Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Admin Tugrul' u kınıyorum

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında fakiyeteyran tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. fakiyeteyran

fakiyeteyran Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar:
    forum icinde her bir kotu konu başlıgına karşılık 1000 tane guzel konu başlıgı var ve foruma yakışmayan her bir kisiye karşı forumda 1000 tane dunya attlısı insanlar var.İsimlerini saymaya gerek yok. ama anlamadıgım daha once her 1000 dunya tatlısı dedigim insanlardan bir kacını adminler siyaset, politika ve yıllardan edindikleri tecrubelerle konunun nereye gisecegini tahmin etme yetenekleriyle kestirip atmıslardı. o zaman takdir etmistim ve haklı bulmustum.....nedenleri acık: forumun adı belli.gecen gun acılan bir konu başlıgına onlar alet olmamak icin mesaj bile yazmamıştım.bunun yerine konu başlıgına kendiside mesajla yanıt veren admine ozel mesaj attım ve ne yazık cevap gelmedi.
    başlıgı acanların attıkları mesajlardan birisi aynen soyle:
    tugrul bey: bu mu siyaset degil, bumu politika degil, hangi gezimizde bisikletlerimizi parti bayraklarıyla yada kisilerle susledik.......insanlara egerki secilirsek kendim ve kendim gibiler(dogunun bir cok yerinden gelecek diger bagımsılar) mecliste eski adı hadep olan bir isim benzerinde birlesme taahhudu veren bu kisileri ataturkcuyum diyen insanlar nasıl kabullenebilir.
    daha once benzer sekilde engellediginiz bazı arkadaslarım biliyorum ki sozlerinde durup foruma birdaha paylasımda bulunmadılar ve o insanlar haklımıydı, ben bunu mu anlamalıyım onların gidisinden.
    bu arada alıntı yaptıgım mesaj bir tanesi. konuya gayet esnek cumlelerle baslandı ama sonuc pek esnek olmadı.
    forumdaki butun arkadaslardan ozur diliyorum.

2. fakiyeteyran

fakiyeteyran Aktif Üye

Seviye:
    bu da konuyu acanların diger bir mesajı:buyrun

3. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Eğer siyaset içeren bir başlık açıldıysa bu normal bir şekilde uyarılıp kapatılabilir. Ancak forum da inisiyatifini ortaya koyup görüşünü bildiriyorsa (ki bu görüş de tartışılır) burada yanlış giden birşeyler var demektir.

Tespitinize katılıyorum.

4. rochas

rochas Kıdemli Üye

Seviye:
    Bahsettiğiniz konu sanırım aşağıdaki linkdeki konu.
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=13961&highlight=Kad%FDk%F6y+se%E7im+b%FCrosundaki
    Konuyu okudum. Bence haklısınız, ancak; nihayetinde site adminler tarafından yönetiliyor. Kuralları koyanda, göz yumanda, bozanda onlar olacaktır. Ben forumdan demokrasi beklemediğim için garip karşılamadım.. Dediğim gibi burası özel bir site haklı olmanızda birşeyi değiştirmez malesef. ne isterlerse onu yapma hakları saklıdır.

5. fakiyeteyran

fakiyeteyran Aktif Üye

Seviye:
    uzuldugum daha once bir kac kisinin bu sebepten uyarıldıgı ve konunun buyudugu ve ozel mesajlasmayla seviyenin dustuguydu. o zaman konuyu kapatmıslar ve yazanlara soz hakkı kalmamıstı. ben bunu forum kurallarınca normal karsılamıstım. ama bu sefer aynı sekilde olmadı uzuldugum nokta budur. bahsi gecen vekili ve kendi cevremden oyverecek hatırı sayılı kisileri bildigimden bu tepkim. ozel mesajla yazmaktan sa herkes bilsin istedim.
    Boyle bir mesajla burda oldugum icin butun arkadaşlarımdan ozur diliyorum ve herkesten aynı seffaflıgı bekliyorum.

6. fakiyeteyran

fakiyeteyran Aktif Üye

Seviye:
    bu forum bizim arkadaslar bir iki kİsinin olamaz.
    ''aynılar aynı yerde ayrılar ayrı yerlerdedir''
    mesele aynıların nekadar oldugu bence

7. ismailofli

ismailofli Bisikletkolik

Seviye:
    Kurallar konusunda size katılmıyorum...Eğer herhangi bir yöneticinin benden özlük hakları dışında bir ayrıcalığı varsa hemen banlanmak istiyorum;şayet böyle bir şey olduğunu da düşünmüyorum...

Açılan konuya gelince,o konunun ben de tamamen siyasi olduğunu düşünüyorum...Zaten kapatılmadığına da şahsen şaşırmıştım...:in: (Burdan o politikaya karşı veya taraftar olduğum sonucu çıkarılmasın lütfen...Sadece yerinin burası olmadığını düşünüyorum..)

8. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    arkadaşlar kurallar net ve açık.

bak senin konu açtığın bölümün açıklamasında bile ne diyor?

"Gezi ve tur duyuruları-Organizasyonlar (5 Kişi içeride)
    Bisiklet gezi ve turlarını duyurabilir,organizasyonlarınızı paylaşabilirsiniz.Siyasi toplantı,eylem,miting duyuruları yasaktır."

Buradan çıkan sonuç şudur.Forumlarımızda siyaset,siyasi bildiri toplantı duyurusu,parti isimlerinin geçmesi,yasaktır.Bu Ufuk Uras içinde geçerlidir babamın oğlu içinde geçerlidir.Daha anlayışlı olmanızı diliyoruz ve umuyoruz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.