Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

adıma ebay alış verişi yapabilecek.

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında observer tarafından paylaşıldı.

1. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    acaba birisi adıma ebay den ürün sipariş edebilir mi?ürünü verdiğim adrese yollayacak.
    istediğim ürünler: http://www.ebay.com/itm/Bike-Bicycl...853783?pt=AU_Cycling_New_&hash=item1e7808ae97
    ve 1 adet te kadans ölçebilen km saati ama fiyat bilgim yok karşılığında ise kredi kartı onayı yapılmamış paypal hesabı vereceğim için deki para:
    PayPal bakiyesi: 26,05 TL Para Birimi dönüştürücü
    Kullanılabilir bakiye: TRY (ana): 21,45 TL
    Toplam bakiye (tüm para birimlerindeki kullanılabilir ve bekleyen tutarlar) şuna dönüştürüldü: Türk Lirası: 26,05 TL Gizle
    Para Birimi Toplam
    Türk Lirası (Ana) 21,45 TL
    ABD Doları $2,63 USD
    yani toplam 26 tl 5 kuruş var ö.m atarsanız sevinirim.
    yüzde 10 kadar komisyon verebilirim belki daha fazla yani aldığım ürün 10 dolarsa 20 tl kadar verebilirim.

2. bajak

bajak Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    1.paypal hesabınızdaki parayı sadece banka hesabınıza ve kredi kartınıza yatırabilirsiniz. yani kendi adınıza.
    2. Türkiye çıkışlı hesaplardan alışverişlerde sadece kredi kartından yapılmaktadır. Yani eğer hesabınızda para varsa bununla alışveriş yapamazsınız. Tekrar adınıza kredi kartı gerekir.

3. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    1- para gonderme kismina baktim yanlis gormediysem baska bir paypala para aktarilabilodu yoksa bile paypal hesap sifremi alacak arkadasa veririm para arkadasin olur
    2- alisverisi ben degil arkadas yapacak kredi karti vb. nasil yapar onu bilemem adrese benim adresi verecek bende paypal yolu ile arkadasa odeme yapacagim