiştik ! Video da vardı.Resim? Resimler ne olmuş? Özgür nerde resimler :p

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
bu neguzel bir gece ve guzel bir programdi

kor ve balta girmemis ormanlarda safari ve cay keyfi harikaydi

tsklerimi iletir saygilarimi sunarim

katilan ve gonul veren herkeze tskler

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
gece karanlığında ormanda bilemdiğimiz bir parkurda
hızla ilerlemenin ve ağaçlar arasından çılgınca ucarcasına geçmenin vermiş olduğu hazla gece sürüşümüzün tadı damağımda kaldı diyorum ve en kısa sürede turumuzu tekrarlamak umudu ile katılan tüm sporculara ve katılamayıp gönülleri ile bizlerle birlikte olan pedal sever dostlarıma teşekkür ediyorum.
yeni turlarımızda görüşmek üzere ;)

Özgür Dilaver

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Kron
selam arkadaslar dün gece katılan herkese tesekkur guzel bır orman gezisi yaptık resimleri aksam yukleyecegım biraz bekletiyorum malum mesaim var :D ama çok guzzel resimler var...

Haşim Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
4.407
@Özgür Dilaver

Nerde bekletiyon, banyo mu yaptırıyon resimlere? :p Yükle hadi şunları öldük meraktan :04: Neye benziyoruz ormanda acep :rolleyes: