Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adminlerin bir araya gelmesi (2. Bölüm ve Kudret Kurtcebe)

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında Eagle tarafından paylaşıldı.

1. Eagle

Eagle ...flew up into the sky

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Evet benim için çok yorucuydu, en uzun yoldan giden de bendim fakat geçen günkü buluşma gibi bu da güzeldi ve buna da değdi. Çok mutlu oldum. Bilhassa Kudret abinin bizi kırmayıp o kadar yolu gelmesi de bizi çok mutlu etti. Güldük, eğlendik, sohbet, kahve, çay, falan filan derken harikulâde bir gün daha geçirmiş olduk. Ben aşırı rüzgar yedim. Hepimiz yedik daha doğrusu. Hele Yeniköy'e giderken yediğimiz rüzgar çok fenaydı. Ulan eve dönerken rüzgar arkadan gelir dedik, tam tersi olmaz mı... @Sadettin Z. ile rüzgara karşı savaştık adeta... Öncelikle, yaşanan maceralar da süperdi. Çay aldım, e haydi başlayalım.

Kaynarca'dayız. Kudret abi baktım durakta bekliyor el salladım geldi. Hemen sarılma tokalaşma falan derken muhabbet başladı. Öyle muhabbetler ettik ki, Kudret abi ortamlara iyi uyum sağlıyor ve o anki konular neyse o konu üzerinden şov yapıyor adam. Düşünün buluştuk ve İkinci Dünya Savaşı'nı konuşuyoruz nasıl ama? Haha, Stalingrad'den girdik, Japonya'dan, Kuzey Afrika'dan, Norveç'ten devam ettik ve Normandiya, Fransa'da son bulduk. Buraya kadar süperdi. Birazdan @Sadettin Z. gelecekti. Telefonla aradım hadi seni bekliyoruz dedim. E iyi de abi 09:30'da orada olmayacak mıydık dedi? Eh, haklıydı. Erkenciydik ama sabırsızdık neticede... Derken @Sadettin Z. çıka geldi. Yine sarıl tokalaş falan haydi dedik yola çıkalım. Çıkalım da benim bisikletin arka teker biraz inikti. Sadettin dur hava basalım dedi. Önce ben denedim olmadı, sonra Sadettin denedi olmadı, aksine şişeceğine havası indi iyice ya lan? Yav dedim yolda kaldık ne yapacağız şimdi. Meğersem Sadettin pompa ucunu tam çevirmemiş daha doğrusu tersti, onun sibopa göreydi. Neyse düzeltti ve başladı hava basmaya. Lastik şişmeye başlayınca, sevinç naraları attım o an ve şöyle bir kare aldım;

IMG_0037.JPG

Evet gördüğümüz gibi Kudret abi böyle hareketler oldu bu iş demeye çalışıyordu, Sadettin de göreve devam ediyordu ama her zaman bir B-planı vardı. Bir an önce görevi bitirip yola koyulmaktı. Çıktık yola gidiyoruz. Kadıköy'e kadar sohbet muhabbet eğlene eğlene gittik. Kudret abi sağolsun çok kontrollü gidiyor iyi işaretlerle falan grubu sağlam yönetti. Bu adam da Hollywood'ta aktör olmalı, öyle yani. Daha sonra Kadıköy'e vardık. Delta Bisiklet'e uğradık, öyle bir-iki ürün baktık, bir-iki çay içtik, su depoladık ve tekrar yola çıktık. Vapura geldik, o esnada da muhabbete aynen devam ettik ve yine şöyle bir kare aldım;

IMG_0038.JPG

Bu esnada Kudret abinin rampa çıkışları gündeme geldi. Kartepe'den girdik, Uludağ'dan, Adalar'dan Moda'lardan çıktık, süperdi. Bu esnada Kudret abinin şekli ve karizması herkesi hayran bıraktırıyordu ve beklenen an geldi. Vapur geldi yani. Bindik gidiyoruz yine İkinci Dünya Savaşı sohbetleri başladı. Öyle hararetliydi ki, aboooo bunu yaşayan bilir. Bu arada epey bilgi de öğrendik hem de her konuda. Kudret abinin manda yoğurdu yemesi, keçi sütü içmesi de gündemimizdeydi. Şaşkınlıkla seyrettik o konuşurken hayran kaldık bu adam ve o esnada kaçırmadan şöyle bir kare aldım;

IMG_0039.JPG

Bakmayın öyle yav reklam yok. Kudret abinin bisikleti Giant sonda kalmış pek olmamış ama olsun yeri gelmişken çektim böyle bir fotoğraf nihayetinde. Evet sonunda Beşiktaş'a gelmiştik. @Atilla Gobel beni kaç kere aramış gülmekten duyamamışım ki. Sadettin'e de şu Savaş'a söyle de telefonuna baksın yav demiş, iyi de demiş haklı adam. Daha sonra Atilla geldi. Yine sarılma tokalaşma faslı falan filan şöyle bir kare aldım;

IMG_0042.JPG

Hep böyle gülün emi? Velhâsıl kelâm biraz sonra @Edip Dinçer de geldi. Ama Edip'i vapura binerken aramayı unutmuşum şaşırmış adam ama Savaş işte normaldir demiş, eh o da haklı. Dedik hadi Ortaköy'e gidelim başladık pedallamaya gidiyoruz. Yav arkadaş bir tane kafe gibi bir yere geldik bisikletleri park ettik ve hemen ardından Atilla Gobel de şu kedicikle oynuyordu ve ben bunu kaçırır mıydım? Kedi de uyuyordu yav kediciği uykusundan uyandırdı adam işte şöyle;

IMG_0044.JPG

Miyaaaav!..

Bu arada aydınlatma mı o lan? Hehe, bakın Nükleer Füze gibi aydınlatma sistemim var yakarım! Zaten ben bir tek Roma'yı yakamadım. Kenan Doğulu şarkısında yaktı, ben onu bile yapamadım ki. Hayat işte ne yapacaksın başka. Sonra kafeye geçtik. Kafe de öyle bir kafe ki, sadece kumpir satılıyor yiyecek olarak. Onun dışında çay kahve falan var ama bir sorun vardı, acıkmıştım. Kudret abi çantasından Snickers çıkardı aman abi ne yapıyorsun açken sen, sen değilsin dedim. Hahahahaha diye güldük sanki, ben daha sesli gülmüştüm hep gülerim gerçi. Kafede ne yaptım ne ettim Kudret abinin yarın Uludağ sürüşü olmasına rağmen Yeniköy'e götürmeye ikna ettim. Çok mutlu olmuştum öyle böyle değil. E çıktık yola, ilerleriyoruz ve ben boş durur muydum? Bazen duruyormuşum ki, Edip de başladı fotoğraf karesi almaya...

IMG_0045.jpg

Edip o nasıl kare almak lan? Sen net, biz bulanık çıkmışız alacağın olsun emi. Gerçi bakmayın böyle dediğime siz. Edip sonra işi düzeltti. Zaten o bir profesyoneldi. Hayatı da böyleydi. İşte o adam Edip'ti... Bastık pedala gidiyoruz...

Buraya kadar okuduklarınız hayattan gerçek kesitlerdi. Asıl şimdi başlıyoruz sıkı durun millet.

Şehir bisikleti olanların her daim üvey evlat gibi arada kalması, şimdi anlatacağım gerçeklerin ardında saklı...

Yol öyle bir yol ki, yani arada bir rampa gelse de, inanılmaz bir rüzgar esiyordu. Ama bizim arkadaşlar öyle gidiyordu ki, bak bak bak, Atilla'ya da bak hele. 20'den yukarı çıkmak yok deyip 35-40 almış başını gidiyordu. Edip zaten en önde gidiyordu. Kudret abi ve Sadettin de hemen peşlerinden gidiyordu. Peki ya ben? Arkalarından zorlana zorlana rüzgarla savaşa savaşa gidiyordum. Başaracaktım bunu da biliyordum ama işte adamlar arayı öyle açtı ki, ben arkada kayboldum laaaan!.. Yetişemiyorum, yapamıyorum, çünkü ben, çünkü ben...

Rahmetli Murat Göğebakan bir şarkısındaki çünkü ben diye geçen kelime ve cümleler arasında kaldım bir an ki, olmadı. Çünkü bende şehir bisikleti, onlarda yol bisikleti vardı!.. Yav arkadaş beni unuttunuz yav nereye diye bağırıyorum çığlıklarım İstanbul sokaklarında raks etti adeta, ama ne fayda... En sonunda Kudret abi dayanamamış yüreği el vermemiş de durun Savaş'ı bekleyelim ya adam kayboldu arkada demiş. Çekmişler sağa ben nihayet gelmiştim. Adamlar bir de Savaş nasılsın iyi misin mola falan verelim mi gibisinden sözler ediyordu. Yok ya? Ah canlarım ya ne kadar naziksiniz be. Mahvettiniz oysa beni, şiirlerime mısra oldunuz...

Eh, artık yine beraberdik ama boş durmadım karelere devam mesela onlar arayı açtı gidiyordu ya, şöyle fotoğraf çektim aha ıspatı!..

IMG_0048.JPG

İş bununla kalsa iyiydi. Atilla söyledi ama Savaş kaşındın sen dedi. Evet haklıydı. Zira ilk başta hayvani derecede yüklenip hepsini gerilerde bırakmıştım. Eh intikam aldı adamlar işte böyle geldi geçti bugün... Yol bisikletinin yanınızdan vızzzzz diye geçip gitmesi, o anda onların aldığı o haz, benim o "ulan bana yapılır mı bu be" şeklinde bakışlarım adeta bir filme senarya olacak gibiydi. Yolda giderken şöyle kareler aldı Edip sağolsun Selfie bile yaptı adam bizim için buyrun;

IMG_0232.JPG

İyi güzel de Edip neden böyle fotoğraf çekti ki? Kudret abi haberimiz yokmuş gibi çek panpa falan mı dedi? İnanın demiş de olabilir. Ben duymadım ama fotoğrafa dikkatli bakın. Üç arkadaş da bana bakıyor. Çok sevmişler demek ki. Ama ben de onları seviyorum. Eeee hayat müşterek neticede. İşte bir başka kare o anlardan;

IMG_0233.JPG

Lâkin bir eksiklik vardı, Edip yoktu ama eksik kalır mıydı? Edip o eksiği hemen kapattı adam uyanık adam işte biliyor bu işleri veeee kareyi şöyle patlattı;

IMG_0234.JPG

Eh yani alacağın olsun Edip... Bu sefer de ben yokum fotoğrafta. Arkalarda kayıplardayım. Edip de kusura bakma panpa, idare et der gibi fotoğrafta... Peki hadi bu seferlik öyle olsun bakalım. Vardır Edip'in bir bildiği neticede ama dur dur bir saniye. Bu ne lan?!

IMG_0235.JPG

Yine ben yoktum ama olsun mutluydum. Adamlar inat etmiş Savaş'ı hep kayıplarda bırakacağız diye. Haklıydılar ama lafım yok. Evet daha sonra Yeniköy'e vardık sonunda. Yöneticimiz @Mert Bağcılar'ın mekanına gelmiştik. Önce bisikletleri park ettik. Oradaki yetkili arkadaşlar ve çalışanlar bize çok güzel ilgi gösterdiler buradan Sedona Concept'e teşekkürlerimizi sunarız. @Mert Bağcılar da geldi. Sarılma tokalaşma sohbet falan derken harika gidiyordu. Bizim ekip paso kahve içiyordu, bense önce su ihtiyacımı giderdim. Normaldi ama bu çünkü bunlara yetişeceğim diye vücudumda organlarımda su kalmamıştı be. Ama sonra lattemi söyledim, hemen geldi ve mutluydum.

Gün boyunca saat 17:00 civarına kadar oturduk. İnanır mısınız yine forumdan konuştuk. Yok arkadaş, forum olmazsa olmaz cidden. Tabii bu bağlamda konuşmalar hep güzel geçiyordu habire sohbet ediyorduk. Kudret abi ve benim, bir de Atilla'nın tarih konusu açması, Edip'i bezdirmiş ki, bir ara Edip'e baktım ve Edip'te "offff saat gelse de gitsek bu ne ya İkinci Dünya Savaşı, Meksikalılar ne lan bu böyle!" bakışları vardı lâkin adam haklıydı, ama bir yandan da mutluydu. Hiçbirimiz saat 17:00 olsun istemedik ama vakit geldi çattı. Artık kalkalım dedim. Mert de sağolsun ilgilendi bizimle başımızda epey durdu epey sohbet ettik. Hadi dedik şöyle bir fotoğraf karesi de alalım;

IMG_0238.JPG

Bir eksik vardı. Mert fotoğraf karesinde yok. Çünkü içeri gitmişti çok yoğundu. Aynı zamanda da unutmuştuk. Çok üzüldük ama sorun değildi. Kısmet olursa yine gideriz Mert'i çok sevdik, mekanını da çok sevdik, çalışanların ilgisi de çok hoşumuza gitti. Ama bir şey daha eksikti ki, Kudret abi gülmemiş bir kare daha aldık keza ben de öyle;

IMG_0237.JPG

Evet işte böyle ama Edip ve ben biraz gülmemişiz gibi ama olsun harika vakit geçirdik. Sonra kalktık, yola çıktık gidiyoruz. Size az önce bahsettiğim "beni arkalarda bıraktılar!" konusu yine gündeme geldi. Yine arkalarda kaldım o kadar hızlı gittim ki, gitsen ne olacak bu adamlar profesyonel sonuçta ve yol bisikletleri var. Neyse bu da geçer alışmalısın dedim kendi kendime, Teoman'ın bir şarkısında çizgileri basmadan yürümeye çalışan insanlardan biri de bendim. Çizgilerden şeritlerden geçmeden gitmeye çalıştım hep. Güya hava yapıyorum işte Cannondale American Hardcore ile... Devam ediyoruz. Edip, Balta Limanı'ndan ayrılıp eve gidecekti ama yine boş durmadı aldı bir şeyler şöyle;

IMG_0242.JPG

Evet! Bu sefer ben net çıktım, Kudret abi de en arkada kalmış. Hep ben mi kalacağım biraz da siz kalın! Diye diye Edip en sonunda ayrıldı. Üzüldük ama ne yapalım bir dahaki sefere artık. Neyse biz devam ettik yolumuza ve ben de şöyle bir kare aldım;

IMG_0236.JPG

Buradan aşağı inerken bastım pedala geçtim hepsini. Arayı da açtım ama vay sen misin bunu yapan? Kaşınmışım ben ki, yine fark attılar bana. El insaf ya. Bırakın da en önden ben gideyim değil mi?! Eheheh olsun çok zevkliydi ama ve geldik Beşiktaş'ta son durağa... İskele önünde bekliyoruz öyle bir kalabalık ki, iğne atsan yere düşmez o derece yani. Son olarak şöyle bir kare aldım ben yokum ama olsun;

IMG_0052.JPG

Mutlu son, gülen yüzler...

Sonra Atilla uğurladı bizi, sessizce orayı terk etti, hüzünlendik, elden ne gelirdi ki... Bindik vapura sonra oradan evlere gittik. Kudret abi Bostancı sahilden eve gitti. Sadettin'le ben başbaşa kaldık. Ben acayip yorulmuştum ve o rüzgar beni benden almıştı. Sadettin de kaptırdı gidiyor bir ara kayboldu ve ben arkadan zorlana zorlana ona yetişmeye çalışıyorum ama sağolsun hep ilerilerde bekledi beni. Acelen varsa sen git dedim, olmaz öyle şey sonuna kadar devam dedi. Unutmadan, Bostancı'da tıkındık biraz. Ben değil de o tıkındı biraz. Çünkü ben biraz değil, çok aşırı derecede yiyecek tükettim. Hatta yemek söylediğimde Sadettin "bu adam manyak mı ya?" bakışları attı. Dedik hadi kalkalım ve Kaynarca'ya kadar gittik, vedalaştık ve oradan eve gittik. Fakat Sadettin sağolsun çok duyarlı, ilgili ve sevecen birisi. Başına bir iş gelirse yolda beni hemen ara dedi, seviyorum bizim ekibi ve kırmayıp gelen Kudret abiyi...

Tek tek teşekkürlerimi iletiyorum kendilerine. Yazım biraz uzun oldu ama bu kadar da toparlayabildim. İmla hatalarım varsa görmezden gelin, zira bilirsiniz ben sizleri de severim.

Saygılar, sevgiler...

2. gmfaruk

gmfaruk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    okumadım kardeş durumumuz yoktu

Erkan Közen, Ertan M., Berke ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  3. Batu Gürcan

Batu Gürcan Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bakınız, bisiklet aracı üzerinden kurulan arkadaşlık, abilik , kardeşlik bağları... Bisiklet bir spordan ötesidir !

Sadettin Z., Kudret Kurtcebe ve Eagle bunu beğendi.
  4. Atilla G.

Atilla G. Fırtına Getiren

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Başta @Kudret Kurtcebe abi olmak üzere @Eagle @Edip Dinçer @Sadettin Z. hepsine çok teşekkür ederim. Hepsi kıymetli vakitlerinden ayırıp, bizimle güzel vakit geçirmeyi tercih ettiler. Ayrıca siz bu @Eagle sızlanmalarına bakmayın, düz yolu bulduğu zaman eşkıya gibi saldırıyordu, arkasından kaç kere yavaş diye bağırdığımı unuttum. :) Yeni toplantıda hep beraber görüşmek üzere diyelim artık.

Ali Demir, Eagle ve Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  5. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    mükemmel bir anlatım, artık yatayım yoksa yarın dökülecem:komik:

hemen yeni toplantıya el kaldırdım:harika:

Eagle bunu beğendi.
  6. Kara Kartal

Kara Kartal Yalnız Konvoy

Adı:
    Mehmet
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Öncelikle Kudret Bey'in kondisyonunu zaten bildiğimiz için saygı duymaktan başka yapabildiğimiz birşey yok :)

İkinci olarak Savaş sen yol bisikleti alma, 'Bende şehir bisikleti var kardeşim ondan böyle, yoksaaaa...' şeklinde bahanen var elinde, o da kalmaz perişan olursun :)

@Edip Dinçer Sevgili Edip, şu resimlerden anladım ki, taksimde kafana şişe vuran adamın kesinlikle eceli gelmiş ki cami duvarına hacetini yapmış. Birine sataşılacak olsa son tercih bile değilsin maşallah o nasıl bir fizik :)

@Sadettin Z. Hocam sizin hızınıza yetişemiyoruz en son cc kullanıyordunuz (Salcano'ydu sanırım) şimdi Yola geçmişsiniz sırada MTB mi var diye düşünmeden edemiyor insan :)

Hiç imrenmedim hiç özenmedim (Bu da işin çekememezlik kısmı.)

Saygı ve sevgilerimle...

Berke, Eagle, Sadettin Z. ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Sadettin Z.

Sadettin Z. Girişim Savaşçısı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Sıradan bir cumartesiyi, son zamanlarda geçirdiğim en keyifli güne çeviren başta @Kudret Kurtcebe Abi olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

@Kudret Kurtcebe
    Ayaklı kütüphane gibi her konuda derinlemesine bilgisiyle bize hem sürüş teknikleri hem de hayat dersleri veren, bugünkü Uludağ tırmanışına rağmen bizi kırmayıp gelen abimiz iyiki varsın. Sana ve ekibine Uludağ'da kolaylıklar dilerim. Daha sırada 16. Kartepe çıkarması var. :)

@Atilla Gobel
    Beşiktaş - Yeniköy arasında '20 km ile gitsek yeter' dedikten sonra önümden 35-40 km ile bastıran hayin cyclokedi, iyi ki varsın. Sırtta koca alet çantası, üstüne benim montla o rüzgarda uçup gittin ya helal olsun. Cyclokedi formalarını ise unutmuş değilim, müsait zamanlarda konu ile ilgili dürtmeye devam edeceğim. ;)

@Eagle
    Eğer forum admini olmasa kesin film seslendirmesi yapardı dediğim Davudi sese ve müthiş Erol Taş gülüşüne sahip kardeşim. Yol bisikleti tamam da önce sigarayı bırakman gerek. Beraber yediğimiz o sahil rüzgarında montsuz şifayı kapmamışsındır umarım.

@Edip Dinçer
    Abi senin bisikletin yanına benim kara kuzuyu koyunca oyuncak gibi kaldı yau. Yukarıda bir arkadaş bahsetmiş ama yakından görmesi lazım, maaşallah o nasıl fiziktir. İnsan V2.0 gibi kaldın Savaş ve benim yanımızda :)

@Kara Kartal
    Geçtiğimiz Haziran'da doğru yolu buldum nihayetinde. Öncesinde bir CYC02 kullanıyordum, lakin sürüş güzergahım hep yollar olunca hakkını veremedim cyclocross'un. Forumdan bir arkadaş ile takas edip geçtim CAAD10'a, çok da memnunum.
    MTB benim için mazide kaldı biraz, bundan sonra vakit bulabilirsem belki bir tane de klasik alır yahut toplarım.

8. mtb_rider

mtb_rider Forum Bağımlısı

Adı:
    Mustafa Özer
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hangi çılgın o pantolonla velesbit süren

Atilla G. bunu beğendi.
  9. Eagle

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    @gmfaruk canın sağolsun ama dün senin de olman gerekiyordu. Kudret abi dünya savaşlarını çok iyi biliyor iyi şov yaptı dün :D

@batuhangurcan kesinlikle katılıyorum.

@Atilla Gobel ben de teşekkür ederim. Yani evet arada bir kendimce coşuyordum ama sonra siz sağlam intikam alıyordunuz beni gözden kaybederek. Bazen, sadece size uzaklardan bakıyordum ve yine bazen kendimi okyanusun ortasında tek başıma terk edilmiş bir şekilde hissediyordum ama süperdi. :D

@Kudret Kurtcebe abi bugün nasıl geçti acaba inş. Uludağ sürüşünde pek sıkıntı yaşamamışsındır dün epey yorduk seni çünkü. Evet bence de en kısa zamanda tekrar toplanalım ya iyi geliyor insana moral oluyor.

@Kara Kartal sanırım haklısın. Şehir bisikletiyle elimde hep bir malzeme olmuş olur cidden eheheh ama sürüş esnasında çok zorluyor insanı. Bazen sadece bakarsın misali hep uzaklardan seyrediyorsun onları. Bu arada keşke sen de olsaydın ne iyi olurdu.

@Sadettin Z. ben de teşekkür ederim ve haklısın. Sigarayı bırakmak gerekiyor. Hem sağlığa zararlı, hem maddi açıdan zararlı hem de bir sporcuya hele hele bisiklet sever birine yakışmıyor bunu biliyor ve kabul ediyorum. Umarım en kısa zamanda sigarayı terk ederim tıpkı yolcuların beni arkada bırakarak terk ettiği gibi :p gülüş konuşma falan doğamda var işte tutamıyorum kendimi :D

@mtb_rider adamın tarzı öyle işte :D ama bir nebze iyi yapmış dedim dün. Çünkü çok rüzgar yedik ama o öyle olduğu için pek etkilememiştir herhalde. Biz de hastalanmayalım diye dönüş yolunda performansı hep yüksek tutmaya çalıştık...

10. gmfaruk

gmfaruk Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    @Eagle baska tura artik. neyse ben 2.dunya savasi basligini renklendireyim biraz .

11. Eagle

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    @gmfaruk tamam ama o konuyu arşive aldım yazamazsın şu anda :D başka zaman bakarız tekrar şimdilik dursun ben haber ederim :)

gmfaruk bunu beğendi.
  12. Kuzey Ege

Kuzey Ege Single Speed

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Bisiklet kullanan insanlari yunan tanrilarina benzetiyorum. Market bisikletine binenini de, pinarelloya binenini de...

13. canayaz0734

canayaz0734 No Pain -No Gain

Adı:
    Can AYAZ
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Çok güzel bir tur ve heyecanlı bir sürüş olmuş ;)

Eagle bunu beğendi.
  14. Eagle

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    ersin cem emci ve canayaz0734 bunu beğendi.
  15. canayaz0734

canayaz0734 No Pain -No Gain

Adı:
    Can AYAZ
    Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    @Eagle Ne demek Kudret bey ve sizler varken ben rüzgarınıza takılırdım :)

Kudret Kurtcebe ve Eagle bunu beğendi.
  16. Eagle

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    @canayaz0734 dün Kudret abi arkamdan gelirken hep şunu diyordu; Savaş rüzgarına takıldım sürükleniyorum türbülans yapıyorsun aynen böyle devam diyerek beni sağlam motive etti. Bir sonraki buluşmada gelirsen ve videodaki gibi hızlı gidersen, ben yine arkalarda kaybolurum. Lâkin sonraki buluşmada herkese "siz hepiniz, ben tek" diyeceğim eheheh.

Kudret Kurtcebe ve canayaz0734 bunu beğendi.
  17. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Cok güzel tur olmus, ayaklariniza saglik. @Eagle Savas sen geride kaliyorum diye üzülme, benide araniza kabul ederseniz ben sana eslik ederim ve ileri gidemiyecegime göre seninle hep geride kalirim.:D
    Gidenin yolu acik olsun, nasil olsa ileride biryerde bekleyecekler, elleri mahkum.:koptum:

Eagle bunu beğendi.
  18. chnkrmz

chnkrmz cimi cimi qua qua

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    gene ben yoktum :uzgnm:

19. Berke

Berke Road Bike Cyclist

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Dağcıları almıyorlar galiba abi :)

Deniz A ve chnkrmz bunu beğendi.
  20. Edip Dinçer

Edip Dinçer HTFU!

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Çok aradık da, yok "işteyim", yok "bisikletim bakımda, dağınık", yok "çok uzaktayım"...
    Sürekli bahaneler bahaneler....

Eagle, chnkrmz ve Berke bunu beğendi.